Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie jechać na wakacje – najtańsze i najlepsze kierunki

189 odpowiedzi w tym temacie

#101 Guest_yolli147

Guest_yolli147
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2017 - 20:44

Przepłynęliśmy w tamtym roku z rodziną Dunajec kajakami pneumatycznymi. Moim zdaniem znacznie lepsza propozycja dla najmłodszych niż standardowe kajaki. Z tych okolicznych ofert to największe zaufanie wzbudzała pozycja raftingpieniny.pl. Podczas spływu instruktor przekazywał wiedzę o Pieninach i okolicznych ciekawostkach. Dzieci bardzo zadowolone, większe zainteresowanie górami. Skorzystaliśmy też z nagrywania spływu kamerą sportową. Po spływie można wrócić do bazy rowerami. Też dziecięce modele udostępniają. Dunajec to naprawdę świetna przygoda. Uważam, że każdy powinien spróbować. Przede wszystkim nie ma absolutnie tłoku, nurt jest spokojny, podziwianie okolicy bez przeszkód. We wskazanej ofercie sprzęt certyfikowany. Zapewniany nas o tym kilka razy. Dużo referencji, więc i od siebie dodaję pozytywną cegiełkę.

#102 Guest_MArtiss

Guest_MArtiss
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2017 - 15:37

W zeszłym roku urlop majowy spędziliśmy na Suwalszczyźnie w ośrodku Posejnele. Tak nam się tam spodobało, że już zarezerwowaliśmy noclegi na urlop w lipcu. Ofertę znalazłam na stronie pod adresem posejnele.com.pl . Sprawdź, może ci będzie odpowiadać! Polecam!

#103 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 404 postów

Napisano 01 czerwiec 2017 - 20:16

My w zeszlym roku bylismy w Sudetach i znalazlem tak przepiekne miejsce w Kotlinie Kłodzkiej, że i w tym roku jedziemy w to samo miejsce ale bardziej w celach podrożniczych i wspinaczkowych, jeżeli rownież to kochacie to polecam http://www.domeksudety.pldomki w świetnej lokalizacji blisko naszych pięknych gór

#104 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2253 postów

Napisano 05 czerwiec 2017 - 06:39

A spróbujcie znaleźć gdzieś w Polsce atrakcyjniejszy pakiet - https://www.zielonap..._cialo_2017.phpRaczej nie znajdziecie... Samo to, że dzieci do lat 4 mają wszystko tam za darmo. Ogólnie miejscówka dopieszczona pod każdym względem. Fajnie, że w końcu polskie hotele mają ofertę na miarę zagranicznych - tutaj nawet mini klub zorganizowano, a lista wszystkich atrakcji jest naprawdę bardzo, bardzo długa. 

#105 tonka

tonka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 14:18

My w tym roku w Pieniny:) spływ dunajcem to będzie główna atracja. Apartament mamy w dobrej cenie koło Szczawnicy z sauną Pienińska Ostoja sie nazywa. Tuż obok szlaki z tego co widziałem, też ładne widoki z okna się szykują http://www.apartamentypieniny.com/

#106 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 317 postów

Napisano 20 czerwiec 2017 - 08:22

Wakacje w kraju. Mała, malownicza miejscowość z zadbanym hotelem na wzór http://www.folwarkstarawiniarnia.pl. W pobliżu atrakcje, sprawny dojazd do większych miast to recepta na udany wypoczynek.

#107 pilsner

pilsner

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 20 czerwiec 2017 - 12:26

Rok temu z rodziną wybraliśmy rejs statkiem firmy http://www.tanierejsowanie.pl/. Powiem, że troszkę baliśmy czy jest to bezpieczne, ponieważ podróży tego typu dopiero wchodzą na polski rynek. Teraz to z pewnością mogę powiedzieć że to było niezapomniane doświadczenie. Dużo wrażeń i emocji. Firma jak najbardziej jest skuteczna u rzetelna. Serdecznie polecam.

#108 Guest_carryy

Guest_carryy
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2017 - 14:32

Do Brenna polecam zajrzeć. Można do domków tam wpaść lub na pole namiotowe. Mam rodzinę w Poznaniu i często wpadamy tam na grilla, nad jezioro połowić rybkę. Domki dla całych rodzin udostępnia campuskarolina.com.pl. Ośrodek jest ogrodzony, bezpłatne parkingi i internet, na plaży latem ratownik. Jeziora w okolicy same, rybka smaczna, wszystko wyremontowane. W maju się wybieram z rodzinką, więc zapraszam.

#109 Guest_Albercik

Guest_Albercik
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2017 - 06:03

Juz nie przesadzajmy, że ta Polska taka droga.. sam od paru lat jeżdżę na Ustronie Morskie i powiem Wam, ze nie jest źle wcale. A wręcz przeciwnie. No ale trzeba fajny pensjonat znaleź - my jeździmy do pensjonatu Kaszubianka, nad samiutkim morzem, pokój z widokiem zzwykle mamy i jest super. Nie dość ze mnóstwo wydarzeń towarzyskich czy innych to samo miejsce sqietne.

#110 Guest_miki858

Guest_miki858
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2017 - 12:43

Super atrakcje zwłaszcza dla dzieci ma Aquapark Reda. Akurat nie tak dawno na mały urlop wyskoczyliśmy nad Bałtyk to w sumie paręnaście kilometrów mieliśmy od siebie z pensjonatu właśnie do Redy. Główna, duża zjeżdżalnia jest rzeczywiście duża, nie pamiętam żebym gdzie indziej z takiej zjeżdżał. No i cały klimat miejsca robią te rekiny, które faktycznie są dość duże, nie są to żadne miniaturki, ale prawdziwe postrachy mórz i oceanów ;-)

#111 Guest_xerxee

Guest_xerxee
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 12:33

Z synami bywam co roku na nartach w Białce Tatrzańskiej, a teraz wyjątkowo wybieramy się latem na termy. Zatrzymujemy się zawsze w Marynie, marynabialka.pl. Idealna sprawa, bo masz spanie, jedzenie, rozrywki w jednym miejscu, a lokalizacja taka, że do najważniejszych atrakcji dojdziesz spokojnie spacerem. No i gospodarze widać doceniają rodzinną atmosferę. W pokojach do niczego nie można się przyczepić. Prysznic, internet jest. Leżak można wystawić. Dużo miejsca do relaksu przy grillu. Atmosfera integracji, dużo narciarzy. Nie tylko ja polecam ten ośrodek wypoczynkowy. Ogólnie ma chyba najwięcej pozytywnych opinii pod względem lokalnym.

#112 mariuszjarecki

mariuszjarecki

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 24 lipiec 2017 - 10:43

Mnie ostatnio oczarowało południe naszego kraju :) Zdecydowanie warto wybrać się w te rejony. Ostatnio odwiedziliśmy ze znajomymi Szczyrk, Bielsko, a potem Katowice. Zupełnie przypadkiem odkryliśmy bardzo przyjemny hostel: http://mariacka13.pl/ W samym centrum Katowic, dlatego mieliśmy bardzo blisko do najciekawszych, lokalnych atrakcji. Nikiszowiec spodobał nam się najbardziej! Niestety nie zdążyliśmy zobaczyć wszystkiego, co chcieliśmy, dlatego na pewno wrócimy tam za niedługo :) 

#113 Guest_DDoss

Guest_DDoss
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2017 - 12:08

Możesz wziąć pod uwagę ośrodek Białogon w Sarbinowie, bo z domku do plaży kilka kroków, a do popularnych miejscowości turystycznych na Pomorzu też bardzo blisko. O tyle dobra sprawa, że przy ośrodku jest zejście na plażę dedykowane pod wózki dziecięce, więc jest lepiej z organizacją. Jeździliśmy na dwa małżeństwa i mieliśmy naprawdę fajne warunki pobytu. Nawet w lipcu udało się bez problemu zarezerwować. Miejsca powinni jeszcze mieć.

#114 Formala

Formala

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 01 sierpień 2017 - 11:33

Niedrogie i bardzo fajne rozwiązanie to czartery jachtów w Chorwacji . W tym roku sama korzystałam z takiej oferty ponieważ mąż jest zapalonym żeglarzem :) Super opcja na letni wypoczynek z dala od zgiełku zatłoczonych przez turystów plaż.

#115 Guest_Fernanda

Guest_Fernanda
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2017 - 13:39

Najlepsze w Polsce to są góry :) Do wyboru, do koloru - bardziej i mniej górzyste tereny, bardziej dzikie lub turystyczne. Dla początkujących polecam Zakopane, które trzeba zobaczyć. Kasprowy Wierch jest naprawdę piękny, kolejki ustawiają się na niego nie bez powodu. Jeżeli chcecie znaleźć dobrą trasę i być na bieżąco z pogodą, to polecam aplikację Kasprowy Wierch, o której wiele można znaleźć na stronie amistad.pl. Aplikacja pozwala korzystać z map nawet bez dostępu do sieci. Możemy zapoznać się z trasami i zdecydować się na najlepszą. Nie musimy pytać nikogo o drogę ani korzystać z przewodnika, aplikacja wystarczy.

#116 m88

m88

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów
  • LokalizacjaKonin

Napisano 11 sierpień 2017 - 07:23

W tym roku wyłowiłem dość dobry domek tutaj: http://www.e-wczasy.pl/. Fakt, trzeba troszkę przysiedzieć (wybór jest przeogromny), ale jeśli chce się tanio wypocząć, to trzeba choć swój czas poświęcić :D

#117 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 442 postów

Napisano 11 sierpień 2017 - 09:17

Napiszcie mi kiedy się wreszcie uspokoi w tym Egipcie? Bardzo chciałbym się wybrać ponieważ nigdy nie byłem, a piramidy i sfinks bardzo mnie ciekawią. No i samo muzeum w Kairze. Mam nadziej,ze wszystkie rozruchy już ucichną wkrótce. 

Najbardziej popularne kierunki wybierane w tym roku to:

Hiszpania

Chorwacja

Grecja

Byłem w Hiszpanii i w Grecji i krajobrazy są świetne . Polecam. Ceny również niezbyt wysokie:

https://www.uniqa.pl...cje-w-2017-roku

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#118 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów

Napisano 25 sierpień 2017 - 21:40

A może gdzieś dalej? My od dawna marzyliśmy o Meksyku i wreszcie jedziemy JJJ Co do organizatora to wybraliśmy  Kiribati Club http://www.kiribaticlub.pl/ bo sprawnie organizują wyjazdy, byliśmy z nimi w Tajlandii dwa lata temu i to były bardzo udane wakacje.

#119 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 651 postów

Napisano 01 wrzesień 2017 - 20:13

Morze w ostatnich latach jest bardzo drogie, wydaje mi się, że lepiej jest wybrać się w góry, jest o wiele więcej miejsc do zwiedzenia, a domki są w przyjaznych cenach http://domekronniego.pl/zakopane/

#120 AniMaxx

AniMaxx

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 08 wrzesień 2017 - 11:28

Możesz wziąć pod uwagę ośrodek Białogon w Sarbinowie, bo z domku do plaży kilka kroków, a do popularnych miejscowości turystycznych na Pomorzu też bardzo blisko. O tyle dobra sprawa, że przy ośrodku jest zejście na plażę dedykowane pod wózki dziecięce, więc jest lepiej z organizacją. Jeździliśmy na dwa małżeństwa i mieliśmy naprawdę fajne warunki pobytu. Nawet w lipcu udało się bez problemu zarezerwować. Miejsca powinni jeszcze mieć.

Sarbinowo mi się kojarzy z dobrymi czasami. Jeździłam tam w czasach licealnych.  

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych