Skocz do zawartości

Najlepszy deweloper z Poznania - to...

poznań nieruchomości deweloper

34 odpowiedzi w tym temacie

#21 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 604 postów

Napisano 27 lipiec 2017 - 08:19

Mała rada ode mnie : Poczytajcie sobie opinie o poszczególnych deweloperach:

http://pzfd.pl/opinie-o-deweloperach/

Najlepiej wybrać się na Dni otwarte ( mozna posłuchać opinii z pierwszej ręki). W wiekszych miastach czesto organizowane sa również targi nieruchomości, na których można sobie poczytać o poszczegolnych deweloperach. Zobaczyć co aktualnie się realizuje. 

#22 kajka

kajka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 20 sierpień 2017 - 22:16

Najlepiej sprawdzić oddane już inwestycje. Osobiście uważam, że warto sprawdzić nowe mieszkania od Nickel Development

#23 Patrycjusze

Patrycjusze

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 171 postów

Napisano 24 listopad 2017 - 09:36

Nie wiem jak w Poznaniu ale fajną nagrodę dostał deweloper z Krakowa tutaj http://www.budrem.pl.../artykul&id=107

więcej informacji na ten temat. Myślę że tego typu nagrody świadczą o tym że można mu zaufać.

#24 Guest_kacper2

Guest_kacper2
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2017 - 20:03

Mieszkanie w poznaniu, najlepszy deweloper

#25 Guest_Fiorentinka

Guest_Fiorentinka
  • Goście

Napisano 11 marzec 2018 - 21:56

Ostrzegam chętnych do zakupu mieszkań w Poznaniu na Dębcu na osiedlu Red Park budowanym przez Dewelopera RED Real Estate Development Rhapsody Sp. z. o.o. Sp. k.
Budynek I etapu posiada poważne wady budowlane, woda zalega na tarasach na szczycie budynku skąd drąży izolację i wlewa się do komina wentylacyjnego, skąd kilka (na razie) mieszkań jest zalewanych wodą opadową, w lokalach utrzymuje się stojąca woda w ścianach powodująca wykwity na ścianach wewnętrznych i zagrożenie dla zdrowia mieszkańców. Natomiast mimo terminowych zgłoszeń gwarancyjnych naprawy od dewelopera nie da się wyegzekwować - w przypadku mojego mieszkania - już od blisko 2 lat. I nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. Za parę miesięcy ze względu na ciągłe zalewanie i pleśń mieszkanie będzie niezdatne do użytku.
Deweloper oficjalnie nie odcina się od odpowiedzialności za wady, ale prowadzi prace naprawcze rzadko i do tego są to prace powierzchowne, zachowawcze, dotąd nie przynoszące żadnych najmniejszych nawet efektów. Dodatkowo prowadzi korespondencję wybiórczą, nie odpowiada na większość pism. W korespondencji nigdy nie spotkałam się z wyrażeniem skruchy czy zakłopotania, że musimy mieszkać w takich warunkach, wręcz przeciwnie - sporo jest arogancji, np. sugestii, żebym nie zadawała pytań o technologię napraw bo nie mam kwalifikacji.
Ponadto deweloper przy sprzedaży mieszkań narzuca zaprzyjaźnionego zarządcę nieruchomości, z którym nie idzie nic załatwić i również nie pomaga w dochodzeniu roszczeń.
Zakup mieszkania w Red Parku uważam za swój życiowy błąd. Ze względu na wady budowlane oraz brak realnej współpracy po zakupie mieszkania szczerze ostrzegam przed tym deweloperem.
Kontakt do mnie red.park@wp.pl, mogę bardziej szczegółowo opisać sytuację osobom zainteresowanym. Wkrótce sprawę zamierzamy przekazać także do mediów oraz na drogę sądową.

#26 Guest_schweitzer

Guest_schweitzer
  • Goście

Napisano 14 marzec 2018 - 17:23

Jedno jest pewne, na targach będa wszyscy, kto się wybiera? www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/poznan/

#27 Guest_Alicja

Guest_Alicja
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2018 - 09:27

Najlepiej zgłosić się do pośrednika, który będzie już w naszym imieniu załatwiał sprawy z deweloperem, tak jest najbezpieczniej. Ja kupowałam mieszkanie w Antoninku przez agencję Twój Pośrednik i wszystko było w porządku.

#28 mariol_a

mariol_a

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 wrzesień 2018 - 14:46

Jak dla mnie najlepszym deweloperem w Polsce jest www.fedezu.pl. Jeśli nie znasz, to sprawdź sobie ich realizację. 

#29 Guest_bercia

Guest_bercia
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 11:40

Mi się wydaje że atal jest najlepszy, widziałem ich osiedla w wielu dużych miastach, wszystkie które widziałam mi się podobały, ludzie z tego co wiem chętnie je kupują a to też o czymś świadczy

#30 Guest_wiktor

Guest_wiktor
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 10:34

ja polecam dewelopera Red co. kupiłem mieszkanie w Toruniu pod wynajem, wiem, że teraz budowane są przez nich fajne inwestycje w Poznaniu i przymierzam się do kupna. Na pewno to dobry deweloper, godny zaufania, porządnie wykończone mieszkania. Warte ceny na pewno

#31 Guest_Kis

Guest_Kis
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 10:44

Ja mogę z czystym sumieniem polecić Family House. Teraz budują Osiedle Poznańskie i lokalizacja naprawdę jest fajna. Cicho, spokojnie, a nie to co szum w centrum. Fajne miejsce jak dla mnie, jak to będzie już skończone to będzie można dokładniej ocenić, ale myślę, że to najlepszy wybór w tej chwili dostępny na rynku.

#32 Guest_jolanta

Guest_jolanta
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 15:48

Ja też się zastanawiam nad kupnem mieszkania od dewelopera Red Co w Poznaniu. Podoba mi sie spokojna okolica, dużo zielonych przestrzeni. Fajnie się mieszka w takim miejscu. 

#33 Guest_Mahon

Guest_Mahon
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 13:37

Ja z opinii znajomych dużo dobrego się dowiedziałem o Family House. Budują nie tylko w samym centralnym Poznaniu, ale też na ich obrzeżach, co teraz w sumie coraz bardziej popularne. Jak będę kupował mieszkanie na pewno zwrócę uwagę na ich ofertę.

#34 Guest_Patryczek

Guest_Patryczek
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 21:51

Też jestem zdania że Family House to najlepszy deweloper z Poznania. 

#35 Guest_grucha

Guest_grucha
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 12:55

Widzę, że Family House jest bardziej znaną firmą niż myślałam. W sumie nie ma co się dziwić. Raczej mało jest deweloperów z taką ofertą. Gdzie indziej można dostać kawalerkę za 89 000 zł? 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: poznań, nieruchomości, deweloper

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych