Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kiedy przysługuje nagroda jubileuszowa?

37 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_zofia

Guest_zofia
  • Goście

Napisano 16 marzec 2018 - 22:21

czy studia wliczane są do jubileuszówki proszę o odpowiedż

#22 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19490 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 17 marzec 2018 - 12:43

Przecież studia to nie jest praca.
A jubileuszów ja jest za staż pracy.

#23 Guest_Maciej

Guest_Maciej
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2018 - 06:39

Od 15 kwietnia 2018 przeszedłem na emeryturę po 29 latach i 3 m-ce ( budżetówka) proszę mnie powiedzieć czy mogę ubiegać się o wypłatę nagrody jubileuszowej za 30 lat pracy, który przypada 01.09.2018 ?

#24 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19490 postów

Napisano 28 kwiecień 2018 - 08:57

Powinna być wypłacona z dniem rozwiązania umowy, ponieważ do jej nabycia brakowało mniej niż 12 m-cy.
Możesz wystąpić o wypłatę.

#25 Guest_andrzej

Guest_andrzej
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2019 - 11:37

czy po 45 latach pracy przysluguje sie nagroda jubileuszowa w budzetowce jako pracownik obslugi

#26 Guest_antoni szymon

Guest_antoni szymon
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 23:41

Udzielamy prawdziwej pożyczki firmom i osobom fizycznym. Możesz ubiegać się o kwotę nawet 100 000 USD jako osoba fizyczna i 1 000 000 USD jako organ lub firma współpracująca. Nasze usługi są oryginalne i dobrze udokumentowane do celów prawnych. E-mail do kontaktu: antoniszymon91@gmail.com Gratulacje dla naszych cenionych klientów, którzy wczoraj otrzymali pożyczki. Mam nadzieję, że wierzysz w naszą ofertę? Zdobądź łatwą pożyczkę z nami już dziś e-mail.

#27 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19490 postów

Napisano 25 sierpień 2019 - 06:00

Udzielamy prawdziwej pożyczki firmom i osobom fizycznym. Możesz ubiegać się o kwotę nawet 100 000 USD jako osoba fizyczna i 1 000 000 USD jako organ lub firma współpracująca. Nasze usługi są oryginalne i dobrze udokumentowane do celów prawnych.

E-mail do kontaktu: antoniszymon91@gmail.com

Gratulacje dla naszych cenionych klientów, którzy wczoraj otrzymali pożyczki. Mam nadzieję, że wierzysz w naszą ofertę? Zdobądź łatwą pożyczkę z nami już dziś e-mail.

A co w temacie masz do powiedzenia?

#28 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19490 postów

Napisano 25 sierpień 2019 - 06:02

czy po 45 latach pracy przysluguje sie nagroda jubileuszowa w budzetowce jako pracownik obslugi

Tak

#29 Guest_Anna J.

Guest_Anna J.
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 01:52

Witam czy po 10 latach pracy przysługuje pracownikowi jubileusz w budżetówce ? Czy dopiero po osiągnięciu 20 lat pracy?

#30 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19490 postów

Napisano 09 październik 2019 - 06:04

Witam czy po 10 latach pracy przysługuje pracownikowi jubileusz w budżetówce ? Czy dopiero po osiągnięciu 20 lat pracy?

W przepisach o tym jest BARDZO wyraźnie napisane, nie chce ci się czytać?

#31 Guest_Tadeusz

Guest_Tadeusz
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2019 - 10:42

W 2017 roku pracowałem w firmie prywatnej ( w upadłości) którą dzierżawiła firma budżetowa która później ją wykupiła i jestem pracownikiem tej firmy budżetowej. Czy w okresie dzierżawy przysługuje mi nagroda za 35 lat pracy? Za 10 miesięcy miną 3 lata od tego czasu.

#32 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19490 postów

Napisano 07 grudzień 2019 - 11:11

W 2017 roku pracowałem w firmie prywatnej ( w upadłości) którą dzierżawiła firma budżetowa która później ją wykupiła i jestem pracownikiem tej firmy budżetowej. Czy w okresie dzierżawy przysługuje mi nagroda za 35 lat pracy? Za 10 miesięcy miną 3 lata od tego czasu.

W okresie dzierżawy,jak sam piszesz, byłeś pracownikiem firmy PRYWATNEJ, a nie jednostki budżetowej.
Jeśli w prywatnej nie było nagród jubileuszowych, to w "budżetówce" dopiero dostaniesz po nabyciu uprawnień.

#33 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2019 - 20:57

Dla upewnienia się mam pytanie- nagrody jubileuszowe przysługują w budżetówce tylko tym, którzy zatrudnieni są w ramach umowy o pracę? ( a nie np. w ramach kontraktu)

#34 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19490 postów

Napisano 28 grudzień 2019 - 15:39

Zgadza się, chyba, że w kontrakcie jest to wyraźnie zaznaczone.

#35 Guest_Gość K

Guest_Gość K
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2020 - 21:45

W 2016 roku rozpoczęłam pracę w jednostce samorządowej z udokumentowanym 5-letnim stażem pracy. Przed podjęciem tej pracy byłam zatrudniona w firmach prywatnych oraz gospodarstwie rolnym, dlatego w sierpniu 2018 r. dostarczyłam dodatkowe dokumenty, poświadczające staż pracy m.in. w gospodarstwie rolnym, i które podwyższyły mi staż pracy o około 14 lat. Od 2019 roku mój staż pracy wynosi 20 lat, który jest doliczany do podstawy wynagrodzenia. Jestem zatrudniona na czas nieokreślony.

Poinformowano mnie, że nagroda jubileuszowa mi nie przysługuje, gdyż udokumentowany przy podpisywaniu umowy o zatrudnienie w 2016 r. staż pracy wynosił 5 lat, i gdybym w tamtym czasie dołączyła dokumenty poświadczające całość okresu zatrudnienia (wówczas ok. dodatkowych 12 lat - czyli łącznie 17 lat w 2016 r.) to nagroda jubileuszowa za 20 lat pracy w 2019 r. by mi się należała. 

Dziwi mnie ta interpretacja, gdyż wg mnie prawo do nagrody nabyłam już w obecnej pracy. Dokumenty poświadczające dodatkowe zatrudnienie dostarczyłam chyba przed upływem daty, zgodnie z którą nabyłam do nagrody prawo. Choć to chyba bez znaczenia jeśli nie upłynęły 3 lata? Nie wiem czy dobrze interpretuję. Przysługuje mi nagroda za 20 lat pracy? Bardzo proszę o wyjaśnienie.

#36 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19490 postów

Napisano 07 styczeń 2020 - 21:49

Tak

#37 Guest_Gość K

Guest_Gość K
  • Goście