Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak napisać CV?

wróć do serwisu Kadry 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 515595 postów

Napisano 18 lipiec 2014 - 17:56

Wiele osób szukając pracy i wysyłając swoją aplikacje na konkretne stanowisko nie wie jak napisać CV, żeby zaciekawić pracodawcę. Poniższy artykuł wyjaśnia na co warto zwrócić szczególną uwagę tworząc swoje CV i co w nim zawrzeć, aby pracodawca zwrócił uwagę na Twoje CV.

Powrót do artykułu: Jak napisać CV?

#2 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2014 - 09:24

Witam,

Czy zamieszczenia swojego zdjęcia w CV jest obowiązkowe? Jeżeli kandydat ma dobrze napisane CV, ale nie zamieścił zdjęcia to czy zmniejsza to jego szanse na otrzymanie pracy? Jak pracodawcy patrzą na CV bez zdjęcia?

#3 Guest_adamska

Guest_adamska
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2014 - 15:03

a co z generatorami? lkorzystałam z nich kilkakrotnie, m.in. z szybkie cv. fakt, że cv z takiego programu wygląda bardzo fajnie i w dodatku robi się je bardzo szybko ale czy to wpływa jakoś na proces rekrutacji?

#4 Guest_Tealc

Guest_Tealc
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2014 - 08:11

Mam problem dotyczący przebiegu kariery zawodowej.
mianowicie: jestem w firmie zatrudniony na „kolejnym stanowisku” – wiąże się to z dodatkowymi obowiązkami i zachowaniu niemalże wszystkich „starych”.

czy zatem tworząc swoje CV przy każdej z pozycji „kariery” mam wymieniać wszystkie obowiązki jakie na danym stanowisku wykonywałem? czy np na kolejnych etapach mogę mogę posłużyć się opcją „dodatkowe obowiązki”… czy może doradziliby Państwo jeszcze jakiś inny sposób.

Z góry dziękuję.

#5 Guest_daria

Guest_daria
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 18:18

ja cv zrobiłam w generatorze szybkiecv i bez problemu znalazłam pracę.. Po prostu profesjonalnie wykonane dokumenty aplikacyjne zwracają uwagę pracodawców a ci jak juz dadzą szansę na rozmowie to już tylko dobrze wypaść

#6 Guest_demo

Guest_demo
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2014 - 07:55

A jak wpisa w CV sytuację gdzie w trakcie obecnej pracy zmienia się nazwa zajmowanego stanowiska? gdzie obowiązki pozostają bez zmian.

#7 Guest_alyna

Guest_alyna
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2014 - 12:30

Może po prostu zaznaczyć, że od danego roku zmiana nazwy stanowiska i tyle wink.png Niedawno pisałam CV i muszę powiedzieć, że bez wzoru, który znalazłam na pracastala.pl to ciężko by było. Tak miałam napisane co i kiedy mam ująć i podać.

#8 Guest_Czarek

Guest_Czarek
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2016 - 11:02

Bardzo fajny artykuł, ale nie poruszył wielu ważnych kwestii. Tutaj trochę bogatszy poradnik: cvninja.pl/artykul/jak-napisac-dobre-cv

#9 Guest_mikolajew

Guest_mikolajew
  • Goście

Napisano 16 październik 2017 - 18:31

CV powinno byc też estetyczne:) Dobre zdjęcie, no i oprawa graficzna. Jak dla mnie super sprawą jest korzystanie z kreatorow cv, takich jak szybkiecv.pl, gdzie można sobie odpicować cv, a z kontem premium to już w ogole:)

#10 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 557 postów

Napisano 19 październik 2017 - 10:49

W internecie można znaleźć wiele poradników, więc jak komuś zależy da radę zrobić to porządnie i atrakcyjnie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych