Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jakie dodatki przysługują do renty z tytułu niezdolności do pracy

wróć do serwisu INFOR.pl 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Infor.pl

Admin Infor.pl

Nowy użytkownik

• Administratorzy forów
  • 0 postów

Napisano 20 lipiec 2014 - 06:10

Rencista pobierający rentę z tytułu niezdolności do pracy może uzyskać prawo do dodatków do swojej renty. Najbardziej popularnym dodatkiem jest dodatek pielęgnacyjny.

Powrót do artykułu: Jakie dodatki przysługują do renty z tytułu niezdolności do pracy

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 07:20

witam mam pytanie czy jesli posiadam rente socjalna czy moge wciagnac konkubine do swojego ubezpieczenia w tym momencie musze nadmienic ze jest w ciazy prosze o pomoc dziekuje i pozdrawiam

#3 Guest_i

Guest_i
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2015 - 19:58

tak ale nie tylko osobie tej a takze przodkom po tej rodzini nie tylko wdowom i wdowcom Ale cóz nikt tego nie stosuje i nikt nie poczuwa sie do tego Wszystko zatajone ustawy i prawa Kazda ta instytucja która jest zobowiązana do wyplaty swiadczen sam powinien poinformowac lub gdy ta osoba przypomina przyznac a drwiąc ze smiechem ze to nieprawda Pozatym takie osoby ą nieraz wszelkich srodków do zyca szkoda pisac bo to i tak nikt nie zrozumie Robi co chce i jeszcze n z tego adnej kary upomnien WOLNOSC TOMKU W SWOIM DOMKU

#4 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2015 - 06:38

Jestem na rencie wypadkowej mam pytanie czy nalerzy mi sie dodatek do renty pracowalem kilka lat na ciagniku niereserowanym czy z tego tytulu nalerzy mi sie dodatek do renty

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2016 - 14:37

witam,mam 78 lat pobieram rentę rodzinną i zasiłek pielęgnacyjny chciałam zapytać czy należy mi się jakieś świadczenie/dodatek za 11 lat pracy, które mam udokumentowane

#6 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 13 marzec 2018 - 15:27

mam orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym jestem na rencie chorobowej uznany częściowo niezdolny do pracy czy w tym przypadku należą mi się jakieś dodatki

#7 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 13 marzec 2018 - 15:27

mam orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym jestem na rencie chorobowej uznany częściowo niezdolny do pracy czy w tym przypadku należą mi się jakieś dodatki

#8 Guest_kjuhtgf

Guest_kjuhtgf
  • Goście

Napisano 13 marzec 2018 - 15:33

A od kogo byś tych dodatków oczekiwał? niby kto ma ci płacić? podatnicy z własnych dochodów?

idź do opieki społecznej może cos ci dołożą, bo my sami to swoje utrzymanie zarabiamy

#9 Guest_zośka

Guest_zośka
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 07:22

kjuhtgf, Twoi rodzice czy dziadkowie od kogo mają dodatki do renty czy emerytury? A Ty od kogo będziesz chciał jak życie Ci zafunduje niezdolnego do pracy?

#10 Guest_matka corki

Guest_matka corki
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2019 - 17:25

Corka ma calkowita niezdolnosc do pracy ,pytanie czy nalezy jej sie dodatek pielegnacyjny,jezeli tak to jak sie o niego starac,wiek 45 lat i 20 lat jest na rencie.

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 09:31

Witam ! dostałam rente o całkowicie niezdolna do pracy 30/09/2021 do emerytury , jestem osobą samotną sama prowadzę gospodarstwo chciała bym się dowiedzieć co z trgo tytułu mi się należy? pragnę również dodać ze przepracowałam 40 lat

#12 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 12:03

Witam ! dostałam rente o całkowicie niezdolna do pracy 30/09/2021 do emerytury , jestem osobą samotną sama prowadzę gospodarstwo chciała bym się dowiedzieć co z trgo tytułu mi się należy? pragnę również dodać ze przepracowałam 40 lat

Masz wszystko pięknie, przejrzyście i zrozumiale wyjaśnione w artykule zawartym w pierwszym poście tego wątku. Wystarczy przeczytać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych