Skocz do zawartości

Zdjęcie
215 odpowiedzi w tym temacie

#1 byczku55

byczku55

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 17 lipiec 2014 - 18:08

Zakładam wątek ponieważ może się komuś przyda w przyszłości. Chciałbym polecić wypożyczalnie samochodów ego69. Wypożyczalnia funkcjonuje w Krakowie oraz Warszawie. Od 2 lat korzystam z usług tej wypożyczalni i jak do tej pory jeszcze mnie nie zawiodła. Mają spory wybór samochodów więc myślę że każdy znajdzie coś dla siebie.

KONTAKT

GO69 Sp. z o.o.
30-416 Kraków
Ul. Biskupa Franciszka Hodura 12

Tel.: 662 135 975
E-mail: wypozyczalnia@e-go69.com

GO69 Sp. z o.o.
Warszawa

E-mail: wypozyczalnia.wawa@e-go69.com

#2 Guest_Carll45

Guest_Carll45
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2014 - 09:21

Jeżeli chodzi o Kraków to mam już sprawdzoną  firmę Autokary-mikrobusy.Dysponują całkiem nową

flotą marki mercedes /mikrobusy, autokary, samochody osobowe..../ .Jak toś lubi komfortowo

i bez niespodzianek to polecam.

#3 kanntag

kanntag

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 wrzesień 2014 - 15:06

A ja wypożyczam samochody od czasu do czasu, jestem małym przedsiębiorcą, i na razie nie myślę o zakupie własnego. Zależy mi na tym, aby firma się rozwijała, i nie chcę obciążać jej tak dużym wydatkiem.

#4 lamina23

lamina23

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 29 wrzesień 2014 - 10:10

To dobry sposób na oszczędności, ale jedynie w początkowym okresie działalności - później trzeba inwestować we własny sprzęt.

E-papierosy czy zwykłe fajki?

#5 Pat1002

Pat1002

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 październik 2014 - 18:34

Wypożyczalnia samochodów Warszawa strona (www.RentCar.pl) To profesjonalny wynajem aut z najlepszymi ofertami z całego kraju - tylko najlepsze oferty. Gwarancja najwyższej jakości i w 100% sprawne samochody. Jeśli szukasz wynajmu samochodu to włąśnie nasz portal da Ci to czego szukasz. Sprawdź naszą ofertę w

Pracujemy 24h.

#6 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 14 listopad 2014 - 19:03

Ja zawsze wypożyczam z http://www.fleetpoland.pl/ głównie średnie auta na benzynę :) Wszystko przebiega sprawnie i szybko, firma jest z Krakowa :)

#7 streetsy

streetsy

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 grudzień 2014 - 01:26

Wypożyczalnia samochodów Kraków

SPEED SP Z.O.O

Łódź
94-104
Obywatelska 133
REGON: 100131667
NIP: 7251912759

Kontakt:

Tel:500286300

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych !. Serdecznie Zapraszamy.

#8 bodziony

bodziony

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 28 grudzień 2014 - 15:42

jeśli chodzi o większe lotniska w polsce to ja polecam: http://www.euro-style.pl/ - zwłaszcza jeśli chodzi o wynajem samochodów w Warszawie. Mają dość niskie ceny i ciekawą flotę pojazdów.

#9 Kaczmar

Kaczmar

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 136 postów

Napisano 02 marzec 2015 - 16:03

Ceny za wypożyczenie auta ni są takie wysokie, zależy od modelu, ja wypożyczałem w LeCar na ul.  Łopuszańskiej auta można tu obejrzeć http://www.rentacarpoland.com i płaciłem chyba 80zł wiec nie tak drogo a samochody super, w środku full wypas, małe przebiegi roczniki ok. 2011r. i w górę.

#10 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 580 postów

Napisano 11 marzec 2015 - 14:28

Brzmi to całkiem interesująco. Ciekawe jak wygląda to w praktyce.

#11 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 879 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 marzec 2015 - 11:50

Ja mam zamiar wynająć bus, na wyjazd firmowy w Warszawie. Polecacie jakieś firmy oferujące takie usługi? Na razie najatrakcyjniejszą ofertę znalazłem w http://www.altbus.pl/ , korzystaliście z ich usług, mają dobry sprzęt przewozowy? 

#12 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1852 postów

Napisano 20 kwiecień 2015 - 13:07

Przez dar-trans.pl spróbujcie. Pewniak - współpracujemy od dawna. Zawsze wszystko ok - terminowość, auta.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#13 Guest_magda

Guest_magda
  • Goście

Napisano 04 maj 2015 - 19:43

Ja w Krakowie korzystam z usług wypożyczalni Facar. Rent a car. Małą ogromny wybór pięknych samochodów, rozmaitych klas w przystępnych cenach. Warunki wynajmu są rzetelne, wszystko jest jasno sprecyzowane. Nigdy nie zgłaszałam żadnych zarzutów jeżeli chodzi o ich samochody. Widać, że potrafią dopilnować każdego szczegółu i auta są zawsze idealnie przygotowane do bezpiecznej, komfortowej jazdy. To firma z fachową obsługą, zdecydowanie. Fajnie, bo niektóre auta mają nawigację i można naprawdę tymi samochodami łatwo poruszać się po mieście. Teraz polecam wszystkim znajomym taką opcję podróżowania.

#14 Guest_iwonaw90

Guest_iwonaw90
  • Goście

Napisano 14 maj 2015 - 10:22

Na jesien planuje slub w Warszawie i potrzebuje wynajac firme transporotwa, ktora by w komfortowych warunkach przetransportowala moich gosci z kosciola do restauracji. Firma Dyniewicz ma calkiem fajna oferte, czy ktos korzystał z ich usług i może mi cos doradzic?

#15 Guest_wareda

Guest_wareda
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2015 - 09:45

Du ży wybór sportowych i luksusowych samochodów znajdziesz tutaj – fast-cars.pl . Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że warto im zaufać. Nie przepłacisz bo ceny oferują bardzo rozsądne. No i co dla mnie najważniejsze – mają dobre podejście do każdego klienta.

#16 Guest_Bob

Guest_Bob
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2015 - 11:11

Zarezerwowałem jedno z większych luksusowych aut na wyjazd z rodziną w www.wypozyczalnia-aut24.pl.  Zapłaciłem zadatek w wysokości 900 zł.  Dzień przed wyjazdem okazało się, że auto się zepsuło i mogą mi zaoferowaćznacznie mniejsze auto.  Podziękowałem za taką ofertę.  Minęło już kilka miesięcy i pomimo moich ponagleń zadatek nie został zwrócony.  Co więcej okazało się , że tak naprawdę wypożyczalnia nie dysponuje dużymi autami luksusowymi.  Jak zadzwoniłem do właściciela mówiąc mu, że zadzwonię na policję, to bardzo mnie przepraszał, ale następnego dnia otrzymałem anonimoey telefon z pogróżkami.  Czyli www.wypozyczalnia-aut24.pl to nie tylko złodzieje ale też bandyci.

#17 Guest_Jacenty

Guest_Jacenty
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2015 - 19:39

U nas firma potrzebowała przewieźć pracowników z Wawy do Krakowa i wzięli busa z Proximy. Auto dobre, sprawne czyste i niedrogie.

#18 gladiator01

gladiator01

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 10 czerwiec 2015 - 08:31

Również polecam Proxime - niedrogo.

niewierność w związku

#19 Guest_dercoo

Guest_dercoo
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2015 - 10:15

tak,tak a kolega z proximy doznał rozdwojenia jaźni. wypad

#20 ryszard25

ryszard25

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 czerwiec 2015 - 10:52

Witam ! Ja osobiscie od dlugiego czasu korzystam z firmy TRANSPORTERS ktora miesci sie w Rybniku. Szybko, ceny w porządku, dobry kontakt, samochody w stanie idealnym. Polecam !!! 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wynajem samochodów kraków, wynajem samochodów warszawa, wypożyczalnia samochodów, rent a car warszawa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych