Skocz do zawartości

Projektowanie wnętrz - od czego zacząć?

155 odpowiedzi w tym temacie

#121 Guest_vvvva

Guest_vvvva
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2018 - 10:08

Od paru lat współpracuję z biurem Lux Interiors i jeszcze się na nich nie zawiodłem. Projektują dla mnie głównie przestrzenie prywatne. Terminowi, rzetelni, z kreatywnym nieszablonowym podejściem. Kontakt jest na luxinteriors.com.pl.

#122 Majorow

Majorow

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 30 kwiecień 2018 - 10:21

To może ja odpowiem nie na "od czego zacząć", a "o czym nie zapomnieć?" :-) Szklane dotykowe kontakty lub takie w stylu retro idealnie wpasują się w nasz wystrój wnętrz. Często ludzie zapominają o tym dodatku i kupują zwykłe białe/kremowe plastikowe kontakty, bo nie wiedzą, że mogą sobie pozwolić na bardziej ekskluzywne, które będą dodatkiem do wystroju, a nie tylko koniecznością  ;)

#123 Gertrudy

Gertrudy

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 maj 2018 - 12:03

Może lepiej zostawić ten temat specjalistom? W Lublinie jest np. całkiem dobra oferta. Mówię o interior-artstudio.pl :)

W każdym normalnym człowieku tkwi szaleniec i próbuje wydostać się na zewnątrz (...) Nikt szybciej nie popada w obłęd niż osoba całkowicie normalna

#124 Tomas112

Tomas112

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 21 maj 2018 - 08:15

Fajnie jest skorzystać z e sprawdzonej pracowni projektowej DESIGNOFF Solidnie i konkretnie.

#125 Trol

Trol

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 25 maj 2018 - 10:55

Warto skorzystać z profesjonalnej pracowni projektowej http://designoff.com.pl/Solidnie i profesjonalnie.

#126 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 591 postów

Napisano 28 maj 2018 - 09:30

Można też spróbować samodzielnie stworzyć projekt. To nie jest aż tak trudne.

#127 maja1818

maja1818

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 29 maj 2018 - 15:18

Ja polecam współpracę z profesjonalnym projektantem wnętrz - architektem. Efekty są naprawdę bez porównania lepsze niż w przypadku samodzielnych działań, wiem z autopsji :) Nam piękne wnętrza zaprojektował pan architekt http://www.krzysztof-ziolkowski.pl, jest pięknie, a każdy 1 mkw jest przemyślany i wykorzystany :) 

#128 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 591 postów

Napisano 04 czerwiec 2018 - 10:32

A ile kosztuje taka usługa? Bo to chyba najważniejsza kwestia.

#129 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 444 postów

Napisano 07 czerwiec 2018 - 09:46

A to na pewno. Myślę, że nie ma żadnych ram.

#130 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 14 czerwiec 2018 - 22:40

Najlepiej zacząć od pomysłu, poszukać sobie gotowych realizacji w necie i się na nich wzrorować wprowadzając własne urozmaicenia. Warto korzystać z programów aranżacyjnych typu Visualizer od duluxa, to apka na telefon i pomaga dopasować kolor ścian do wnętrza. Prosta w obłudze jak budowa cepa i niezwykle przydatna. sprawdzcie sobie

#131 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 591 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 11:48

A to na pewno. Myślę, że nie ma żadnych ram.

Masz na myśli ramy cenowe? Na pewno jakieś są, np. godzinowe.

#132 Guest_Monika Raczyńska

Guest_Monika Raczyńska
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 10:16

Ja wybrałam jednak zlecenie wykończenia mieszkania firmie.. Sama nie miałam do tego głowy, W Perfect Construction potraktowano mnie poważnie, projekty zostały wykonane w niedługim czasie. Byłam zadowolona.. Na wszystkie prace dostałam gwarancję... i gwarancję najlepszej jakości wszystkich materiałów. Już niedługo odbiór mieszkania.. nie mogę się doczekać.

#133 martynakrakowska

martynakrakowska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 58 postów

Napisano 14 sierpień 2018 - 09:08

Na początku, warto zastanowić się co chcemy osiągnąć poprzez aranżację wnętrz. Jeśli szukamy sprawdzonych rozwiązań warto udać się do projektanta wnętrz jak np. Studio Kreatura studiokreatura.pl i wybrać jakieś ciekawe dla siebie rozwiązanie. Dodam, też że ostatnio w modzie są retro style i skandynawski minimalizm :)

GPS sklep.hertzsystems.com - Systemy GPS do samochodu najwyższej jakości

#134 Guest_anette331

Guest_anette331
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2018 - 11:58

Trzeba mieć w głowie pomysł i najlepiej skonsultować się ze specjalistami. Ja tak zrobiłam, że zgłosiłam się do biura DD Projekt z gotowym pomysłem w głowie. Jako, że są prawdziwymi profesjonalistami stworzyli coś co było nawet lepsze od mojego pomysłu i bardzo mi się spodobało. Wszystkim zajęli się od początku do końca. 

#135 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 26 sierpień 2018 - 19:38

Wiesz co my korzystaliśmy z usług biura architektonicznego http://gigaarchitekci.pl/ jeżeli chodzi o aranżacje wnętrza naszego mieszkania i muszę przyznać, że spisali się naprawdę świetnie. Mają zespół profesjonalistów z wieloma projektami na koncie oraz nagrodami co również jest potwierdzeniem ich podejścia do każdego realizowanego projektu. W naszym przypadku trafili w punkt i to o co nam własnie chodziło czyli minimalizm, ale jednocześnie funkcjonalność. 

#136 Guest_Sabinka

Guest_Sabinka
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2018 - 14:16

Ja całkowicie nie miałam pomysłu na mieszkanie. Wiedziałam tylko tyle, że chcę by było urządzone w nowoczesnym stylu, niestety na tym kończyła się moja inwencja. W internecie natknęłam się na stronę Perfect Construction, trochę o nich poczytałam i zdecydowałam się, że zrobię ten remont razem z nimi. Doskonale zrozumieli moje potrzeby i uwagi i wspólnymi siłami powstał śliczny projekt, który później wykonała ich ekipa remontowa, powiem szczerze, że jestem zachwycona efektem końcowym, polecam każdemu to rozwiązanie!

#137 taszek

taszek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 sierpień 2018 - 11:06

Cześć! Ja właśnie poszukuję jakiegoś dobrego sklepu z dywanami... Czy macie w tym zakresie doświadczenie i możecie coś polecić? Zastanawiam się obecnie, czy takie dywany poliestrowe są dobrym pomysłem. Co o tym sądzicie?

Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć  

#138 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 03 październik 2018 - 11:40

początkowa sama miałam urządzać mieszkanie. Mąż jednak znalazł projektantów ze stodia aranżacji. Nie mieszkamy w Wawie tylko w Opolu to i ceny bardziej przyzwoite za taką robotę są. Jak dla mnie wyszło dobrze chyba lepiej niż oczekiwałam. 

#139 Guest_Lenirka

Guest_Lenirka
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 10:32

W sieci polecam poszukać miejscówek, gdzie są porady oraz zdjęcia. Można się spokojnie wzorować, nie kopiować oczywiście. Tu polecam zajrzeć na stronę domzcegly.pl bardzo ładne pomysły, piękne fotki jak można zaaranżować różne pomieszczenia

#140 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 31 październik 2018 - 22:04

Widzę, że Wy też, tak jak ja jesteście zakochani w fototapetach. I w 100 procentach zgodzę się ze stwierdzeniem, że wnętrze może nabrać wyjątkowości dzięki fototapecie. Pamiętajcie jednak o tym, że taka fototapeta musi być najlepszej jakości i musi Wam odpowiadać oraz pasować do wnętrza. I skoro już mowa o dobrej jakości, to na pewno otrzymacie takową na stronie https://fototapety.a...ty-do-sypialni/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych