Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak skutecznie promować firmę za granicą

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102331 postów

Napisano 26 lipiec 2014 - 01:57

Dzięki funduszom unijnym możemy skutecznie promować polskie przedsiębiorstwa na arenie międzynarodowej. Nawiązane w ten sposób kontakty gospodarcze mogą w przyszłości procentować wzrostem działalności eksportowej przedsiębiorstw.

Powrót do artykułu: Jak skutecznie promować firmę za granicą

#2 Guest_Lukas

Guest_Lukas
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 09:01

Myślę, że można też zaufać agencjom reklamowym, które robią takie kampanie za granicę. Oczywiście, nie każda się tego podejmie, ale są takie które to robią i z bardzo dobrym efektem. Przykładem tego jest np. agencja marketingowa Nakatomi. Mają klientów z zagranicy, z Polski. Kontakt z nimi dobry. Niedawno zleciłem im promocję mojej firmy. Czekam teraz na efekty...Wiem, że nie od razu będą, nigdy nie ma nic od razu... Ale trzeba zwiększyć sprzedaż. Za granicę również kiedyś planuje się promować, ale nie wszystko na raz. Powoli małymi kroczkami, najpierw umocnić firmę, potem nowe rynki ;)

#3 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 469 postów

Napisano 16 lipiec 2017 - 19:54

Jeżeli chcesz by Twoja firma szybko zyskała na wiarygodności to zainteresuj się ofertą http://panterabiznesu.pl/wystawiają oni certyfikaty dla firm 

#4 Guest_anka44

Guest_anka44
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2017 - 20:44

Najskuteczniejszą formą reklamy w dzisiejszych czasach jest reklama u lidera opinii-blogera. Ogólnie mówiąc nie polecałabym firm/agencji bo to straszni naciągacze na niekoniecznie skuteczne usługi. Osobiście mogę polecić blogera który nie bierze dużo za reklamę a ma zasięgi liczone w setkach tysięcy ludzi. Mam nawet do niego kontakt e-mailowy (dovado123@gmail.com), jak coś można do niego śmiało pisać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych