Skocz do zawartości

Zdjęcie

Budowa domu – krok po kroku

30 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_lukii

Guest_lukii
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 23:43

Fajna firma budowlana z bardzo szerokim zakresem usług to TS-koncept - działają w województwach lubelskim i mazowieckim. W grę u nich wchodzi budowa i wykończenie domów, ale też montaż ogrodzenia, układanie kostki brukowej czy założenie ogrodu. U nas ze wszystkim świetnie się spisali, o nic nas głowa nie bolała, firma mega profesjonalna i rzetelna.

#22 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 171 postów

Napisano 14 wrzesień 2019 - 10:53

Ja jestem teraz na etapie planowania budowy domu. Kilka miesięcy temu zakupiłam działkę niedaleko Warszawy. Teraz firma www.glob-kz.pl przygotowuje dla mnie projekt domu oraz zagospodarowania działki. Sądzę, że do 2021 roku będę mogła się do niego wprowadzić. A Wam ile zajęła budowa domu?

#23 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 171 postów

Napisano 16 wrzesień 2019 - 21:13

Bardzo ciekawy temat. Co sądzicie o mineralnej płytce klinkierowej? Bardzo mi się spodobał jej klasyczny, a zarazem nowoczesny wygląd. Mój znajomy zamówił takie płytki od firmy www.elastolith.pl i jest z nich zadowolony. Chciałabym jednak wiedzieć na ten temat trochę więcej.

#24 mamarek44

mamarek44

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 18 wrzesień 2019 - 12:27

Też własnie planuję postawić u siebie na działce dom, jednak mnie najbardziej aktualnie przekonuje takie rozwiązanie jak domki całoroczne mobilne. Może ktoś z was także słyszał o czymś takim i może mi powiedzieć czy waszym zdaniem to będzie dobre rozwiązanie? jak uważacie?

#25 Guest_Ewenemin

Guest_Ewenemin
  • Goście

Napisano 31 październik 2019 - 18:29

Dokładnie przychylam się do opinii osób, które mówią, że przy ociepleniu domu warto stosować jeden sprawdzony system, np. Foveo-Tech. U mnie taki jest z tynkiem TN30. Czas leci, fasada jest jak nowa i nie łapie glonów. Dodatkowo jak jest jeden system to zdecydowanie cała praca idzie po prostu szybciej

#26 Guest_przemkos

Guest_przemkos
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 02:41

Dobrej jakości drewno konstrukcyjne znajdziecie w Składzie Drewna DrewBal www.skladdrewbal.pl/ z Darłowa. Drewno od nich braliśmy na więźbę dachową, ale też na podłogi w domu czy na taras. Jakość pierwsza klasa, to świetne drewno pochodzące ze Skandynawii i co ważne ma nieprzesadzone ceny.

#27 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1011 postów

Napisano 15 listopad 2019 - 10:49

Budowa domu niewątpliwe prosta nie jest i trzeba się przygotować na to, że będzie nasz czekało całe mnóstwo nerwów. Warto jednak też zastanowić się nad takimi aspektami jak brama wjazdowa: http://superbudowlan...c-rodzaje-bram/. Trzeba przecież wziąć pod uwagę wielkość działki, wielkość domu i to, gdzie będzie znajdował się podjazd.

#28 Guest_edwinn

Guest_edwinn
  • Goście

Napisano 16 listopad 2019 - 01:18

Sprawdźcie sobie też firmę STACHYRA www.pwstachyra.pl Zajmują się wyrównywaniem terenu czy wykonaniem wykopów, u nas spisali się z tym bardzo dobrze. Posiadają też własną kopalnię piasku, sprzedają kruszywo budowlane i piach w dobrych cenach. Działają na terenie całego województwa lubelskiego.

#29 tomeka

tomeka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 20 grudzień 2019 - 21:44

Budowa domu to duże przedsięwzięcie i czasami możemy natrafić na nieoczekiwane komplikacje. Dobrze mieć gdzieś pod ręką specjalistę do pomocy. Firma uslugibudowlane-kielce.pl/ świadczy szereg usług pomocnych przy takiej inwestycji. Sam korzystałem z usług minikoparki . Firma  działa głównie na terenie Kielc i okolic.

#30 PawluM

PawluM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 02 styczeń 2020 - 16:47

Korzystajcie tu z pomocy internetu. Jak wszystko praktycznie można zamówić online to czemu by nie też materiały budowlane? Zapoznajcie się z tym co proponują okoliczne składy budowlane, będziecie mogli tak porównać sobie ceny z innymi firmami, tymi które znajdziecie w internecie. Ja tak znalazłam firmę http://betto.pl/mate...budowlane/cegla gdzie w dobrej cenie znalazłam cegły i inne materiały budowlane. Jeżeli urządzacie swoje ogrody to także mogą wam przydać się proponowane przez tą firmę ogrodzenia.

#31 Guest_igor

Guest_igor
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2020 - 00:30

Jak staniecie przed wyborem szambo czy przydomowa czyszczalnia to ja mogę wam doradzić z całego serca oczyszczalnię. U nas pracuje oczyszczalnia drenażowa od www.oczyszczalnia.net i wymaga minimalnej obsługi a przy tym ścieki są przyjazne dla środowiska, nie powodują zanieczyszczania wód gruntowych. Zapewne dla niektórych najważniejsze będzie jednak to, że oczyszczalnie drenażowe po prostu bardziej się opłacają niż szambo. Czyszczenie osadnika i filtra odbywa się tam tylko raz na dwa lata, więc w porównaniu z szambem to duże ułatwienie i mniejsze koszty. Średnio koszt przydomowej oczyszczalni zwraca się po ok. dwóch latach i u nas rzeczywiście tak było, kolejne lata w porównaniu z szambem już tylko oszczędzamy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych