Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak tanio założyć firmową stronę WWW?

wróć do serwisu Moja Firma 14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102254 postów

Napisano 17 lipiec 2014 - 13:00

Każdy, kto chce, aby jego firma cieszyła się zainteresowaniem klientów, musi posiadać swoją stronę WWW i zadbać o jej przejrzystość i funkcjonalność. O czym więc należy pamiętać przy jej budowie? W jaki sposób tanio założyć firmową stronę internetową?

Powrót do artykułu: Jak tanio założyć firmową stronę WWW?

#2 Guest_biczes

Guest_biczes
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 16:30

W Hekko małe konto kosztuje 44 zł brutto, czyli tak na prawdę śmieszne grosze, a można na tym postawić kilka małych serwisów. I coś takiego się faktycznie opłaca. Równie dobrze możecie takie serwisy postawić na koncie za kilka stówek, ale pytanie - po co?

#3 Guest_Lab Interactive

Guest_Lab Interactive
  • Goście

Napisano 19 marzec 2015 - 09:58

Jeśli szukasz prostej, taniej strony internetowej za niewielkie pieniądze zapraszamy do Lab Interactive labinteractive.pl. Naszymi klientami są również małe firmy, znamy się na budowaniu dobrych, budżetowych stron.

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 maj 2015 - 09:56

Też znam lab interactive. Dobrze wspominam współprace przy przebudownie strony :)

#5 Guest_kortes

Guest_kortes
  • Goście

Napisano 29 listopad 2016 - 16:38

50 zł kosztuje najmniejsze konto, a wiem, bo takie mam. Ale tam nawet nie chodzi o cenę. Większe znaczenie ma jakość usług, dobry kontakt, solidność. Tam nic złego się nie dzieje, nie ma problemów, a mnie zawsze tego właśnie brakowało przy testowanych usługach. Wam nie?

#6 Guest_kodaron

Guest_kodaron
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2017 - 15:21

Hekko jest w porządku. Tani serwer, dużo rabatów, porządny support, niezawodność i tak od lat. Teraz poczytajcie sobie jakie ludzie mają doświadczenia z bardzo drogimi usługami... No właśnie - fajnie jest mieć numer 50 w kolejce telefonicznej do supportu? A tak to właśnie wygląda w przypadku awarii i masówki. Tego byście chcieli?

#7 Guest_czoter

Guest_czoter
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2017 - 14:52

Hosting i domena to śmieszne grosze. Na Hekko wyjdzie was to kilka dyszek w pierwszym roku. Domena będzie za darmo. Bierzecie kod rabatowy z bloga hekko i w ten sposób macie przy okazji hosting za pół ceny. Ale już koszt strony może być dosyć wysoki - wiele zależy od danego przypadku. Może tysiąc, a może 100 tysięcy...

#8 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 222 postów

Napisano 11 sierpień 2017 - 11:34

tanio da się zrobić, tylko sprawdź sobie zeby ten hosting był dobry! znam przypadki że strona nie chodzi płynnie i słabo to wygląda bardzo. Ja mam teraz z http://2hi.pli tutaj jest wszystko ok. A płace jakieś grosze bo to są kwoty na rok.

#9 wendi

wendi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 89 postów

Napisano 14 sierpień 2017 - 10:48

domena jest ważna. Nazwa firmy powinna się w niej znajdować albo coś pokrewnego. Byle łatwe do zapamietania. To taki chyba najprostszy trik ;) 

#10 karel

karel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 81 postów

Napisano 14 sierpień 2017 - 15:10

faktycznie na hostingu można zaoszczędzić tylko z drugiej strony lepiej nie połasić się na darmowy bo one jednak prędzej czy później zawodzą, tani a dobry jest z https://www.sprintdatacenter.pl/więc na pewno warto wziąć ich pod uwagę

#11 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 222 postów

Napisano 25 sierpień 2017 - 10:14

Zależy jakie są Twoje potrzeby. MI wystarcza średni pakiet hostingowy z zetohosting https://zetohosting.pl/i wszystko działa tak jak trzeba, bez żadnych problemów, a za małe pieniądze

#12 Serafin O

Serafin O

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 sierpień 2017 - 10:24

Z tanimi stronami na tanich hostingach pojawia się zwykle problem z SEO. Google sprawdza też "sąsiedztwo" strony, czyli jakie serwisy są na tym samym serwerze. Jeśli one z jakiegoś powodu są nielubiane przez algorytm to nasza strona też spada. Podobnie ze stronami robionymi w kreatorach stron. Ilość niepotrzebnego kodu i problemy z prędkością ładowania zmniejszają widoczność naszej strony dla klientów. 

#13 Guest_hohte

Guest_hohte
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2017 - 15:08

Hekko jest niezawodne, działa pierwsza klasa, ma dobre parametry. Support odpowiada w kilka minut, mam u nich wiele serwisów i jak dotąd się nie zawiodłem. Oczywiście najlepsza metoda na sprawdzenie usługi to po prostu okres testowy. Jest za darmo - łatwo możecie ocenić jakość działania serwera.

#14 Miron92

Miron92

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 09:29

Należy dobrze zaprojektować stronę, tak aby była przyjazna dla użytkownika i można było znaleźć na niej wszystkie niezbędne informacje. UX się kłania. Do tego, trzeba zadbać, aby działała na każdym urządzeniu - nie tylko na przeglądarce komputerowej. No i trzeba wybrać sprawdzony hosting, na którym umieścimy stronę. Dobrym rozwiązaniem jest hosting w netbomb.pl - łatwo wybrać najbardziej optymalny pakiet hostingowy i w razie potrzeby, później go zmienić. 

#15 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 222 postów

Napisano 20 listopad 2017 - 22:50

Musisz myśleć też o nazwie firmy. Żeby łątwo było ją wyszukiwać  w sieci, to też ważne bardzo dla rozwoju Twojego biznesu. Wymyślanie nazw to nie taka prosta sprawa, ale każdy jakoś daje radę, my też wymyśliliśmy i jestesmy zadowoleni :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych