Skocz do zawartości

Konto bankowe bez opłat

konto bez oplat darmowe konto bankowe konta bankowe konto bankowe

wróć do serwisu Księgowość 87 odpowiedzi w tym temacie

#21 ainug2

ainug2

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 14 październik 2015 - 14:18

Też myślałałam o takim koncie ale mam sporo kilometrów do oddziału. Mam konto w pko i opłaty tylko za kartę jeśli nie zrobię zakupu 5 razy w miesiącu

Ciężką pracą, w pocie czoła ludzie wiedzę zdobywają, jednak w porównaniu z ropuchem mądrość mają bardzo małą.

#22 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 15 październik 2015 - 13:07

A ta premia to za co? Na start tyle dają?

Premię dostajesz za wykonanie czynności ujętych w warunkach promocji, np. za przelew do ZUS lub US czy wystawienie i opłacenie faktury na rachunek uczestnika Promocji poprzez bankowość elektroniczną. Tak więc max. dostajesz 75zł miesięcznie przez 12 miesięcy.

#23 meleks

meleks

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 26 lipiec 2016 - 12:32

do niedawna fajny kontem było sync później t-mobile ale w sierpniu wprowadzają płatne bankomaty więc czas uciekać, www.bezbiku.info/konta-osobiste/

#24 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 02 sierpień 2016 - 21:23

To jest właśnie dobra opcja, żeby sobie przejrzeć tego typu rankingi kont osobistych i na tej podstawie wybrać bardzo ciekawy portal możesz zobaczyć tutaj jedyne o czym trzeba pamiętać, żeby potem śledzić listy od banków bo co z tego, że macie darmowe konto dzisiaj, jak potem może się okazać, że jednak nie jest darmowe bo Wam nagle zmienią decyzję.

#25 Hanneman

Hanneman

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 09 sierpień 2016 - 16:01

jak zakładasz konto w raiffeisen to dają ci gwarancję niezmienności podstawowych opłat, czyli konto de facto będzie za 0 zł. płacisz 3 zł za kartę i to wszystko o co musisz się martwić. w bonusie dostajesz jeszcze % na koncie

#26 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 252 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 24 sierpień 2016 - 12:13

Mam w ING i nie płace za nic :)

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#27 Guest_Krzysiek

Guest_Krzysiek
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 07:57

To samo jest w Orange Finanse. Konto darmowe przez 2 lata. Dodatkowych opłat nie stwierdziłem, więc jestem zadowolony.

#28 Guest_jimmypage

Guest_jimmypage
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 14:00

A po dwóch latach co? Nie lubię takich czasowych ofert. Śmierdzą przekrętem na kilometr. Ja mam konto wymarzone w raiffeisen i tam jest gwarancja niezmienności głównych opłat przez cały okres trwania umowy. lepsza opcja.

#29 viper3

viper3

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 08 październik 2016 - 22:30

Wg mnie konta godne polecenia: Idea Bank, mBnak, Bank Pocztowy.

#30 Guest_Vesper

Guest_Vesper
  • Goście

Napisano 17 październik 2016 - 19:39

Zgadzam się tym co napisał viper3, sam posiadam konto w Idea Banku. Poza tym Idea Bank wprowadził wiele innowacji, które po prostu wiele ułatwiają jak np. Mobilny Wpłatomat czy Idea Hub, który nie tylko udostepnia miejsce pracy, ale i atrakcyjne, bezpłatne warsztaty dla klientów banku.

#31 Guest_Marika

Guest_Marika
  • Goście

Napisano 23 październik 2016 - 20:46

A co to za warsztaty są? Jakieś biznesowe pewnie?

#32 Guest_fgh

Guest_fgh
  • Goście

Napisano 26 październik 2016 - 18:53

jak darmowe to pewno marne

#33 Guest_peroo

Guest_peroo
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 11:58

Darmowe konto nie musi być marne. Sam mam konto w getinbanku, jest darmowe a jestem bardzo zadowolony :-)

#34 Guest_Vesper

Guest_Vesper
  • Goście

Napisano 29 październik 2016 - 09:06

@Marika warsztaty są różne - od biznesowych, przez social media po fotografię. Do wyboru, do koloru. Na stronie idea banku masz kalendarz i tam możesz zobaczyć co, kiedy i gdzie. wink.png

@fgh skąd taki wniosek? Jak pisałem wyżej, nie tylko nie generuje mi kosztów za obsługę, ale również daje możliwość korzystania z dodatkowych usług zupełnie za darmo. Jeżeli uważasz, że "marne", to chętnie podyskutuję. Tylko podaj konkretne argumenty, bo ja tak nie uważam. smile.png

#35 PatrycjaFikas

PatrycjaFikas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 październik 2016 - 13:25

Według mnie mBank jest ok.

#36 Guest_kutarate

Guest_kutarate
  • Goście

Napisano 07 listopad 2016 - 00:06

Są dwa obozy ludzi. 
Darmowe to marne albo nie zapłacę ani złotówki za prowadzenie konta. Oba dla mnie są ... nienajlepsze. 

Sam posiadam konto w Raiffeisen, nie jest całkowicie darmowe, ale niesie ze sobą masę bonusów, jak np oprocentowane konto, bardzo dobra karta debetowa (cieszę się z tego bo w poprzednim banku beznadzieja), ale najlepiej będize jak porównasz sobie to co Ci najbardziej pasuje.

#37 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1087 postów

Napisano 07 listopad 2016 - 12:31

Za darmo to chyba nic nie ma, a opłaty na kontach bankowych jak są to zazwyczaj i tak biorą grosze za prowadzenie konta.

#38 Guest_Vesper

Guest_Vesper
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 19:07

W Idea Banku nie tylko nie naliczają mnie za prowadzenie konta. Mam też możliwość bezpłatnego korzystania z mobilnego wpłatomatu, apki, czy hubów w różnych miastach. Mogę spokojnie pojechać do Łodzi czy Krakowa i zaprosić klienta na prezentację w kameralnej salce konferencyjnej, przy dobrej kawce i nie kosztuje mnie to zupełnie nic. Koszt wyjazdu sprowadza się do pendolino, zyski z kolei bywają niezłe. wink.png Freelance life. wink.png

#39 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1144 postów

Napisano 09 listopad 2016 - 09:25

Ja mam w ING i w sumie też za nic nie płacę.

Always look on the bright side of life!

#40 Guest_Ilona

Guest_Ilona
  • Goście

Napisano 16 listopad 2016 - 19:40

@Vesper a korzystałeś może z tych warsztatów w Idea Hub? Warto się wybrać?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: konto bez oplat, darmowe konto bankowe, konta bankowe, konto bankowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych