Skocz do zawartości

Najlepszy deweloper z Poznania - to...

poznań nieruchomości deweloper

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Max

Guest_Max
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2014 - 12:59

Szukam fajnego mieszkania w Poznaniu. Chcę kupicć mieszkanie od dewelopera - nowe. Który poznański deweloper jest najlepszy?

#2 a.kowal

a.kowal

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 03 sierpień 2014 - 15:30

Moze warto zapytać, która inwestycja jest najlepsza :)

W poznaniu wielu buduje: Ataner, SGI, PBG Erigo, Family House, Pryzma, RED.

Każdy ma swoją wizję budownictwa, każdy swoje rabaty i dodatki.

To wszystko zalezy czego szukasz.

Jeśli chcesz to możesz jeszcze zerknąć tutaj i poszperać o deweloperach w poznaniu: http://www.dopoznani.../deweloper.html

#3 Guest_polo

Guest_polo
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2014 - 09:31

Osobiście też szukam mieszkania ale używam portali ogłoszeniowych jak top-ogloszenia.net/Ogloszenia-Nieruchomosci-10

#4 Gawron - Rzeczoznawca

Gawron - Rzeczoznawca

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 listopad 2014 - 09:23

Ja moge polecić Nickel Development, które wybudowało Osiedle Księżnej Dąbrówki oraz MAK-DOM autor Rembertowska Park.

Konrad Gawron

Rzeczoznawca Majątkowy

Nr uprawnień 5881

http://www.gawron-rzeczoznawca.pl

#5 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 26 listopad 2014 - 11:22

Wydaje mi się, że w chwili obecnej rynek budownictwa mieszkaniowego wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze np 10 czy 15 lat temu. Przetrwały te największe, najlepiej zarządzane firmy deweloperskie. Poza tym standardem jest ubezpieczenie od upadłości itd.

Nie można więc mówić, że deweloper A jest najlepszy a deweloper B jest kiepski. Wszyscy mniej więcej budują na tym samym poziomie. A ofert w Poznaniu jest dużo - na http://dom.money.pl/...szkania/poznan/ znaleźć można oferty chyba z większości świeżo ukończonych inwestycji.

#6 kameleon_90

kameleon_90

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 13 marzec 2015 - 14:09

Warto zauważyć, że pewnie nie każdy deweloper ma w swojej ofercie mieszkania spełniające Twoje wymagania i odpowiadające Twojemu stylowi życia. Warto najpierw określić czego oczekuje się od nowego "M". :)

#7 Guest_Aneta

Guest_Aneta
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 14:44

Moje wymarzone cztery kąty powstają w Dachowej smile.png Zdecydowaliśmy się na współpracę z deweloperem RGR developer. Na początku miałam trochę wątpliwości, bo czytałam, że budowa jest opóźniona, że kontakt jest trudny, ale właścicel wyjaśnił mi, że mieli przez jakiś czas problemy z urzędami i stąd te opóźnienia, jednak klienci nie ponosili z tego powodu żadnych kosztów. Przez cały czas nie miałam żadnego problemu z kontaktem, jak nikt nie odbierał, to najpóźniej następnego dnia ktoś oddzwaniał. Do tych wyjaśnień dodałam jeszcze to, że domy buduje się z bardzo dobrych materiałów i wybór był oczywisty. Jeśli chcesz mieć porządny dom na całe życie to sprawdź sobie RGR Developer.

#8 Janka_Pe

Janka_Pe

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 07 sierpień 2015 - 10:13

Warto zauważyć, że pewnie nie każdy deweloper ma w swojej ofercie mieszkania spełniające Twoje wymagania i odpowiadające Twojemu stylowi życia. Warto najpierw określić czego oczekuje się od nowego "M". smile.png

I tak i nie. Znajomi kupili mieszkanie ze względu że podobała im się lokalizacja, cena też ok ale wiem że teraz mają sporo problemów z deweloperem (nie pamiętam jak się nazywa...). Ja z kolei miałam szczeście bo trafiliśmy na porządnego dewelopera, naprawdę po ludzku podchodzą do mieszka ńców (Pbg erigo os. ecoria). Jednak przy zakupie trzeba zwracać uwagę i na to i na to, bo jak się przymknie oko na jedno to można się póćniej nieźle męczyć.

#9 pumek

pumek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 sierpień 2015 - 09:40

Witam. właśnie przyglądam się deweloperowi  PBG ERIGO, o którym ktoś wyżej pisał. Dowiedziałem się na przykład że to oni zbudowali hotel hilton w świnoujściu. Budują yteż biurowce i osiedla. Pozytywnych opinii w internecie maja bardzo dużo. chciałbym jeszcze dotrzeć do jakiejś bardziej szczegółowej specyfikacji jakich technik i materiałów używają przy budowie. Może ktoś mógłby podrzuci.ć jakiś link albo dokumentację na maila? Proszę o wiadomość prywtną. Mieszkanie to jednak inwestycja na całe życie więc wolę dobrze się zastanowić.

#10 Guest_szczera opinia

Guest_szczera opinia
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 07:53

Jeśli chodzi o dewelopera WECHTA to szczerze nie polecam. Ilość usterek, a przede wszystkim sposób rozpatrywania reklamacji były porażające. Więcej można poczytać na stronie www.jakbudujewechta.wordpress.com/

#11 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1760 postów

Napisano 04 styczeń 2016 - 13:20

Namiary - http://www.emeralddevelopment.pl/Musicie po prostu obserwować, gdzie aktualnie budowane są kolejne osiedla. Bo poszczególne firmy rozpoczynają inwestycje w całej Polsce, a najlepsze okazje mieszkaniowe znikają dosłownie w ciągu kilku tygodni, tak więc nie ma się nawet nad czym zastanawiać.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#12 PatrycjaK

PatrycjaK

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 styczeń 2016 - 14:26

Najbardziej polecam  mieszkania na sprzedaż od Ronson Development. Mają mieszkania na Młodym Grunwaldzie, a także kolejną inwestycję na Jeżycach, czyli w centrum. Dobre ceny jak i jakość wykonania. Polecam wink.png

#13 Jeros

Jeros

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 luty 2016 - 13:17

Namiary - http://www.emeralddevelopment.pl/Musicie po prostu obserwować, gdzie aktualnie budowane są kolejne osiedla. Bo poszczególne firmy rozpoczynają inwestycje w całej Polsce, a najlepsze okazje mieszkaniowe znikają dosłownie w ciągu kilku tygodni, tak więc nie ma się nawet nad czym zastanawiać.

Może trochę przesadzone , że w ciągu kilku tygodniu, ale rzczyiwście aż dziw bierze, że ludzie tak szybko wykupują mieszkania, jakby to był zakup typu nowa para spodni. Mieszkam akurat  w pobliżu osiedla Strzeszyn Park od Erigo i wiem, że w ciągu kilku miesięcy została wyprzedana połowa mieszkań. Co prawda okolica się cieszy powodzeniem w tym przypadku, no ale jednak te kilkaset tysięcy trzeba liczyć. Popyt jest,więc jak ktoś chce kupić coś fajnego to rzeczywiście musi się spieszyć.

#14 Lobster

Lobster

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 11 kwiecień 2016 - 14:17

A może ktoś zna jakiś ranking deweloperów?

#15 Korova

Korova

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 11 kwiecień 2016 - 14:31

Nie ma pewności, czy można ufać takim rankingom deweloperów...

#16 Moris_M

Moris_M

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 15 kwiecień 2016 - 11:09

Moim zdaniem dobry deweloper z Poznania czy może bardziej okolic Poznania to AOA Deweloper. Mają w ofercie fajne mieszkania i domy w Baranowie.

#17 Guest_Daniel

Guest_Daniel
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 10:06

A co sądzicie o JANDACH z Plewisk, oni tam mają jakieś osiedla

#18 Guest_Mieszkaniec

Guest_Mieszkaniec
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 10:09

Nie polecam dewelopera Akropol Inwestycje z Lubonia. Kontakt nieprofesjonalny, co tydzień przekładają termin odbioru, wszystko jest robione po czasie, klient ciągle musi dzwonić i pytać kiedy dostanie swoje klucze, ale niestety, konkretów brak. Wszędzie opóźnienia, utrudniony kontakt, strata pieniędzy i nerwów.

#19 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 90 postów

Napisano 05 lipiec 2017 - 12:39

Gdzie w dzisiejszych czasach najlepiej kupić idealne mieszkanie ? Czym się sugerować przy kupnie mieszkania ? Upatrzyłam sobie świetnie mieszkanie na sprzedaż poznań oferuje mi świetną cenę ale sama nie wiem czym się ma kierować człowiek w obecnych czasach kupując mieszkanie ?

Szukacie dobrej pożyczki ? Interesują was tylko najlepsze oferty z szybką decyzją o udzieleniu pożyczki i dobrym terminem spłaty pożyczki ? Jeśli TAK ! To koniecznie zajrzyjcie na pożyczka online gdzie znajdziecie mega oferty najlepszych pożyczek na rynku. Alternatywą mogą być pożyczka przez internet dla małych i dużych firm !

#20 m88

m88

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaKonin

Napisano 25 lipiec 2017 - 11:54

Ostatnio usłyszałem, że OKRE Development będzie inwestowało na Saperskiej 30 w Poznaniu. Ma powstać osiedle z mieszkaniami w przystępnych cenach. Już uruchomili stronę, http://saperska30.pl/.Słyszałem o tym deweloperze sporo dobrego. Do tego myślę nad przeprowadzką do stolicy wlkp, więc patrzę optymistycznie w kierunku saperskiej. :D

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: poznań, nieruchomości, deweloper

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych