Skocz do zawartości

Skandynawia: Skandynawskie wnętrza - najpiękniękniejsze wnętrza!

styl skandynawski wnętrza projektowanie wnętrz zdjęcia

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Jadźka

Guest_Jadźka
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2014 - 10:50

Uwielbiam przepiękne wnętrza. Wg mnie styl akandynawski we wnętrzach nie ma sobie równych. Wnętrza skandynawskie są eleganckie, praktyczne i pełne wdzięku.  Jasne kolory powodują, że wnętrza skandynawskie są bardziej przestrzenne, a naturalne materiały takie jak drewno - nadają wnętrzu eko stylu i wiele... naturalności i surowości. :) CUDO!

#2 Guest_Ola

Guest_Ola
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2014 - 12:30

Style wnętrzarskie inspirowane północą - to surowe style...

#3 Michal83x83

Michal83x83

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 31 październik 2014 - 15:26

Skandynawskie aranżowanie mieszkania ma swój urok, jednakże nie wszystkim pasuje ponieważ jest zimne. Ja wolę zdecydowanie ciepłe kolory, aczkolwiek kazdy ma prawo do swojego zdania

#4 AnetaZ

AnetaZ

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 03 listopad 2014 - 11:12

rzeczywiście są piękne! ;)

#5 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów

Napisano 03 listopad 2014 - 14:10

Jeżeli chodzi o budownictwo to Skandynawia też poid tym względem zaskakuje pozytywnie.

#6 konmalki

konmalki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 06 listopad 2014 - 13:17

Ja właśnie taki styl urządzania mieszkania znalazłem na homebook.pl. Jestem w tym stylu zakochany

#7 Pawello

Pawello

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 165 postów

Napisano 10 grudzień 2014 - 22:36

Niby surowe, a jednak przytulne, bo drewno daje taki efekt. Mnie też się kiedyś z chłodem kojarzył ,ale jak się popatrzy na aranżacje - to okazuje się, że pierwsze wrażenie dosyć mylne jest :)

#8 Grandez

Grandez

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 grudzień 2014 - 12:50

Fakt, ładne, chociaż prawdę mówiąc ogólnie meble nowoczesne są moim zdaniem super :) Np. tutaj macie fajne rzeczy http://www.luxdesign.com.pl/

Droga człowieka prawego prowadzi pomiędzy niesprawiedliwością samolubnych i tyranią złych ludzi.

#9 RafalBig

RafalBig

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 04 styczeń 2015 - 18:22

Ja jednak wolę bardziej nowoczesny styl. Mebli szukam zawsze w internetowych sklepach meblowych. Co powiecie na taką meblościankę? 
1.jpg

#10 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 556 postów

Napisano 21 luty 2019 - 13:11

Mam obecnie wnętrza w skandynawskim stylu.Chciałabym kupic sobie do nich firanki. Jakie polecicie? 

#11 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 688 postów

Napisano 25 luty 2019 - 10:49

Skandynawski styl jest dość surowy i prosty.Na pewno nie przesadzałabym tutaj z ozdobami. O ile takie ozdobne firany pasują do wnętrz w stylu tradycyjnym, to jednak w skandynawskich mogą nie prezentowac się zbyt atrakcyjnie. 

Ciekawie wygląda to tutaj:

cpx_a806376d1f03b375ff52442af12a29c4.JPG

Można ewentualnie zrezygnować z firanek oraz postawić jedynie na zasłony

Jeśli szukałabyś ciekawych wzorów firanek i zasłon, polecam zajrzeć sobie do tego sklepu:

https://firanio.pl

Obecnie mają tam bardzo dobre ceny na wiele wzorów. I powinnaś coś znaleźć dla siebie. 

#12 Nawiasa

Nawiasa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 16 maj 2019 - 11:34

Urządzając wnętrze w stylu skandynawskim nie zapominajmy dobrać odpowiednich mebli. W poradniku: https://scandicsofa....kandynawskim/74można się dowiedzieć jak dobrać szafę do mieszkania urządzonego w stylu skandynawskim. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: styl skandynawski, wnętrza, projektowanie wnętrz, zdjęcia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych