Skocz do zawartości

Zdjęcie

Po co dbać o porządek w biurze, skoro jest sprzątaczka?

wróć do serwisu Moja Firma 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103232 postów

Napisano 26 lipiec 2014 - 10:51

Wszyscy chcemy mieć porządek w miejscu pracy. Ponad 93% pracowników deklaruje, że ceni sobie świeże i pachnące rano biuro. Z drugiej strony 58% ankietowanych przyznaje, że wychodząc z pracy zostawia za sobą bałagan, którym ma zając się sprzątaczka. 48% mówi otwarcie, że na jego biurku panuje bałagan. Po sobie sprząta jedynie 13% pracowników, a 73% nie wyobraża sobie sytuacji, w której musi chwycić za szmatę i samemu zadbać o czystość wokół biurka. 72% twierdzi, że od tego w firmie jest sprzątaczka. Tak wynika z sondy przeprowadzonej przez Zakłady Usługowe EZT S.A. wśród pracowników polskich firm.

Powrót do artykułu: Po co dbać o porządek w biurze, skoro jest sprzątaczka?

#2 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2017 - 16:34

To prawda, że jesteśmy postrzegani między innymi przez pryzmat umiejętności utrzymania porządku w swoim najbliższym otoczeniu. Bardzo łatwo można zostać określonym jako "brudas", "fleja" albo wręcz przeciwnie - jako "pedant". A jeśli chodzi o firmę, jako o całość, to faktycznie powinna świecić czystością, bo to również ma znaczenie w jej postrzeganiu przez ludzi z zewnątrz. Ja miałam problem ze znalezieniem profesjonalnych usług sprzątania w dobrych cenach. Niedawno natknęłam się na posprzatajmi pl i teraz korzystam z tej platformy regularnie. I mam problem z głowy :) Szczerze polecam

#3 Guest_Dorota

Guest_Dorota
  • Goście

Napisano 23 październik 2017 - 10:27

jak dla mnie to też oczywiste, że za porządek w biurze dba firma sprzątająca i jeżeli świadczy usługi na naprawdę wysokim poziomie jak dcpremium.pl to nie trzeba przerzucać tego obowiązku na pracownika, a w takiej zadbanej firmie nawet wydajność pracy jest zupełnie inna i odbiór całości firmy w oczach pracowników

#4 Guest_j23

Guest_j23
  • Goście

Napisano 23 październik 2017 - 10:29

jak dla mnie to też oczywiste, że za porządek w biurze dba firma sprzątająca i jeżeli świadczy usługi na naprawdę wysokim poziomie jak dcpremium.pl to nie trzeba przerzucać tego obowiązku na pracownika, a w takiej zadbanej firmie nawet wydajność pracy jest zupełnie inna i odbiór całości firmy w oczach pracowników

i znowu reklama, fuj!

#5 Guest_Kazzior

Guest_Kazzior
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 20:12

może to zabrzmi jak z przyszłości ale mi w dużej mierze już wystarczy robot - mamy roomba 980, jasne sprząta tylko dywany i podłogi, nie zmiata z półek no ale to połowa roboty u nas w mieszkaniu

#6 Guest_Niszczarki Fellowes

Guest_Niszczarki Fellowes
  • Goście

Napisano 25 luty 2021 - 12:11

Niestety sprzątaczka nie przejrzy za nas dokumentów, które należy posegregować lub zniszczyć w niszczarce. To należy do naszych obowiązków i warto to systematycznie wrzucać do niszczarki, by nie zalegało nam biurku, czy w segregatorach.

#7 Guest_Niszczarki Fellowes

Guest_Niszczarki Fellowes
  • Goście

Napisano 25 luty 2021 - 13:46

Niestety sprzątaczka nie przejrzy za nas dokumentów, które należy posegregować lub zniszczyć w niszczarce. To należy do naszych obowiązków i warto to systematycznie wrzucać do niszczarki, by nie zalegało nam biurku, czy w segregatorach.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych