Skocz do zawartości

Projektowanie wnętrz - od czego zacząć?

163 odpowiedzi w tym temacie

#41 Krzysztofq

Krzysztofq

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 styczeń 2016 - 11:37

Moim zdaniem, program typu Roomtodo jest dla tego najlepszym. Dużo możliwości, piękne kolory i grafika. Możesz z tego zacząć, a zatem zobaczysz czy potrzebujesz projektanta czy nie.

#42 Guest_bartek

Guest_bartek
  • Goście

Napisano 25 luty 2016 - 12:33

my próbowaliśmy sami ale kiepsko nam to wychodziło bo ciężko było nam się porozumieć co do niektórych rozwiązańJ  Znajomy polecił nam firmę Punktystyq z Warszawy i w końcu to pani projektant udało się stworzyć taki projekt,  który obojgu nam się spodobałJ

#43 bart222

bart222

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 luty 2016 - 10:04

Warto jest kupić sobie jakiś porządny program do projektowania wnętrz. Może zapisać sie na jakiś kurs projektowania :) Pomysłów jest wiele. 

#44 Guest_Claudee

Guest_Claudee
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 20:02

Marzylam o pieknym nowoczesnym domu i kiedy nadarzyla mi sie okazja na realizacje, wzielam kartke i zaczelam szkicowac, planowac.. tylko ze niestety na podstawie moich projektow ciezko bylo cos zrealizowac..;d przedstawilam moje pomysly firmie designoff.com.pl, Oni dodali swoje i wyszlo fantastycznie;)

#45 Guest_lucasss

Guest_lucasss
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2016 - 15:19

Zdarzyło mi się raz korzystać z usług architekta i było to przy okazji remontu mieszkania. Popytałem znajomych i tak trafiłem na biuro Dębski Projekt (www.debskiprojekt.pl). Konkretna, rzetelna ekipa, słuchająca potrzeb klienta. Na stronie jest kilka projektów które wykonali, można sobie sprawdzić mniej więcej na jaki efekt można liczyć.

#46 halina156

halina156

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 04 maj 2016 - 14:33

Jeśli już koniecznie chcesz robić to wszystko samemu, to wpierw zrób projekt, wybierz produkty i zrób kosztorys. Wszystko musi być zaplanowane dokładnie i przemyślane, bo w przeciwnym przypadku trzeba liczyć się z dodatkowymi kosztami i niestety niekoniecznie ładnym czy wygodnym efektem. Ja zdecydowanie polecam skorzystanie z usług specjalistów i zlecenie projektowania wnętrz np. u http://www.inter-your.pl. Jest to wygodniejsze, trochę kosztuje, ale na dłuższą metę jest

#47 Frank2

Frank2

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 maj 2016 - 10:50

A moze sprobujecie fototapety? Na scianie wygladaja swietnie. Polecam! Mielismy podobny problem z dekoracja sciany. W koncuwybralismy fototapety. Kupowalismy tutaj - https://uwalls.pl/Mam pozytywne wrazenia.wink.png wink.png wink.png

#48 kasusza

kasusza

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 31 maj 2016 - 13:34

Myślę, że trzeba przede wszystkim odrysować sobie obrys pomieszczenia z zachowaniem wszystkich niezbędnych proporcji. Potem trza wybrać styl, wedle tego dobrać meble..

Gdy to za trudne to plecam zaprzyjaźnionego projektanta http://artarent.pl/

#49 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 05 czerwiec 2016 - 22:55

Jeśli chodzi o projektowanie wnętrz biurowych, to najlepiej zerknąć sobie tutaj http://www.architega...-biurowych.html. Mają naprawdę ciekawą i godną rozważenia ofertę, z której warto skorzystać. Do wykonania tego typu usługi trzeba zatrudniać specjalistów.

#50 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2016 - 09:00

Uważam, że najlepiej jednej firmie zlecić całość. To jest najbardziej rozsądne rozwiązanie.

#51 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 639 postów

Napisano 07 czerwiec 2016 - 09:50

Uważam osobiście, że ten architekt wnętrz ma ciekawą propozycję dla osób indywidualnych i dla firm. Wykonuje projekty do najróżniejszych wnętrz nie dlatego, że ma ku temu kwalifikacje, ale dzięki swojemu doświadczeniu potrafi w pełni ogarnąć temat. Jest to istotna kwestia.

#52 lenartboski

lenartboski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów
  • LokalizacjaOława

Napisano 12 czerwiec 2016 - 10:31

ja bym sie nie porywał na robienie projektu samemu. Z własnego doswiadczenia wiem ze to moze sie skonczyc katastrofą :)

Tzw. rachunek mleczarki- myslimy: o zaoszczedze na projekcie! jesli jednak zliczyc poswiecony na to czas, nerwy, zmarnowane materiały i ryzyko niepowodzenia, wychodzi nas to "drozej" wiem jednak, ze sa osoby ktorym wszystko wynagradza satysfakcja z samodzielnie wykonanej roboty.

Jest tyle firm które zajmuja sie aranżacja wnętrz. Wrocław przynajmniej ma ich duzo :) jesli jeszcze raz projektowalbym salon, zlecilbym to komus.

Pracownik kadrowy firmy, produkującej roboty sprzątające. Maniak nowych technologii i filmografii Tarkowskiego. W wolnych chwilach nadrabiam zaległości w literaturze południowoamerykańskiej, szczególnie w prozie Fuentesa i Vargasa LLosy.

#53 allonzo13

allonzo13

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 26 czerwiec 2016 - 11:46

Ja również wolałabym powierzyć to profesjonalistom, bo jeśli samemu nie ma się pomysłu, od czego zacząć, to dalej może być tylko trudniej... My w kwestiach wątpliwych przy urządzaniu mieszkania - kuchnia, łazienka - korzystaliśmy właśnie ze wsparcia architekta wnętrz i uważam, że to była doskonała decyzja! W efekcie mamy funkcjonalnie urządzone pomieszczenia i w takim stylu, jaki lubimy najbardziej :) Współpraca z architektem to nie jest droga sprawa, a naprawdę popłaca :) Możesz sobie zobaczyć przykładowe realizacje studia, z którego korzystaliśmy na stronie http://4-style.pl i przekonać się, że architekt to zupełnie inna jakość :)

#54 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 963 postów

Napisano 13 lipiec 2016 - 09:42

Myślę, że projektowaniem wnętrz najlepiej zajmować się samemu i poszukać jakiś ciekawych rozwiązań pasujących do naszych gustów. Ja przy aranżacji zdecydowałam się na skorzystanie z salonu antyków Katowice na http://antiquebeauty.eu/, bo chciałam urządzić wnętrze w dość nietypowy sposób, a ten salon powala na kupno ciekawych mebli, ale także ich renowację. Mój pomysł zakładał właśnie wstawienia paru takich antycznych mebli do salonu.

#55 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 25 lipiec 2016 - 21:37

Samemu? To bezsens.

#56 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 639 postów

Napisano 25 lipiec 2016 - 21:41

Trzeba koniecznie wynająć profesjonalnego architekta, który ma nie tylko kwalifikacje, ale i doświadczenie. Tutaj http://www.dekorus.w...wanie,12,1.lhtm można sobie zobaczyć ich projekty. Wyglądają naprawdę świetnie.

#57 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1008 postów

Napisano 03 sierpień 2016 - 07:47

Projektowanie wnętrz trzeba zacząć od przeliczenia finansów ;)

Always look on the bright side of life!

#58 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów

Napisano 06 sierpień 2016 - 11:11

Jeśli szukacie ciekawych nowoczesnych sposobów na aranżację wnętrz to zajrzyjcie na ofertę firmy http://archiweb.pl/perfect-space,767/mają niesamowite projekty w zakresie projektowania wnętrz, bardzo nowoczesne i innowacyjne sposoby, nieźli są małe firmy powinny się na nich wzorować !

Hurtownia zabawek Odpustowe.pl to dobry i bogaty wybór zabawek oraz akcesoriów dla dzieci. W ofercie firmy znajdą Państwo wiele ciekawych produktów w bardzo dobrych cenach, które gwarantują rozrywkę w każdym przedziale wiekowym. Niektóre kategorie obejmują wiele ciekawych produktów związanych z grami i zabawami edukacyjnymi. Znajdziecie w ofercie wiele artykułów sportowych i szkolnych a także zestawy klocków lego wielu znanych firm. Odpustowe wspiera polskich producentów, którzy gwarantują wysokiej jakości wykonanie i bezpieczeństwo. Oferta skierowana do Państwa to nie tylko zabawki.

#59 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 724 postów

Napisano 08 sierpień 2016 - 13:29

Projektowanie wnętrz trzeba zacząć od przeliczenia finansów wink.png

To niestety prawda. Lepiej zrobić od razu kosztorys i przewidzieć w nim dodatkowe pieniądze na nagłe wydatki.

#60 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 854 postów

Napisano 02 wrzesień 2016 - 16:29

Warto jest kupić sobie jakiś porządny program do projektowania wnętrz. Może zapisać sie na jakiś kurs projektowania smile.png Pomysłów jest wiele. 

Najwięcej w internetach :) Przykład dla projektujących na własną rękę http://www.homebook....azienka-w-bloku nawet wybredny inwestor znajdzie dla siebie aranżację. Od tego zawsze zaczynam swoje remonty.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych