Skocz do zawartości

Program kadry i płace WF-GANG

wróć do serwisu Kadry 369 odpowiedzi w tym temacie

#361 Guest_OLa

Guest_OLa
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 19:19

Dziękuje za odpowiedz :) a w jaki sposób zrobić korektę składek ZUS?

#362 Bogusława

Bogusława

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8194 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 13 listopad 2019 - 02:32

Do ZUS odprowadzasz w aktualnej deklaracji ponieważ przychód powstał teraz.Wybierasz kod niedopłata zasiłku/wynagrodzenia chorobowego i wpisujesz jakiego okresu dotyczy.

#363 Guest_Ola

Guest_Ola
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 05:38

Czy wyrównanie powoduje, składki ZUS również powinny pójść na bieżąco?

#364 Guest_Ola

Guest_Ola
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 05:40

Przepraszam, dopiero teraz zobaczyłam odpowiedz. Tylko ze tutaj nie było w ogóle czasu choroby. Pracownik po prostu zaczął prace w trakcie miesiąca i została przyjęta zła podstawa (za niska)

#365 Bogusława

Bogusława

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8194 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 13 listopad 2019 - 13:52

Czy wyrównanie powoduje, składki ZUS również powinny pójść na bieżąco?

Tak

#366 Ania M

Ania M

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 listopad 2019 - 14:58

Witam

czy ktoś wie jak otworzyć zamkniętą listę płac?, crltP już nie działa po nowych aktualizacjach

Pozdrawiam

Ania M

#367 Guest_Iza

Guest_Iza
  • Goście

Napisano 05 marzec 2020 - 12:47

Dzień dobry, 

Czy robicie Państwo z programu wydruki do deklaracji PFRON? Pracuję na tym programie od niedawna i niestety jak drukuję wydruki do deklaracji PFRON to program drukuje bzdury... Ktoś może miał podobny problem? Jest może jakiś wydruk, który poprawnie wylicza zatrudnienie?  

#368 Ania0207

Ania0207

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 27 kwiecień 2020 - 09:27

Witam,

W najbliższym czasie planujemy w naszej firmie wprowadzić 3 zmianę, od godziny 22:00 do godziny 6:00. Zmiana ma rozpoczynać się od godziny 22:00 w niedzielę, ostatni dzień pracy w tygodniu ma rozpocząć się w czwartek o 22:00 i zakończ w piątek o 6:00 rano. Czy z związku z tym, że pierwszy dzień pracy w tygodniu rozpoczyna się w niedziele, pracownik ma dzień do obioru, ponieważ rozpoczął pracę w święto? Czy jeśli ostatni dzień pracy w tygodniu zaczyna się w czwartek, to możemy automatycznie traktować piątek jest dniem odbioru za niedzielę? Czy pracownik powinien wypisać wniosek o odbiór godzin w piątek za niedzielę? Jeśli niedziela będzie ostatnim dniem miesiąca, i będzie to ostatni miesiąc w kwartale (nadgodziny rozliczamy kwartalnie) np. 31 marca = niedziela, a 5 kwietnia = piątek, to czy nadal pracownik może odebrać nadgodziny z niedzieli z pierwszego kwartału, w piątek drugiego kwartału? Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam, Ania

#369 Guest_kaja

Guest_kaja
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2020 - 11:21

Witam

czy ktoś wie jak otworzyć zamkniętą listę płac?, crltP już nie działa po nowych aktualizacjach

Pozdrawiam

Ania M

CTR + O

#370 Gusia1

Gusia1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 lipiec 2020 - 19:35

Witam.

Czy może ktoś mi powiedzieć jak mam wpisać w programie urlop rodzicielski w wysokości 60%. Pracuję na tym programie zaledwie miesiąc i nie wiem jak mam go wprowadzić.

Z góry dziękuje za wskazówki.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych