Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jak związki zawodowe chronią pracowników?

wróć do serwisu INFOR.pl 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Admin Infor.pl

Admin Infor.pl

Nowy użytkownik

• Administratorzy forów
  • 0 postów

Napisano 22 lipiec 2014 - 05:38

Pracownicy należący do związków zawodowych mogą liczyć na szczególną ochronę swoich interesów. Celem związków zawodowych jest dbanie o uprawnienia pracowników oraz powiększanie ich zakresu. W jaki sposób chronione są uprawnienia pracowników należących do związków zawodowych.

Powrót do artykułu: Jak związki zawodowe chronią pracowników?

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 maj 2019 - 05:48

Witam ! Związki zawodowe dziś to problem dla pracownika. Chcesz je mieć zostań ich członkiem. Słabe układające się z pracodawcą,przeistoczyły się w działy socjalne.Dokładnie tak jest, ja mam podobną sytuację po 35 latach pracy w tym jako członek zarządu związku zawodowego zostałem pozbawiony pracy. Dziś u nas niema sprawiedliwości to co się wypisuje w gazetach to bzdury- za tym wszystkim stoją korporacje, chore na władze zarządy firm, prawnicy. Człowiek zostaje sam, samotny w tej walce. Jestem bezrobotny- bez środków do życia.Mój proces o przywrócenie do pracy trwa już prawie rok. Znikąd pomocy a nawet to co piszę to na pewno niewiele osób przeczyta. Pozdrawiam, życząc dużo i dobrego wszystkim tym ,którzy łamią w majestacie prawa pracownicze. Niech obfitość demokracji spływa po waszych coraz to większych brzuszkach. No i pamiętajcie w niedzielnych mszach podać sobie rączki .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych