Skocz do zawartości

Idealne biuro rachunkowe - oczekiwania klientów

wróć do serwisu Księgowość 74 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_Sebastian

Guest_Sebastian
  • Goście

Napisano 22 listopad 2016 - 11:57

Zgadzam się z innymi tutaj ja trzy razy zmieniałem biuro i w końcu trafiłem na rzetelne , komunikacja szczera i ciągła do tego dużo bonusów mianowicie spolkagit.pl 

#62 Guest_symeon

Guest_symeon
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 11:01

W mojej opinii kluczowa jest terminowość i doświadczenie. Często trafia się na księgowych, którzy zdają się siedzieć za biurkiem z przypadku. Cena? Trudno ocenić, ale zawsze porównuję podobne oferty i wnioskuję samodzielnie. Akurat korzystam z usług biura pana Godlewskiego w Gdańsku i póki co wszystkie kryteria spełnione. Jest dużo lepiej niż z własną księgową.

#63 Guest_Konrad

Guest_Konrad
  • Goście

Napisano 21 marzec 2017 - 10:59

Co jest ważne przy wyborze? Dla wielu w pewnością cena. Jednak czy warto oszczędzać na tak ważnym czynniku decydującym o rozwoju firmy? Ja korzystam z usług Kancelarii-dgp i polecam tym, którzy cenią sobie dobrze prowadzoną księgowość. 

#64 Bogumlala

Bogumlala

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 07:31

jeżeli chodzi o oczekiwania klienta to przede wszystkim łatwy kontakt z biurem rachunkowym jest dla mnie ważny wszystkie biura, które już od kilku lub od kilkudziesięciu działają na rynku na pewno są bardzo profesjonalne, dlatego kiedy wybierałem biuro sprawdzałem jak można się z nimi skonstatować przesłać faktury itd. Wybrałem to które posługuje się platformą mobevo teraz moje biuro rachunkowe jest na wyciągnięcie ręki

#65 wanda172

wanda172

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 02 czerwiec 2017 - 14:11

Swoich dłużników przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl.

#66 Guest_Justyna

Guest_Justyna
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2017 - 17:36

Oczywiście, wszyscy chcą oszczędzać i choć z reguły nie należy sugerować się ceną, to zawsze warto szukać okazji i promocji. A takich można znaleźć naprawdę wiele. Ja od 3 lat korzystam z pakietu lojalnościowego biura taxnetto.pl z Krakowa i jestem mega zadowolona. Chociaż jestem z Warszawy Dobry system on line z dostępem do danych 24h, oraz możliwością wystawiania faktur zapewnia komfort nawet na odległość. Poziom usług oraz kontakt z właścicielami na naprawdę wysokim poziomie. Doradztwo, dokładność i terminowość.

Wcześniej korzystałam z 4 biur w Warszawie i nigdy nie byłam tak zadowolona.

#67 papi900

papi900

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 czerwiec 2017 - 22:40

Szczerze mówiąc, to kompletnie się na tym nie znam...

Ale jeśli nie jestem sobą, to w takim razie kim jestem?

#68 anigrama

anigrama

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 26 czerwiec 2017 - 10:58

Dla mnie podstawą jest rzetelność, terminowość i dobra komunikacja. W biurze Capital Audyt, które aktualnie świadczy dla nas usługi księgowe możemy liczyć na ekspresowe i wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie nasze pytania. A jest to bardzo ważne przecież. 

#69 Małgorzata_Si

Małgorzata_Si

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 10 sierpień 2017 - 14:22

Moim zdaniem jeśli chodzi o księgowość i rachunkowość to lepiej jest skorzystać z usług księgowych firmy która ma wieloletnie doświadczenie na rynku zamiast kierować się promocją. Ja od dawna korzystam z usług krakowskiego biura rachunkowego http://www.lexus.krakow.pl/i jestem bardzo zadowolona bo zawsze dbają o to aby moje podatki były jak najniższe. 

#70 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 10 sierpień 2017 - 15:50

Na pewno doświadczenie ekipy, która prowadzi biuro (poczta pantoflowa) i pewność pracy na zaufanym oprogramowaniu (np. RESET2). 

#71 kris210

kris210

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 11 sierpień 2017 - 16:07

Może zapytaj o to znajomych? Moim zdaniem to jest naprawde bardzo dobre źródło informacji :)

Byłaś romantyczna jak ziemniak.

#72 Dawiid

Dawiid

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 15 sierpień 2017 - 17:54

moim zdaniem istotny jest dobry kontakt!

#73 Lobin

Lobin

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 12:48

Ja już od wielu lat korzystam z tego biura rachunkowego: http://www.biuro-libro.pl/  co jest dla mnie ważne? Przede wszystkim dobry kontakt z klientem, szybkie odpowiedzi na maile. No i doświadczenie ludzi którzy tam pracują, dzięki czemu wiem że finanse powierzyłem w dobre ręce. 

#74 paulanka

paulanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 89 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 13:34

Dobry kontakt, odpowiednie kompetencje, dyspozycyjność,mobilność - coraz więcej biur oferuje swoje usługi  on-line.

#75 Nichols1

Nichols1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano wczoraj, 13:18

A nie lepiej zostawić ten temat specom z tej dziedziny? Wydaje mi się, że w ten sposób można osiągnąć naprawdę całkiem niezłe rezultaty :)

Praca powinna być aktem miłości. A nie czymś w rodzaju małżeństwa z rozsądku.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych