Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile trwa wyrobienie paszportu?

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671277 postów

Napisano 23 lipiec 2014 - 12:49

Ile trwa wyrobienie paszportu? To zagadnienie z pewnością nurtuje osoby, które planują wyjazd poza granice Unii Europejskiej. Jeżeli dopiero zamierzamy wyrobić sobie paszport, powinniśmy wstrzymać się na chwilę od pakowania walizek, gdyż nie otrzymamy go „od ręki”.

Powrót do artykułu: Ile trwa wyrobienie paszportu?

#2 Guest__gość

Guest__gość
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 12:49

W trakcie tegorocznego urlopu wypoczynkowego planuję wyjazd z rodziną na Krym. Okazało się, że moja 4 letnia córka nie ma paszportu. Ile trwa wyrobienie paszportu tymczasowego? Pytam o to, ile to trwa w praktyce. Martwię się, że nie zdążę otrzymać dokumentu przed planowanym wyjazdem.

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2015 - 11:11

Ile y Trzeba trzekac na wyrobienie paszportu?

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2015 - 19:04

Ile y Trzeba trzekac na wyrobienie paszportu?

Odpowiedź znajdziesz w artykule zawartym w pierwszym poście tego wątku.

#5 truskawka1906

truskawka1906

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 03 grudzień 2015 - 19:54

Piszą, że 30 dni, w moim przypadku był jednak gotowy po ok. 2 tygodniach.

Na stronce poniżej można sparwdzić czy paszport jest już gotowy.

https://obywatel.gov...ort-jest-gotowy

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2016 - 20:27

Jeszcze należy zapłacić mafii za możliwość wyjazdu :D

#7 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2016 - 18:35

Czy paszport tymczasowy można wyrobić już na trzy miesiące przed planowaną podróżą?

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2016 - 18:39

Czy paszport tymczasowy można wyrobić już na trzy miesiące przed planowaną podróżą?

Można, nikt nie pyta kiedy masz zamiar wyjechać. Można mieć paszport i nigdzie nie wyjechać.

#9 Guest_Iras

Guest_Iras
  • Goście

Napisano 05 październik 2016 - 21:30

czy mozna i jak dlugo trwa wyrobienie paszportu expresem.

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 09:56

czy mozna i jak dlugo trwa wyrobienie paszportu expresem.

Nie ma czegoś takiego, jak wyrobienie paszportu expresem. Jeśli potrzebujesz dokument natychmiast, możesz zgłosić się do biura paszportowego i ewentualnie poprosić o szybsze wydanie paszportu, a czy przychylą się do twojej prośby i jak długo będziesz czekać, to już zależeć będzie od danego biura.

#11 Guest_Qwerty

Guest_Qwerty
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 14:09

Czy do wyrobienia paszportu tymczasowego potrzebuję jakiegoś sensownego uzasadnienia? Pytam, gdyż prawdopodobnie nie zdążę wyrobić paszportu przed zaplanowanym wyjazdem na Ukrainę (wiem, głupi ja). Jadę jednak w celach turystycznych i nie wiem czy coś takiego może być powodem wystąpienia o wydanie paszportu tymczasowego?

#12 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 18035 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 06 marzec 2017 - 15:08

Czy do wyrobienia paszportu tymczasowego potrzebuję jakiegoś sensownego uzasadnienia? Pytam, gdyż prawdopodobnie nie zdążę wyrobić paszportu przed zaplanowanym wyjazdem na Ukrainę (wiem, głupi ja). Jadę jednak w celach turystycznych i nie wiem czy coś takiego może być powodem wystąpienia o wydanie paszportu tymczasowego?

A nie prościej zadzwonić do Wydziału paszportowego (twoja lokalizacja) i zapytać?

#13 Guest_paszport.info

Guest_paszport.info
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2017 - 15:47

przewodnik jak wyrobić paszport można znaleźć na stronie paszport.info. Dowiesz się gdzie można złożyć wniosek paszportowy, gdzie znajduje się najbliższe biuro paszportowe. Jak wypełnić poprawnie wniosek paszportowy. Ile kosztuje paszport, kogo obowiązują zniżki. Jakie dokumenty są wymagane do okazania w punkcie paszportowym.

#14 Guest_-A

Guest_-A
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 18:00

dejcie mi paszport lamusy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych