Skocz do zawartości

Zdjęcie
286 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_artur

Guest_artur
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2015 - 13:23

LeCar jest porządna, wypożyczam co jakiś czas auto, średnio co 2-3 miesiace nigdy nie mialem żadnych problemów, auta nowe, wypasione, zadbane, w środku czysto zawsze wszystko idealnie, zdjecia tutaj rentacarpoland.com

#22 Guest_Jacenty

Guest_Jacenty
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2015 - 14:48

No żebyś wiedział, że nie drogo. My na 2 dni braliśmy i wyszło 560 ziko netto za 7 osobową brygadówke

#23 Guest_Ronald

Guest_Ronald
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2015 - 20:01

Oglądam właśnie w necie zdjecia floty jaką ma ta Proxima i dużo aut widze jest praktycznie nowych. Wygląda to naprawdę bardzo ciekawie.

#24 konmalki

konmalki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 29 czerwiec 2015 - 21:09

Takie wypożyczalnie się przydają:)

#25 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów

Napisano 29 czerwiec 2015 - 23:53

Konkurencja coraz większa na tym rynku.

#26 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2240 postów

Napisano 13 lipiec 2015 - 12:40

Tak dla porównania - http://www.dar-trans.pl/Wypożyczalnie samochodów zazwyczaj mają wiekowe auta, w kiepskim standardzie. W tym wypadku czegoś takiego nie ma - ale najlepiej po prostu samodzielnie to sprawdzić.

#27 Daria_93

Daria_93

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 13 lipiec 2015 - 13:58

Jaki jest sredni koszt za wynajem samochodu na dobę?

Fotograf ślubny Jarosław, Rzeszów, woj. podkarpackie - Fotografia ślubna Rzeszów

Mieszkania, domy i działki do wynajęcia oraz na sprzedaż. Poznań i okolice: http://www.e-perfecthouse.pl

Kursy księgowe: http://akademiaksiegowa.pl

#28 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2240 postów

Napisano 16 lipiec 2015 - 12:41

Wyżej podałem namiar na firmę - przykładowe stawki masz na stronie, a wiadomo, że zdecydowanie najlepiej po prostu dzwonić.

#29 Guest_Zawisza

Guest_Zawisza
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2015 - 14:05

w Krakowie mialem przyjemnosc korzystania z wypozyczalni samochodow FaCar  facar.com.pl To co mnie najbardziej do nich zachecilo to wlasnie ceny wypozyczenia naprawde fajnych aut.

#30 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2015 - 12:00

Witam, ostrzegam przed tymi oszustami!(www,49zl.pl - wypozyczalnia speed) Na początku wszystko ok, mili panowie i ogólnie miód na uszy. Problem pojawia się podczas oddawania samochodu, proceder wyglada tak: dają brudny samochód, i proszą zeby go umyć podczas oddawania tłumacząc sie tym, że nie zdązyli, po umyciu samochodu, zaczynają być widzoczne mikro rysy na karoserii, które według nich są podstawą do tego aby nie oddać pobranej kaucji ( 500 PLN) i naliczeniem dodatkowej opłaty w wysokości kolejnych 500 PLN. Omijać szerokim łukiem! Zacząłem analizować temat i okazało się, że wypożyczalnie dzielą sie na stosujące taką praktyke i na uczciwe. Speed należy do najzwyklejszych oszustów, którzy wyłudzają pieniądze. NIE POLECAM! 
They are scammers! Use with caution!

#31 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 515 postów

Napisano 07 sierpień 2015 - 08:21

Ja jakiś czas temu wypożyczałam samochód w Warszawie. Tak się składało że pojechaliśmy pociągiem na kilka dni. Na poczatku myslieliśmy o tym aby jeździć autobusami ale jednak komunikacja nie jest taka sprawna jak się spodziewaliśmy tak wiec zdecydowaliśmy się na autko. Konkretnie w tej wypożyczalni:

http://www.avis.pl/

Jestem zadowolona.Samochód nowy, ubezpieczenie oc.Mielismy nawet nawigację w środku. Cena również nie była taka wysoka. Zapłaciliśmy za wynajem niecałe 60 zł na dzień tak więc na 4 osoby nie była to wysoka cena. 

#32 Guest_Zelliks

Guest_Zelliks
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2015 - 06:24

Na Łopuszańskiej w Warszawie jest dobra wypożyczalnia, ktoś już wspominał o proximie, plus taki że auta świeże, braliśmy dwa razy do tej pory i było ok, żadnego kombinowania, autko ok, cenowo też ok.

#33 Milczu

Milczu

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 02 wrzesień 2015 - 10:43

To jakiś wątek spamowy? A może każdy by napisał dlaczego poleca? Bo tak inaczej to żadna porada i podpowiedź dla osób, które chą wynająć samochód.. Przy słupie ogłoszeniowym znajdę więcej informacji niż tutaj..

Niebawem wysyłam mojego pracownika na szkolenia do Krakowa. Szukam więc wypozyczalni aut, by miał się jak przemieszczać. Prosze o rzetelną opinię, bez marketingowej nagonki i przepychanki..

O cenę nie zapytam, bo to mniej istotna sprawa, ale chciałam zapytać o to jak wygląda sprawa z ubezpieczniem? Bardzo interesuje mnie fakt, co się stanie gdy zdarzy się kolizja/wypadek NIE z winy osoby wynajmującej samochód? I czy jeśli przydarzy się jakakolwiek kolizja to od razu trzeba powiadomić wyporzyczalnię, czy przy oddaniu się wypełnia formalności? I jak działają biura po zamknięciu? Czy można oddać samochód po godzinach pracy biura i jakie sa to mniej więcej koszty?

;)

#34 Milczu

Milczu

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 04 wrzesień 2015 - 09:17

Czy ktoś tu zagląda? Mam wrażenie, że naprawdę wszędzie są tylko reklamy i urzytkownicy więcej nie wracają :( A znajdź tu poradę i pomoc w internecie. To może zadam pytanie inaczej i nieco podbiję temat (chyba jedyna nadzieja, że ktoś mi odpowie na jakiekolwiek z tych pytań).

Zleciłam pracownicy by przedstawiła mi najkorzystniejsze oferty i przeanalizowała dla mnie pewne informacje na temat aut na wynajem. mam w odpowiedzi 2 firmy - carnet i 49. Niestety to drugie mi odpadło bo znalazło się troche niemiłych pozycji na innych forach i chyba nie chcę ryzykować. A jak jest z carnetem? Czy ktoś z forumowiczów wyporzyczał samochód? Chce tam zarezerwować mercedessa c w automacie. Czytam warunki ogólne i w sumie nie doszukuję się niczego co powinno mnie martwić ale bardzo proszę, by ktoś zajrzał i może pomógł? Widzę, że jest bez limitu kilometrów i flota jest nowa plus ubezpieczenie więc się nie martwię o koszty, ale czy czegoś nie przegapiło się? http://carnet.pl/pro...u-bez-limitu-km- jesli moge prosić o opinię na temat tej oferty to będzie mi naprawdę miło.

;)

#35 Guest_mall

Guest_mall
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2015 - 20:58

Ja korzystam z usług ancacars.pl od dwóch lat i jestem bardzo zadowolony z jakości obsługi, no i samych aut.

#36 Milczu

Milczu

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 07 wrzesień 2015 - 09:23

A jakieś konrety? Była prośba by podać konkrety a nie sama stronę i "fajne".

;)

#37 palos

palos

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 wrzesień 2015 - 12:00

Czasem wypożyczam autana na weekend, wtedy zazwyczaj korzystam z foxrent.pl Nowoczesne auta i zróżnicowany pakiet ofert dla klientów. Długoletnie doświadczenie firmy przyczynia się do stworzenia ogromnego wyboru i świetnych cen. Mają zróżnicowany pakiet krótko i długoterminowych ofert.

#38 Milczu

Milczu

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 10 wrzesień 2015 - 11:08

Nie chcę nic mówić, ale to dalej reklamowy bełkot a nie szczegóły o których pisałem. Dziękuję, zamykam mój temat, bo zareserwowałem auto w carnecie, bez reklam

;)

#39 igorwicki

igorwicki

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 11 wrzesień 2015 - 09:07

Od niedawna korzystam z comfortcar Mnie przekonała jedna ważna rzecz, ostatnia doba trwa do 27H, pracuje w irlandii często przylatuje na weekend do rodziny loty układają mi się tak że odbieram samochód w piątek o 18, zwracam z niedziele o 21.30, wczensiej korzystałem też z dobrej firmy ale musiałem płacić za 3 dni a nie 2

Igor Gorwicki http://igorwicki.com.pl

#40 Guest_Enrique

Guest_Enrique
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2015 - 11:18

Z dobrych wypożyczalni w Warszawie jest Proxima. Dlaczego?

- nowa flota

- auta czyste i zadbane

- brak problemów z rozliczeniami

- w oferice duże auta (busy, brygadówki itp)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wynajem samochodów kraków, wynajem samochodów warszawa, wypożyczalnia samochodów, rent a car warszawa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych