Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak reklamować się w mediach społecznościowych?

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102468 postów

Napisano 25 lipiec 2014 - 13:09

Rozwój mediów społecznościowych wniósł nową jakość w sposób komunikowania się firm z otoczeniem. Coraz więcej przedsiębiorstw traktuje media społecznościowe jako ważne narzędzie marketingu i promocji. Jak polskie MSP mogą wykorzystać możliwości, które dają media społecznościowe?

Powrót do artykułu: Jak reklamować się w mediach społecznościowych?

#2 Guest_Renia

Guest_Renia
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2014 - 13:15

Wydaje mi się też, że ważne, żeby komunikaty, które wysyłamy za pomocą mediów społecznościowych powinny być zbieżne z tym co umieszczamy na swojej firmowej stronie, którą też powinno się mieć, a którą też można założyć zupełnie za darmo za pomocą webwave cms czy innego kreatora stron www.

#3 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2016 - 12:38

Dzisiaj wszystko przeszło do internetu i to ma dużo większą skuteczność i taka forma jest tańsza. Wszystkie firmy chcą być na Facebook.u mieć oficjalny profil i jest to zrozumiałe, trzeba mieć kontakt ze swoimi klientami. Jednak dobrze, żeby taki profil firmowy prowadziła profesjonalna agencja albo jakiś specjalista, żeby wyeliminować wpadki, znam agencję Conture, mają dobrych specjalistów, warto do nich zagadać

#4 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 422 postów

Napisano 29 grudzień 2017 - 14:58

Ja dodatkowo podrzucam wam stronę http://bezpieczny-pc.pl/ Każdy z nas korzysta z mediów społecznościowych i nie ma w tym nic dziwnego. Otaczają nas z każdej możliwej strony, otwieramy je na telefonach, tabletach i laptopach. Dzięki ich pośrednictwu kontaktujemy się z przyjaciółmi i rodziną. Media społecznościowe zastąpiły listy, wiadomości tekstowe, albumy rodzinne i spotkania towarzyskie. Wielu ludzi nie wyobraża sobie porannej kawy bez przeglądania facebooka, instagrama czy innych tego typu serwisu.

#5 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 11:38

Ja "oddalam" Facebooka firmowego w rece specjalistow, na Remadays znalazlam firme ktora sie tym zajmuje, jestem zadowolona. Jednka mysle ze internet to nie wszystko i trzeba jakos dotrzec bezposrednio do kilenta, jade 8 lutego poszukac jakichs gadzetow z moim logo

#6 Anastazja55

Anastazja55

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 15 październik 2018 - 21:49

Wg mnie bardzo dobrą formą reklamy jest pozycjonowanie  tylko własnie takie czynności zleca sie profesjonalistom. ja na szczęście na takich trafiłam w agencji interaktywnej Proformat z Wrocławia. Projekt idealnie dobrany i szyty na miarę. W  ogóle indywidualne podejście do tematu 

;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych