Skocz do zawartości

Projektowanie wnętrz - od czego zacząć?

151 odpowiedzi w tym temacie

#21 magdalenka25

magdalenka25

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 październik 2015 - 11:40

Polecam fajny post do artykułu o projektowaniu wnetrza facebook.com/budnet/posts/890959827632806

#22 rutko

rutko

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 14 październik 2015 - 12:14

Od ustalenie tego co chcesz mieć.

#23 maciejpulka

maciejpulka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 październik 2015 - 13:57

Ja niestety, ale poległem na tym aby w jakiś logiczny i fajny sposób zagospodarować swoje mieszkanie. Okazało się, że jedyną opcją jest dla mnie profesjonalna aranżacja wnętrz.Wrocław to duże miasto więc udało mi się znaleźć kogoś, kto zrozumiał moją wizję i bez problemu zrealizował projekt, który już wstępnie przelałem na papier. Jeśli ktoś się na tym nie zna to nie jestem do końca przekonany czy uda mu się wykonać wszystko zgodnie z planem :P

Ale życzę każemu powodzenia :)

#24 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 625 postów

Napisano 28 październik 2015 - 00:01

Projektowanie wnętrz najlepiej powierzyć profesjonaliście, a nie osobie z przypadku. Samemu nie ma się co brać za to, jeśli się ktoś na tym nie zna. Tutaj http://www.janczydesign.com/ jest ciekawa oferta, z której korzystali znajomi. Być może warto się do nich zgłosić.

#25 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 818 postów

Napisano 29 październik 2015 - 14:17

Na początek warto zastanowić się, jak mają wyglądać nasze wnętrza i poprzeglądać różne oferty zamieszczone w sieci.

#26 Guest_malina

Guest_malina
  • Goście

Napisano 06 listopad 2015 - 07:17

My natomiast chcemy na początku zrobic kuchnię. W sumie mamy jeszcze czas z zamieszkaniem. Ale ogólnie szukam inspiracji na internecie. Potem będziemy się na coś decydować )

#27 Guest_kowalik

Guest_kowalik
  • Goście

Napisano 06 listopad 2015 - 09:20

A na jakim etapie budowa, jak wcześnie zaczeliście szukać projektów ? Nie wiem czy już zacząć czy może poczekać na zakończenie budowy :P

#28 Welonis

Welonis

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 10 listopad 2015 - 11:43

Ja bym Ci polecał zrobić mieszkanie w stylu skandynawskim, jasne kolory, podłogi np panele do tego meble też w kolorze jasnym, fajnie ot wygląda:) 

#29 ponur53

ponur53

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 14 listopad 2015 - 12:17

Musisz się też zastanowić czy chcesz fototapetę czy może jeszcze coś innego... Całkiem fajne motywy fototapet są np. tutaj http://sklep.foteks....ty-83-Mapy.html:)

Nie będę odnosić ran, dopóki ty mnie nie zranisz. Nie będę mieć w sobie siły, dopóki ty nie staniesz się moją siłą.

#30 AnnaR

AnnaR

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 73 postów

Napisano 16 listopad 2015 - 11:39

O, podoba mi się :)

#31 adamwaz

adamwaz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 21 listopad 2015 - 12:30

może to nei jest dobry sposób aby zacząć ale na pewno należy pamiętać o końcowych dodatkach. Jeżeli wiemy że będziemy chcieli osiągnąć wnętrze klasyczne to od razu musimy założyć wykończenia ścian (czy mają być na szklankę czy proste) jeśli na przykład chcemy użyć listew sufitowych lub innej sztukaterii.

#32 Guest_mieczysława

Guest_mieczysława
  • Goście

Napisano 27 listopad 2015 - 12:27

Ja zaczęłam od znalezienia dobrej firmy, która się tym zawodowo zajmuje. Sama nie byłabym w życiu zrobić takiego projektu. Zgłosiłam się do 3D Home Studio, firma która mieści się w Częstochowie, naprawdę genialnie urządzili moją łazienkę.

#33 Guest_Pirsa

Guest_Pirsa
  • Goście

Napisano 30 listopad 2015 - 08:39

Usługi dla mnie wykonywali z 3dhomestudio.pl bardzo fajne projekty mi zaproponowali. Wybrałam jeden i teraz robię pokój wedle niego. Jak narazie efekt jest świetny a co dopiero będzie jak projekt zostanie ukończony :) Nie mogę się doczekać.

#34 Guest_laninka

Guest_laninka
  • Goście

Napisano 30 listopad 2015 - 09:11

Ja zaczęłam od znalezienia dobrej firmy, która się tym zawodowo zajmuje. Sama nie byłabym w życiu zrobić takiego projektu. Zgłosiłam się do 3D Home Studio, firma która mieści się w Częstochowie, naprawdę genialnie urządzili moją łazienkę.

Również korzystałam z ich pomocy przy zaprojektowaniu pokoju. Wspaniale sobie poradzili, najpiękniejsze pomieszczenie w całym domu!

#35 Guest_fran

Guest_fran
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2015 - 11:33

Zastanawiam się właśnie czym kierować się przy urządzeniu mieszkania, żeby to miało spójność. Będę mieć salon z aneksem i chciałabym aby jakoś nie odbiegało to od siebie.  

#36 Guest_wujs

Guest_wujs
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2015 - 08:56

Wszystko zależy od tego jakie kolory i faktury lubisz. No i jeszcze ile możesz wydać :)  

#37 Guest_fran

Guest_fran
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2015 - 09:41

Lubię kolory ziemi, ale nie mam pojęcia jak zabrać się za urządzenie nowezerniki-or.pl/nieruchomosc/mieszkania/mieszkanie-c01mieszkania. Może macie w takim razie jakieś konkretne pomysły albo kogoś kto pomoże w urządzeniu ?

#38 Guest_siwa

Guest_siwa
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2015 - 10:21

Wystarczy wpisać w google, pełno aranżacji wyskakuje insp.hplx.pl/aranzacje/wnetrza/salonzkuchnia_nowoczesny_bialy_bezowy_szary_9484137.jpg Wystarczy trochę poszukać!

#39 Guest_płotka

Guest_płotka
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2015 - 10:46

No ja się nie chciałam porywać z motyką na słońce... Troszkę grosza zaoszczędziłam i łazienkę zaprojektowała mi profesjonalna firma. Mogę podać stronę jakby ktoś był zainteresowany. Zawsze można choćby skorzystać z konsultacji architekta wnętrz. To już da pewien obraz tego jak ma wyglądać dane pomieszczenie. www.3dhomestudio.pl

#40 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 450 postów

Napisano 23 grudzień 2015 - 12:43

Ja również jakiś czas temu zdecydowałam sie na skorzystanie z usług biura architektonicznego. Zależało mi na tym aby mieszkanie zostało zaprojektowane ładnie oraz nowoczesnie ( robiłam generalny remont na ponad 90 metrach kwadratowych). Jednoczesnie nie miałam czasu ani ochoty na pilnowanie ekipy remontowej. Jestem bardzo zadowolona z pracy jaką zrobiło dla mnie biuro. Korzystałam  z usług biura Kołodziej & Szmyt:

http://www.kolodziejszmyt.com/

Na stronie możecie przejrzeć sobie ich realizacje. Myśle,ze jakbym sama remontowała bez ich pomocy to zapłaciłabym o wiele więcej bo takie biura mają dostęp do tańszych materiałów oraz większa wiedzę.

paris3.jpg

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych