Skocz do zawartości

Idealne biuro rachunkowe - oczekiwania klientów

wróć do serwisu Księgowość 86 odpowiedzi w tym temacie

#81 Maruder3aa

Maruder3aa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 maj 2018 - 10:21

Przydatne info, dzięki wielkie :) Przy da się, dzięki wielkie :)

Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi.

#82 Elakaem

Elakaem

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 13 czerwiec 2018 - 13:34

W dzisiejszych czasach jest ważna komunikacja i dostęp online aby można było monitorować pracę księgowych.

#83 Guest_NIE POLECAM

Guest_NIE POLECAM
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2018 - 17:57

Pragnę przestrzec przed MK BIURO RACHUNKOWE SP. Z O.O. Monika Kruszka, ul. Dworcowa 47,  Bydgoszcz

Gówniara wzięła się za biznes na którym się nie zna. Żenująco niski poziom wiedzy na temat pełnej księgowości. Nieumiejętność robienia rezerw, nieumiejętność wyliczania odpisów na ZFŚS, rozliczanie 3 delegacji służbowych przez 6 godzin, księgowanie odsetek od niezapłaconego podatku w terminie jako koszty; uzgadnianie magazynów dopiero po 6 miesiącach od rozpoczęcia współpracy, gdzie na koniec roku okazało się, że nic się nie zgadza; nie wystawianie faktury za usługę księgową w terminie i w związku z tym nie zaksięgowanie tej faktury u klienta i jeszcze można by było wymieniać. 

Strój p. Moniki nieadekwatny do świadczonych usług. Latem stanik na wierzchu, kuse miniówki, świecenie majtkami Biegłym Rewidentom. To biuro rachunkowe czy agencja towarzyska?

Nieumiejętność pracy w zespole. Mobbingowanie pracowników klienta.

Samo wbijanie fakturek do systemu to nie księgowość.

#84 karol224

karol224

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 czerwiec 2019 - 17:04

Ja korzystam z biura rachunkowego na wsi. W pełni profesjonalnie, przynoszę tylko dokumenty, a resztą się już zajmują. Biuro Rachunkowe Kraków

#85 Guest_benek

Guest_benek
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 01:16

Najważniejszy jest profesjonalizm, terminowość i dobra organizacja, ceny też ale to na drugim miejscu. Taki profesjonalizm i korzystne ceny mam w Maroni z Blizne Łaszczyńskiego z gminy Stare Babice. Bardzo solidne biuro, dlatego trzymamy sie ich już dobrych parę lat.

#86 Guest_Gala

Guest_Gala
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2019 - 12:28

Pewnie ile osób, tyle poleceń. Ja mogę polecić Tax Care, gdzie korzystam z pomocy księgowej już od prawie 3 lat. Nie płacę dużo, wszystko mam zrobione na czas i dodatkowo mam pakiet z konsultacjami prawnika.  Jestem zadowolona.

#87 biggy

biggy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 23 czerwiec 2019 - 17:25

Każdy będzie polecał to biuro, z którym pracuje i z którego jest zadowolony - wiadomo. Ja od ponad 2 lat korzystam z biura Capital Audyt, jest to biuro rachunkowe z Warszawy. Współpraca układa się bardzo dobrze, a moje sprawy księgowe są w dobrych rękach - wszystko zrobione jest rzetelnie i na czas. Jak ktoś szuka biura w stolicy, polecam z czystym sumieniem :) Tu ich strona http://capitalaudyt.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych