Skocz do zawartości

Zdjęcie
275 odpowiedzi w tym temacie

#261 martinrekk

martinrekk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 24 lipiec 2018 - 11:10

W Kraku dobry jest DD Partner wiem że dużo osób poza mną też korzysta ich samochodów. Szybka transakcja, można płacić online, kartą, gotówką, jak tam komu wygodniej. Nie chcą od człowieka jakiegoś stosu dokumentów, podpisywania miliona aneksów, wystarczy prawko i ID, tyle.

#262 Robertson

Robertson

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 85 postów

Napisano 25 lipiec 2018 - 08:51

Jeśli chodzi o Kraków to ostatnio korzystałem z https://autocash24.pl/. Mają wypożyczalnie przy lotnisku, także zaraz po lądowaniu mogłem już siedzieć za kółkiem auta i kierować się w stronę moich ukochanych gór. :)

#263 idra12

idra12

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 28 lipiec 2018 - 10:51

Zgadzam się z poprzednikami i Panek ma na prawdę super ofertę, duży wybór zadbanych samochodów. Można u nich zamówić auto on-line w wybrane miejsce. Świetną opcją jest też carsharing- wypożyczanie na minuty.

#264 Guest_Didier

Guest_Didier
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2018 - 11:32

Atrakcyjne ceny, a przy tym nowe samochody z pełnym bakiem i minimum formalności oferuje firma AHAW z Olsztyna. Wypożyczalnia tuż przy dworcu PKP.

#265 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 09:49

Na pewno omijajcie z daleka BEST RENT w Markach. Wynająłem auto na 10 dni. W momencie oddawania samochodu pani obsługująca kazała mi pojechać z autem do myjni by umyć samochód i na dodatek go odkurzyć. Auto było bardzo czyste na zewnątrz i w środku, ale pomimo tego poproszono mnie o to abym oddał auto idealnie czyste, bowiem będę ponosił dodatkowe koszty. Nie spotkałem się z takim podejściem, choć wielokrotnie wynajmowałem samochody od różnych firm i NIGDY nie wymagano ode mnie umycia i odkurzenia auta. Nadmienię, że auto było bardzo czyste na zewnątrz i w środku. Na dodatek, musiałem co do minuty oddać auto przed czasem, bowiem pani pogroziła mi naliczeniem wynajmu za następny dzień. Reguły nie do przyjęcia w dzisiejszych czasach, tym bardziej, że wynająłem auto na dłuższy czas. Dodam jeszcze, że pani obsługująca była niemiła i obcesowa przez co wydawało się, że nie znosi swojej pracy. Osoba taka nie powinna pracować na tym stanowisku.

#266 osoba21

osoba21

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 16 sierpień 2018 - 15:42

Wynajmowałam ostatnio auto w Panku i byłam zadowolona. Nie miałam żadnych problemów przy zwrocie, a to jest ważne. Myślę, że warto skorzystać z ich oferty.

#267 Guest_Filips

Guest_Filips
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2018 - 18:07

Atrakcyjne ceny, a przy tym nowe samochody z pełnym bakiem i minimum formalności oferuje firma AHAW z Olsztyna. Wypożyczalnia tuż przy dworcu PKP.

Korzystałem dwukrotnie i również mogę polecić tą wypożyczalnie. Niedrogo, szybko, bez zbędnych formalności. Nie ma również problemów z wydłużeniem czasu.

#268 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 555 postów

Napisano 22 wrzesień 2018 - 20:18

Wypożyczalnia samochodów to już przeżytek. To jest ostatnim hitem http://4mobility.pl/Możemy wypożyczyć auto przy pomocy telefonu, użytkować i odstawić. Brak opłat za paliwo to tez duży plus. Ogólnie ceny są super i jeśli potrzebujemy auta okazjonalnie, to warto wejść i sprawdzić ofertę.

#269 Guest_Vader

Guest_Vader
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 12:48

Chyba jednak wolę osobiście udać się do wypożyczalni i widzieć co wynajmuje. Niestety, ale za pośrednictwem aplikacji nie zobaczę na co się decyzuje, a rozczarowań nie lubię. Kilka razy w roku korzystam z olsztyńskiej wypożyczalni samochodów Ahaw. Za każdym razem biorę inny samochód, bo niby czemu nie?! Polecam

#270 Guest_rozczarowany

Guest_rozczarowany
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 08:53

Nie polecam firmy FINANCE SERVICE WERONIKA KUREK
Graniczna 53c/1140-018 Katowice NIP 2220846496, nie oddają kaucji za wynajęty pojazd, zwodzą i obiecują potem nie odbierają telefonu i nie odpowiadają za maile.

#271 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 166 postów

Napisano 20 listopad 2018 - 10:38

Bardzo dobrze mi się jeździ samochodami od DD Partner -ddpartner.com.pl/, można już w paru miastach w Polsce tę wypożyczalnię namierzyć. Najczęściej biorę auto w Krakowie na lotnisku i też tam odstawiam, bo głównie jak już mam się w Kraku pojawić coś załatwić to właśnie samolotem najczęściej kursuję.

#272 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 166 postów

Napisano 20 listopad 2018 - 11:19

Wypożyczalni na poziomie powstaje coraz więcej, jeśli chodzi o Kraków to tutaj pożyczam od DD Partner, mam ich sprawdzonych, a też druga sprawa że często w Krk potrzebuję samochodu – choć czasami to chyba wolałbym tramwajem jeździć bo korki są niesamowite w grodzie Kraka...:P

#273 adamela

adamela

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 139 postów

Napisano 21 listopad 2018 - 13:06

Ja w zeszłym miesiącu pierwszy raz korzystałam z takiej wypożyczalni i bardzo miło się zaskoczyłam. Byłam w Ready to Go w Józefowie, ekspresowo wszystko poszło, dostałam auto. Bardzo dobre, nowe, wygodne. Dobrze że takie wypożyczalnie powstają bo to się niesamowicie przydaje 

#274 Guest_Jozin

Guest_Jozin
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2018 - 12:51

Dodaj do tego niski przebieg i niskie ceny. Korzystalem z wynajmu czterokrotnie, za każdym razem inny samochód, a przebieg największy wynosi 70tys!

#275 pletteri

pletteri

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 06 styczeń 2019 - 15:42

Ja mogę polecić wypożyczalnie z samochodami dostawczymi http://wynajem-ducat...ow-dostawczych/

My korzystaliśmy podczas przeprowadzki 

Polecam 

#276 VladekBadek

VladekBadek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 04 luty 2019 - 13:40

Jeśli Was ciekawi rzeczywiście dobry serw po dzierżawie samochodów, to poradzę wam - https://ukr-prokat.c...ajem-samochodow
Tu wam i wsparcie jest całodobowe i auto na sam różny cenowy segment!)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wynajem samochodów kraków, wynajem samochodów warszawa, wypożyczalnia samochodów, rent a car warszawa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych