Skocz do zawartości

Zdjęcie

hala produkcyjna

wróć do serwisu Moja Firma 134 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Grzesiek

Guest_Grzesiek
  • Goście

Napisano 25 marzec 2016 - 20:30

Jak dla mnie absolutnie nie ma sensu żeby budować taką halę bo można wynająć i wtedy nie tracić tylu pieniędzy. Sam wynająłem (przez Operis) i jestem zadowolony z tego jak to wszystko z nimi funkcjonuje. Poza tym jest zawsze ryzyko że biznes nie pójdzie i co wtedy ?

#22 Guest_Sławek67

Guest_Sławek67
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 13:05

je

Ja jeszcze dodatkowo mogę podrzucić Ci link do firmy Zwarpol. Zajmują się produkcją aparatur probierniczych, przekładników oraz świadczą usługi naprawcze.

#23 Guest_Michal73

Guest_Michal73
  • Goście

Napisano 29 maj 2016 - 20:14

Dodatkowo na pewno będziesz potrzebował dobrych szafek rozdzielczych i pulpitów sterowniczych. Sprawdź np. na jsintegral.com.pl. Ja właśnie tam kupowałem dosyć niedawno.

#24 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 563 postów

Napisano 09 czerwiec 2016 - 21:22

Tutaj http://technocold.pl znajdują się urządzenia oraz asortyment, który przyda się w każdej hali produkcyjnej. Idealne rozwiązanie, ponieważ wszystko można zakupić w jednym miejscu. Ważne jest również to, że oferują sprzęt naprawdę świetnej jakości.

#25 Guest_Pegaz

Guest_Pegaz
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 10:03

budowa hali produkcyjnej to według mnie troche ryzykowny pomysł, no ale kto co chce. Wiem, że plast-chem.pl zajmuje się różnymi instalacjami do takich "nieruchomości" jakby komuś zależało i by szukał

#26 Guest_Arno82

Guest_Arno82
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2016 - 18:57

Jak już będzie bliżej decyzji o kupnie wyposażenia hali to warto sprawdzić Rempmpap. Współpracowałem z nimi przy otwieraniu mojej firmy m.in. montowali nam maszyny produkcyjne i wszystko szło im sprawnie i było robione w terminie.

#27 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 582 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 18:37

Będziesz potrzebował specjalnej nawierzchni. W artykule maxmag o posadzkach przemysłowa dla hal jest wiele ważnych informacji. Wybór wykonawcy nie jest bez znaczenia, dla takich zadań wybierz firmę z doświadczeniem.

#28 Guest_Nikodem

Guest_Nikodem
  • Goście

Napisano 25 październik 2016 - 17:29

Według mojego doświadczenia przed postawieniem konstrukcji metalowych dobrze jest poddać badaniom ich jakość i wytrzymałość. My zlecaliśmy badania elementów konstrukcyjnych  w Metrotest.  To akredytowane laboratorium, mają specjalistyczny sprzęt i dobrych fachowców. 

#29 Guest_arnold

Guest_arnold
  • Goście

Napisano 01 listopad 2016 - 22:44

przy wyposażaniu hali nie można zapomnieć o akcesoriach do maszyn, na pewno bardzo ważne są systemy smarowania, dobre można nabyć u www.vento.com.pl/

#30 MireczekW

MireczekW

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 66 postów

Napisano 07 listopad 2016 - 19:28

Cześci do maszyn pod czas produkcji to podstawa.Nikt chyba nie chce czekać na zamówioną cześć tydzień lub dwa, dlatego ja wychodzę z założenia że lepiej kupić części na zapas. Sporo potrzebnych takich części można znaleźć tutaj http://www.kopalmat.pl/ . Wydaje mi się że zaopatrzysz się we wszystko co potrzebne.

#31 Guest_Kovalsky76

Guest_Kovalsky76
  • Goście

Napisano 29 listopad 2016 - 23:57

części do maszyn, ale także różne rozwiążania wagowe i oprogramowania IT do nich to także wazny element wyposażenia hali. Jednym z lepszych producentow takich systemów jest Precia Molen, bardzo ich polecam, to profesjonaliści w każdym calu.

#32 MarcinCin

MarcinCin

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 94 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 10:46

Jeśli masz w planach budowę hali, polecam dźwigi http://dzwigi-rybacki.com.pl/ . Pracuję w firmie, która poszerza swoje horyzonty i regularnie zajmujemy się nowymi budynkami podlegającymi pod firmę. Przy każdej pomagał zespół z podanej strony www, są godni polecenia. Cena nie jest wygórowana, do tego z wieloma rzeczami mona się dogadać.  Zajmują się miedzy innymi montażem i demontażem urządzeń przemysłowych. To bardzo przydatne.

#33 MarcinCin

MarcinCin

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 94 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 11:30

Nie znam nikogo, kto mógłby Ci kompleksowo pomóc w tej kwestii, ale chcąc Ci się jakoś mimo wszystko przydać, polecę coś innego, równie przydatnego w budowie.  Robiąc własną halę, trzeba pamiętać (pewnie to wiesz), aby zadbać o dobre posadzki. To podstawa, aby mogła pełnić swoje podstawowe funkcje. U mnie robiono posadzki żywiczne, bo nie było potrzeby robić jakieś inne.  Są również bardzo wytrzymałe. Zajrzyj na stronę firmy http://planbet.pl/ , tam znajdziesz całą ofertę ich usług. Mogę szczerze polecić bo wykonują dobrą robotę

#34 angela111

angela111

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 18 styczeń 2017 - 11:58

Dokładnie, najpierw sprawdzamy ceny materiałów budowlanych, a później wynajmujemy firmę, która przygotuje projekt magazynu.

#35 lukaszlukasz

lukaszlukasz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 18 styczeń 2017 - 17:16

To trochę ryzykowne przedsięwzięcie, o wiele lepiej jest już wynająć jakąś halę, a nie brać się za budowę... Trzeba wziąć pod uwagę dużo czynników i dobrze się znać na takich sprawach.

#36 Guest_adamm

Guest_adamm
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2017 - 21:14

No pewnie że można wynająć taką halę ale wtedy będzie się cały czas na czyjejś łasce i można wyjść na tym jak Zabłocki na mydle. Mój znajomy miał taką sytuację że nagle właściciel kazał mu się ‘wyprowadzać’ i umowa którą spisali jak się okazało nie miała  nic do rzeczy. Tak to swoje to swoje i jest święty spokój. Przy budowie i wyposażaniu polecam firmę Elana Pet która jest najwyżej wyspecjalizowana jeżeli chodzi o budowę maszyn, elementów linii produkcyjnych czy konstrukcji stalowych. Mi i wspólnikowi się z nimi świetnie współpracowało. 

#37 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 555 postów

Napisano 01 luty 2017 - 12:32

Jeśli będziecie chcieli inwestować w hale produkcyjne, musicie postawić na profesjonalne suwmiarki elektroniczne i inne narzędzia sprawdzonych marek. Możecie od razu sprawdzić ofertę dystrybutora narzędzi ręcznych i elektronarzędzi, elementów łącznych i zamocowań budowlanych - Koetler Polska. Oprócz doradztwa wykwalifikowanego działu obsługi klienta, Koetler zapewnia także pomoc inżynierów-konsultantów przy wyborze asortymentu.

#38 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 496 postów

Napisano 25 luty 2017 - 16:46

Dokładnie jak ktoś napisał możliwości jest całkiem duzo i można pokombinować. Na pewno są takie rzeczy, o które w przypadku takich budynków nie warto zapominać i ich pomijać chociażby waga najazdowa jest bardzo przydatna - http://www.wag-pol.pl/nie jest to w stosunku do całej inwestycji jakiś duzy wydatek, ale może zrobić różnice.

#39 Guest_Michal68

Guest_Michal68
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 02:00

Możesz tez potrzebować w przyszłości magnesów neodymowych. Ja niedawno zamawiałem je do swojego zakładu od firmy www.euromagnesy.pl. Mają bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

#40 Guest_Edano

Guest_Edano
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 02:45

W hali nie może zabraknąć też sprężarek i kompresorów. Ja korzystałem w tym zakresie niedawno z usług firmy www.kompresjan.pl i jak najbardziej mogę ich polecić za jakość produktów, jak i ceny.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych