Skocz do zawartości

Zdjęcie
286 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Kuba

Guest_Kuba
  • Goście

Napisano 02 październik 2015 - 21:00

jeśli chodzi o Kraków to Facar przy lotnisku - wystarczy spojrzeć na ich warunki wynajmu - są naprawdę atrakcyjne. Plus flota samochodów: bardzo dobre marki i modele, które świetnie się prowadzi i jazda sprawia przyjemność

#42 Guest_Klaudia

Guest_Klaudia
  • Goście

Napisano 06 październik 2015 - 13:12

A ja ostatnio wypożyczyłam samochód w GO69 w Chorzowie smile.png 
Fajna obsługa, niska cena wynajmu, a przede wszystkim super oferta z rabatem. Samochód wypożyczyłam na 6 dni i nie zapłaciłam dodatkowo za pasażera oraz zwrot auta w innym mieście, gdzie wynajmując w innej firmie musiałam na to wydać ponad 100zł. Każdemu gorąco polecam!

#43 t_mb

t_mb

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 07 październik 2015 - 05:28

Potrzebowałbym jakiegoś dynamicznego auta na kilka dni z możliwością wynajęcia gdzieś w południowo-wschodniej Polsce. Autem będą podróżowały 2 osoby więc nie musi to być coś dużego. Chodzi o możliwość szybkiego i sprawnego przemieszczenia się pomiędzy poszczególnymi miastami tego regionu. Wynajem na 5 dni. Co polecacie i ile to może kosztować?

#44 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 435 postów

Napisano 08 październik 2015 - 06:10

W Białymstoku masz najwięcej wypożyczalni. Masz tam wypożyczalnie sieciowe jak i lokalne. Przedział cenowy za jakieś auto typu Seat Leon 1,2 TSI zaczyna się od 120-130 zł za dobę brutto.

Całkiem dobre warunki wynajmu mają w http://autow5minut.pl/

Przy wynajmie na 5 dni zapłaciłbyś 600 zł brutto.

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#45 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 październik 2015 - 11:12

Dla mnie najlepszą wypożyczalnią jest GO69. Mają ciekawe oferty, przystępne ceny no i oczywiście miła obsługa. Ja potrzebowałam samochodu dla rodziny i właśnie u nich znalazłam super ofertę. Mało tego, wiedząc że samochód może się ubrudzić podczas jazdy, wykupiłam u nich pakiet mycia i tankowania, który wyniósł mnie tylko 49zł. Ja bardzo polecam każdemu tą wypożyczalnię smile.png

#46 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 578 postów

Napisano 19 październik 2015 - 09:22

Jeśli ktoś z Was szukałby dobrej wypożyczalni busów to ze swojej strony Polecam tę firmę

http://www.skalmarbus.pl/

Obsługują transport zarówno krajowy jak i międzynarodowy. Wszystkie pojazdy są klimatyzowane, w dobrym stanie. Oczywiście wynajem jest razem z kierowcą. W firmie raz na jakiś czas organizujemy wyjazdy na imprezy integracyjne i korzystamy wyłacznie z ich usług. 

#47 Guest_Sonia

Guest_Sonia
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 15:58

Dla mnie najlepszą wypożyczalnią jest GO69. Mają ciekawe oferty, przystępne ceny no i oczywiście miła obsługa. Ja potrzebowałam samochodu dla rodziny i właśnie u nich znalazłam super ofertę. Mało tego, wiedząc że samochód może się ubrudzić podczas jazdy, wykupiłam u nich pakiet mycia i tankowania, który wyniósł mnie tylko 49zł. Ja bardzo polecam każdemu tą wypożyczalnię smile.png

Ja również wybrałam GO69. Co jakiś czas przyjeżdżam do Polski w celach biznesowych i zawsze miałam problem z wypożyczeniem samochodu na tygodniowy pobyt w przystępnej cenie. U nich znalazłam i przystępne ceny i super wyposażony samochód, nawet z GPS, który nie raz mi się przydał. Dodatkowo dostałam do wypożyczenia super pakiet tankowania i mycia, dzięki czemu zaoszczędziłam sporo pieniędzy. Gorąco polecam tą wypożyczalnię. 

#48 Guest_Aśka

Guest_Aśka
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 10:16

A ja mieszkam za granicą i zawsze miałam problem z wypożyczeniem auta, bo jak przylatywałam do Polski, to na lotniskach są kosmiczne ceny i nie zawsze takie samochody, jakbym chciała (tam, to zawsze duży przebieg, warczało, trzeszczało...), w końcu wpadłam na pomysł zamówienia auta on-line, nie dość, że taniej to mam cały 'podgląd' na samochody, które oferują. Korzystałam już dwa razy i mogę szczerze polecić carnet.pl Fajne, bo to ogólnopolska wypożyczalnia, więc zawsze 'blisko' wink.png

#49 Guest_tomaszI

Guest_tomaszI
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 20:41

Ja na większy wyjazd na ryby w 6 osób wynająłem auto w Proximie na Łopuszańskiej w Warszawie. Wyszło nas to znacznie taniej niż kulać 2-3 auta. 

#50 Guest_majjook

Guest_majjook
  • Goście

Napisano 05 listopad 2015 - 08:27

Bardzo dobra wypożyczalnia jest na łopuszańskiej - wynajembrygadowek.pl, braliśmy od nich busa na kilka osób + bagaże, dłuższy wyjazd firmowy i naprawdę wyszło ok. cenowo, do tego auto w miarę nowe.

#51 Guest_Ola

Guest_Ola
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 18:11

Mi koleżanka polecała go69, chcieliśmy z mężem zwiedzić kilka miast w Polsce. Po namowach w końcu się zdecydowałam i nie żałuję. Super ceny, szybki wynajem i przede wszystkim samochód bardzo zadbany. Zresztą widać po komentarzach, że porządna firma. Ja polecam.

#52 Guest_karol

Guest_karol
  • Goście

Napisano 27 listopad 2015 - 10:51

bardzo dobrą wypożyczalnią jest Facar z Krakowa, mają bardzo dobre warunki wynajmu i sporo modeli samochodów. My wynajmowaliśmy na 3 dni samochód dla 6 osób i zwiedzaliśmy Kraków i pobliskie miasta, cenowo bardzo przyzwoicie.

#53 Guest_Helena

Guest_Helena
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2015 - 17:09

Długo zastanawiałam się, jaką wypożyczalnię wybrać, ponieważ chciałam jechać w długą trasę. Koleżanka poleciła mi go69, kilka razy wypożyczała już tam samochód. Poszłam, żeby przekonać się na własnej skórze i nie żałuję wyboru, dostałam zadbane, czyste auto, świetną ofertę wypożyczenia i dodatkowo pokrycie szkód w razie wypadku. Na wszystkie pytania w sprawie wynajmu miły pan mi odpowiadał, w tym samym dniu odebrałam kluczyki. Dla mnie super wypożyczalnia, polecam. 

#54 Guest_kturasam

Guest_kturasam
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2015 - 12:57

Na jesien planuje slub w Warszawie i potrzebuje wynajac firme transporotwa, ktora by w komfortowych warunkach przetransportowala moich gosci z kosciola do restauracji. Firma Dyniewicz ma calkiem fajna oferte, czy ktos korzystał z ich usług i może mi cos doradzic?

#55 MireczekW

MireczekW

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 124 postów

Napisano 11 grudzień 2015 - 17:36

Na rynku jest kilka sprawdzonych firm. Może poszukaj ofert typu wynajem samochodów Kraków. Ja szukając tak trafiłem na ta firmę http://carnet.pl/kon...ochodow-krakow/ , moim zdaniem bardzo solidna firma. Mają spory wybór samochodów do tego niskie ceny za wynajem. Zobaczysz, że będziesz zadowolony. 

#56 rachela27

rachela27

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 12 grudzień 2015 - 00:50

Oczywiście, że nie ma z tym żadnych problemów. Wypożyczalnia samochodów luksusowych http://www.carminesr...krakow-lotnisko ma w swojej ofercie samochody, które są bardzo chętnie wypożyczane na śluby. Moja siostra z przyszłym mężem wypożyczyła Lexusa z pełnym wyposażeniem. 

#57 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2015 - 17:45

Dla mnie dobrą wypożyczalnią jest GO69, do dyspozycji dla klientów jest duży rodzaj samochodów, fajne oferty dla stałych no i obsługa też na wysokim poziomie – na jakiekolwiek pytanie czy wątpliwość zawsze odpowiadają. Cennik znajdzie się na ich stronie, fajnie i przejrzyście rozpisane. Ja polecam gorąco.

#58 Guest_fugo69

Guest_fugo69
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2015 - 23:38

Dla mnie dobrą wypożyczalnią jest GO69, do dyspozycji dla klientów jest duży rodzaj samochodów, fajne oferty dla stałych no i obsługa też na wysokim poziomie – na jakiekolwiek pytanie czy wątpliwość zawsze odpowiadają. Cennik znajdzie się na ich stronie, fajnie i przejrzyście rozpisane. Ja polecam gorąco.

dzięki waszej wspaniełej, spamerskiej i nachalnej reklamie nigdy nie skorzystam z waszej oferty dziękuje i pozdrawiam

#59 BernardLenartowicz

BernardLenartowicz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 28 grudzień 2015 - 11:04

Zakładam wątek ponieważ może się komuś przyda w przyszłości. Chciałbym polecić wypożyczalnie samochodów ego69. Wypożyczalnia funkcjonuje w Krakowie oraz Warszawie. Od 2 lat korzystam z usług tej wypożyczalni i jak do tej pory jeszcze mnie nie zawiodła. Mają spory wybór samochodów więc myślę że każdy znajdzie coś dla siebie.

KONTAKT

GO69 Sp. z o.o.
30-416 Kraków
Ul. Biskupa Franciszka Hodura 12

Tel.: 662 135 975
E-mail: wypozyczalnia@e-go69.com

GO69 Sp. z o.o.
Warszawa

E-mail: wypozyczalnia.wawa@e-go69.com

Słyszałem jedynie o tej wypożyczalni samochodowej. Podobno jest bardzo interesująca

#60 pawelek5

pawelek5

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 grudzień 2015 - 12:47

Ostatnio wypożyczałem samochód w Rzeszowie, w wypożyczalni CAR-RENTAL.PL i szczerze powiem że zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Zarezerwowałem samochód na ich stronie internetowej. Za jakieś 10 minut dostałem telefon że niestety w terminie w którym chcę wypożyczyć samochód nie mają go dostępnego jednakże w tej samej cenie dadzą mi auto wyższej klasy. Przy wynajmie z formalnościami zeszło mi jakieś 5 minut, zaś przy odbiorze nie było żadnych problemów oraz zapytano się mnie jak mi się jeździło oraz czy miło minął mi czas. Naprawdę polecam ich ponieważ słysząc o innych wypożyczalniach to ta jest profesjonala w swoim fachu :D

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wynajem samochodów kraków, wynajem samochodów warszawa, wypożyczalnia samochodów, rent a car warszawa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych