Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Akt zgonu jest niezbędnym dokumentem do uzyskania zasiłku pogrzebowego

wróć do serwisu INFOR.pl 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Infor.pl

Admin Infor.pl

Nowy użytkownik

• Administratorzy forów
  • 0 postów

Napisano 20 lipiec 2014 - 19:29

O zasiłek pogrzebowy można starać się w okresie 12 miesięcy od dnia śmierci osoby, po której zasiłek przysługuje. W celu uzyskania zasiłku pogrzebowego osoba, która pokryła koszty pogrzebu musi dołączyć do wniosku o zasiłek skrócony akt zgonu. Dokumentem niezbędnym do uzyskania aktu zgonu jest zaś karta zgonu.

Powrót do artykułu: Akt zgonu jest niezbędnym dokumentem do uzyskania zasiłku pogrzebowego

#2 Guest_majka

Guest_majka
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 09:39

zmarł mój mąż który przez pewien okres czasu mieszkał u swojej matki i siostry . nie byliśmy po rozwodzie , ale że mnie oszukiwal finansowo i nie lozył na swoje utrzymanie był tam dłuższy okres czasu . Nagle przydarzyło się coś nie przyjemnego gdzie nagle mąz zmarł , rodzina mnie nie powiadomiła o śmierci zmarł za bramą domu była policja która obecnie sprawę oddala do prokuratury a ja nie mogę uzyskać informacji co się stało obecnie z ubezpieczenia żądają przyczyny zgonu i nikt nie chce ze mną rozmawiać zgon byl nagłym przypadkiem na dzień dzisiejszy siostra zmarłego męża wyzywa mnie od suk i pomstuje najgorszymi słowami . to mam podziękowanie za utrzymywanie brata

#3 Guest_Vito

Guest_Vito
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2020 - 14:07

Wszędzie pisze akt zgonu, ale nie jest napisane oryginał czy xero? Bo jak mam wysłać oryginał aktu poczta skoro każdy mówi że się wysyła xero, wszystko pięknie ładnie ale brakuje niektórych słów. Faktura pisze ze oryginał a reszta??

#4 Guest_Vito

Guest_Vito
  • Goście

Wszędzie pisze akt zgonu, ale nie jest napisane oryginał czy xero? Bo jak mam wysłać oryginał aktu poczta skoro każdy mówi że się wysyła xero, wszystko pięknie ładnie ale brakuje niektórych słów. Faktura pisze ze oryginał a reszta??

#5 Guest_Vito

Guest_Vito
  • Goście

#6 Guest_Vito

Guest_Vito
  • Goście

#7 Guest_Vito

Guest_Vito
  • Goście

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2020 - 12:12

Oryginał, którego 3 egzemplarze dostaniesz bezpłatnie w urzędzie stanu cywilnego. Odbitki ksero nie są honorowane.Zwykle taki oryginał jest tylko do wglądu i zostanie Ci zwrócony.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych