Skocz do zawartości

Program kadry i płace WF-GANG

wróć do serwisu Kadry 353 odpowiedzi w tym temacie

#341 Bogusława

Bogusława

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8188 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 20 sierpień 2019 - 15:15

OK pomogło   czy jak raz zapiszę to na przyszły miesiąc będzie pamiętał system .

i rozumiem iz we wszystkich Firmach -a mam ich trochę muszę sama pozaznaczać  ? 

a proszę mi jeszcze podpowiedzieć  czy liste płac z poprzedniego miesiąca mogę do nowego skopiować czy muszę od nowa wszystko wprowadzać . Tak robię aleby byłoby mi dużo wygodniej i szybciej  . pozdrawiamw jednej Firmie zmieniłam i automatycznie poszło w innych  

Kopiowanie jest bez sensu.W każdym miesiącu jest inna liczba godzin do przepracowania :). Listę zakładamy wprowadź pracowników automatem i dajesz nalicz. Proste :)

#342 Barbaraaaaa

Barbaraaaaa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 21 sierpień 2019 - 07:22

Pracownik - inne dane - dane wprowadzające- dodatkowe informacje do zasiłku macierzyńskiego UZUPEŁNIĆ PROSZĘ :)

Bardzo dziękuję za tak szybka odpowiedź  :) pozdrawiam serdecznie  ;)

Jednak mimo wszystko nadal nie do końca wiem jak to zrobić :unsure: przy uzupełnieniu pokazują mi się opcje do zaznaczenia:

-zastosować 80% podstawy wymiaru zasiłku

- nie podwyższać do kwoty św. rodzicielskiego 

Nie pisze nic o 60%  :blink:  Bogusiu masz jakiś pomysł?

#343 Bogusława

Bogusława

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8188 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 21 sierpień 2019 - 11:43

Zaznacz 100% urlop macierzyński, a program dalej będzie liczył 60 %. Do ewidencji wprowadź urlop macierzyński od dnia porodu.

#344 Guest_Małgosia

Guest_Małgosia
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 06:16

mam pracownika na liście plac  i temu samemu  pracownikowi potrzebuje zrobić  premie - dodatek  ale na oddzielnej liście żeby się nie pomieszało jako rozliczenie za opiekę nad stazystą . .

Jak dodaje nastepną listę to system  krzyczy że już jest na poprzedniej liście , jak zrobiłam dodatkową listę to tam  nie dosyć ze nie mogę zapisać tej listy  to jeszcze nie nalicza mi ulgi i kosztów .

A muszę wyliczyć 2.82 za godzinę - godzin 360  ze wszystkimi składkami  łącznie z pracodawcą  i koszt  wynagrodzenia 1015,20 zł   .Ile za godzinę ?

#345 Bogusława

Bogusława

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8188 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 22 sierpień 2019 - 12:09

Za dany okres (miesiąc) możesz naliczyć tylko jedną listę podstawową.Koszty uzyskania przychodu i ulgę podstawową naliczasz tylko raz za dany miesiąc więc lista płac dodatkowa nalicza się prawidłowo- bez kosztów i ulgi.

#346 ogoska

ogoska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 sierpień 2019 - 13:02

wf gang nalicza mi świadczenie urlopowe jak pracownik jest na urlopie. Mam  w konfiguracji ustawione nie naliczać  wynagrodzenie urlopowe ..... a i tak mi dolicza , usuwam ręcznie ze składników ale czasem mogę pominąc ..... oczywiście będzie na korzyść pracownika 

Cos może mam jeszcze nie zaznaczone 

#347 ogoska

ogoska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 sierpień 2019 - 13:03

Za dany okres (miesiąc) możesz naliczyć tylko jedną listę podstawową.Koszty uzyskania przychodu i ulgę podstawową naliczasz tylko raz za dany miesiąc więc lista płac dodatkowa nalicza się prawidłowo- bez kosztów i ulgi.

moge prosic o maila ?  

podaje swój ogoska@wp.pl

#348 Bogusława

Bogusława

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8188 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 22 sierpień 2019 - 13:06

wf gang nalicza mi świadczenie urlopowe jak pracownik jest na urlopie. Mam  w konfiguracji ustawione nie naliczać  wynagrodzenie urlopowe ..... a i tak mi dolicza , usuwam ręcznie ze składników ale czasem mogę pominąc ..... oczywiście będzie na korzyść pracownika 

Cos może mam jeszcze nie zaznaczone 

Po naliczeniu list płac wygeneruj sobie z wydruków list płac podsumowanie i wtedy na podsumowaniu masz wyszczególnione naliczone składniki .Tak na szybko nie pamiętam, ale na pewno w ustawieniach parametrów firmy w konfiguracji.Tylko jak nie wiesz jak to lepiej nie zmieniać.

#349 Barbaraaaaa

Barbaraaaaa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 sierpień 2019 - 10:07

Zaznacz 100% urlop macierzyński, a program dalej będzie liczył 60 %. Do ewidencji wprowadź urlop macierzyński od dnia porodu.

Niestety nadal źle liczy... Wprowadziłam urlop macierzyński od dnia porodu do końca rodzicielskiego, ale wygląda to tak że już od września powinien znacząc naliczać 60%, a on nalicza dopiero od listopada.... czy jest jeszcze jakaś inna możliwość? Nie mam pojęcia, gdzie mógłby byc błąd, według mnie wszystko się zgadza.  :blink:

#350 ogoska

ogoska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 sierpień 2019 - 18:38

Niestety nadal źle liczy... Wprowadziłam urlop macierzyński od dnia porodu do końca rodzicielskiego, ale wygląda to tak że już od września powinien znacząc naliczać 60%, a on nalicza dopiero od listopada.... czy jest jeszcze jakaś inna możliwość? Nie mam pojęcia, gdzie mógłby byc błąd, według mnie wszystko się zgadza.  :blink:

Po naliczeniu list płac wygeneruj sobie z wydruków list płac podsumowanie i wtedy na podsumowaniu masz wyszczególnione naliczone składniki .Tak na szybko nie pamiętam, ale na pewno w ustawieniach parametrów firmy w konfiguracji.Tylko jak nie wiesz jak to lepiej nie zmieniać.

Niestety nie widzę  w konfiguracji   świadczenia urlopowego ? a jak pracownik ma  x dni to mi do wypłaty dodaje 

#351 Barbaraaaaa

Barbaraaaaa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 sierpień 2019 - 11:42

Czy ma może ktoś pomysł dlaczego tak zostaje to naliczone? Być możne należałoby coś odznaczyć, albo zaznaczyć w jeszcze innym miejscu?

#352 ogoska

ogoska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 28 sierpień 2019 - 07:02

Co zrobić ,żeby czerwony wykrzyknik się nie pojawiał przy osobach niepracujących .  W umowach jest zaznaczone że już skończył pracę . ? 

#353 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 11:35

WF Gang wprowadziłam w danych wprowadzających w ostatnim świadectwie pracy w ilości dni choroby z ostatniego zakładu pracy: 33 dni. Po założeniu listy płac nadal liczy wynagrodzenie chorobowe zamiast zasiłku? ktoś ma pomysł dlaczego?

#354 Barbaraaaaa

Barbaraaaaa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 11 wrzesień 2019 - 13:19

Jak wprowadzić na LP odprawę dla pracownika powołanego do wojska? Dodałam ja już w DANYCH POWIĘKSZAJĄCYCH WYNAGRODZENIE, ale na LP jest możliwość wpisania tylko kwoty dla odprawy emerytalnej i rentowej...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy