Skocz do zawartości

Zdjęcie

hala produkcyjna

wróć do serwisu Moja Firma 98 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Krystien

Guest_Krystien
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 07:00

W hali nie może zabraknąć także szafek i obudów metalowych. Bardzo dobrej jakości znajdziesz na www.jsintegral.com.pl.

#42 Guest_Gromek

Guest_Gromek
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 07:23

A jeśli poszukiwałbyś sprawdzonych części do pras krawędziowych lub gilotyn to możesz wejść na www.hizmet-serwis.pl. Niedawno korzystałem z ich usług i jak najbardziej mogę ich polecić.

#43 Guest_KrzysiekZawadka

Guest_KrzysiekZawadka
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 08:36

Jeśli będziesz poszukiwał dostarczyciela wysokiej jakości silników typu SOK to ze swojej strony mogę polecić Ci firmę www.hydro-precyzja.pl.

#44 Guest_Artekk

Guest_Artekk
  • Goście

Napisano 26 marzec 2017 - 23:23

W hali bardzo ważną kwestią jest odpowiednie oświetlenie. Ja kilka tygodni temu zamawiałem lampy LED do swojego zakładu od firmy www.przemyslowelampyled.pl.

#45 Guest_Przemek34

Guest_Przemek34
  • Goście

Napisano 28 marzec 2017 - 11:18

Różnego rodzaju taśmy przydatne w hali znajdziesz na www.tasmy24.pl. Ja dosyć często zamawiam od nich taśmy samoprzylepne do swojego zakładu i jestem z nich zadowolony.

#46 AntonaKon

AntonaKon

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 29 marzec 2017 - 11:44

W przypadku hal produkcyjnych warto jest skorzystać z usług firm, które zajmują się różnego typu projektami typu konstrukcje stalowe. Ja znam jedną taką ofertę https://stalovers.pl...rukcje-stalowe/Jest to oferta skierowana przede wszystkim do osób, które szukają nie tylko opcji wykonawczysz, ale i widzieliby jakieś przykładowe rozwiązania, zanim nie pojawi się konkretny pomysł.

Jednak w takich przypadkach najlepiej jest porównać kilka ofert, które mają podobną ofertę. Pozwala to porównać przede wszystkim cenę, która w wielu przypadkach może bardzo się różnić.

#47 GTV

GTV

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 29 marzec 2017 - 22:33

Od lamp przemysłowych w halach produkcyjnych wymaga się przede wszystkim emitowania bardzo silnego światła, które umieszczone wysoko pod sufitem zapewni dobrą widoczność i bezpieczeństwo w całym pomieszczeniu. Wysokie i równomierne natężenie światła w halach produkcyjnych, magazynach czy warsztatach przekłada się na wyższą efektywność pracowników oraz ich bezpieczeństwo i poczucie komfortu. Sięgnij po światło wysokiej mocy - oprawa High Bay LED ARIZONA: http://www.gtv.com.p...led-arizona-gtv

#48 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 207 postów

Napisano 31 marzec 2017 - 08:20

Może pomożecie mi, bo mam właśnie dylemat dotyczący może nie tyle hali produkcyjnej, ale magazynu. Muszę wymienić systemy rolkowe na swoim magazynie, obecne funkcjonują kilka ładnych lat i czasem po prostu odmawiają posłuszeństwa. Szukam dobrej firmy, która dostarczyłaby mi jakościowe podajniki rolkowe. A szybkość transportowania ładunków, czy to paczek, czy kartonów to dla mnie kluczowa rzecz. Znalazłem ofertę tej firmy - http://www.intralog....nosnik-rolkowy/. Co o niej myślicie?

#49 Guest_jarekk

Guest_jarekk
  • Goście

Napisano 31 marzec 2017 - 19:08

A ja uważam że właśnie najlepiej taką halę wybudować. Wynajmowanie to jednak cały czas od kogoś uzależnienie a tak to ma się coś swojego. Jak biznes nie pójdzie to najwyżej można samemu zająć się wynajmem czy sprzedać. Co do samego wyposażenie to ja akurat jestem w branży przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i mogę polecić Dynisco którzy są specjalistami w temacie automatyki. Mają między innymi bardzo wysokiej klasy czujniki. No i zawsze porządnie doradzą w temacie. 

#50 panidomu2000

panidomu2000

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 03 kwiecień 2017 - 19:47

Ja szukałam czegoś pod branże motoryzacyjną i znalazłam na stronie http://www.frisomat....otoryzacja.aspx świetnych fachowców. Jeśli potrzebujesz postawić halę, lub magazyn bez względu na branżę to warto zapoznać się z ich stroną. Pełen profesjonalizm w podejściu do klienta.

#51 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 459 postów

Napisano 13 kwiecień 2017 - 21:53

Akurat jeśli chodzi o zabepieczenie hali w nocy to nie trzeba wcale dużo inwestować, proste naświetlacze tego typu jak macie tutaj - http://micros.com.pl...aswietlacze-ledpowinny skutecznie odstraszać potencjalnych złodziei. W sumie możliwości jest całkiem dużo i jest w czym wybierać, tylko byś musiał określić co chcesz uzyskać? Ledy są fajne bo dają dobre światło.

#52 Moris_M

Moris_M

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 14 kwiecień 2017 - 11:13

Jeżeli to ma być hala produkcyjna to będzie Ci pewnie potrzebnych kilka rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej. Jeśli będziesz od razu kompletować linię produkcyjną to możesz sprawdzić co jest dostępne na tej stronie.

#53 kamilm11

kamilm11

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 08:16

i jak zdecydowałeś sie na budowe czy wynajem? ja wynajmuję hale tu http://powierzchnie-...nie-produkcyjne i mogę polecić, bo współpraca bezproblemowa. 

#54 Guest_kondzioB

Guest_kondzioB
  • Goście

Napisano 03 maj 2017 - 20:23

Przy produkcji spożywczej przydadzą się  dobre maszyny pakujące. Sprawdzone maszyny do pakowania produktów płynnych lub półpłynnych  BAG In BOX ma firma Wojciech Płocki z Lublina.  U nas działają bezawaryjnie juz ponad trzy lata, jesteśmy zadowoleni z ich kupna.

#55 Guest_mareckyss

Guest_mareckyss
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 10:18

Przy przetwórstwie spożywczym przydadzą się słoiki, my bierzemy od dobrego producenta czyli kieleckiej huty Sława. Jeśli o cennik chodzi to jest bardzo dobrze, jakość szkła też dobra, nie jest zbyt cienkie a i takie nam się zdarzało spotkać. Firma terminowa i solidna.

#56 Guest_andrju

Guest_andrju
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 19:48

Jeśli szukacie firmy  zajmującej się wykonaniem oznaczeń na hali to  warto sprawdzić firmę malowanielinii.pl U nas dobrze się spisali, malowali drogi transportowe dla wózków widłowych, ciągi komunikacyjne dla pracowników, pola odkładcze a nawet znaki ostrzegawcze. Szybko się uwinęli.

#57 kamilm11

kamilm11

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 18 maj 2017 - 07:36

ja tam wolę wynajmować, moge zrezygnować, jeśli coś pójdzie nie tak, mam tyle powierzchni ile aktualnie potrzebuję. polecam te hale http://powierzchnie-...dukcyjnejestemzadowolony w 100%

#58 Guest_wizard

Guest_wizard
  • Goście

Napisano 24 maj 2017 - 19:52

Dokładnie. Nie ma co budować jak wynajem  teraz nie jest drogi.  My też zdecydowaliśmy się na wynajem bo bardziej się opłaca, stawki  Operis  (Śląsk)  są korzystne, wynajmujemy a oprócz tego  korzystamy z opcji przeładunku towarów.

#59 hannaa89

hannaa89

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 26 maj 2017 - 12:45

Konstrukcja stalowa sprawdzi się najlepiej, to obecnie chyba najpopularniejsza opcja - taka hala produkcyjna jest tania w budowie i łatwa do przebudowy. Powinna w dobrym stanie przetrwać kilkadziesiąt lat, trzeba ją jednak odpowiednio zabezpieczyć, zwłaszcza jej stalowe elementy, nie tylko przed korozją, ale i innymi czynnikami - służą do tego specjalne farby przemysłowe, świetne opinie mają w branży te od Visto (visto.com.pl), także sprawdźcie je sobie w pierwszej kolejności.

#60 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 471 postów

Napisano 28 maj 2017 - 18:06

Jeśli chcecie mieć kompleksową obsługę inwestycji, to na pewno warto sobie zerknąć na tę stronę http://adamietz.pl . Adamietz to profesjonalna firma, która od lat działa na rynku. Specjalizują się w realizacjach różnego typu obiektów przemysłowych czy budynków użyteczności publicznej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych