Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie jechać na wakacje – najtańsze i najlepsze kierunki

189 odpowiedzi w tym temacie

#81 Patrycjusze

Patrycjusze

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 185 postów

Napisano 30 styczeń 2017 - 12:23

Ja lubię chodzić po górach, może dlatego każde wakacje choć parę dni jestem w Zakopanem, noclegi zwykle wybieram tutaj http://www.zakopaneapartamenty.net

Zawsze jest coś wolnego o wysokim standardzie i blisko centrum.

#82 mrx

mrx

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 31 styczeń 2017 - 09:31

Ja bardzo lubię Chorwację, a jak się jedzie samochodem i rezerwuje odpowiednio wcześniej noclegi na bookaparcie czy bookingu to wychodzi całkiem tanio smile.png No i sama Chorwacja jest bardzo ciekawa.

#83 Guest_imado

Guest_imado
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2017 - 11:23

@mrx BookApart ma fajne noclegi w Splicie i Dubrowniku, rezerwowałem rok temu smile.png

#84 Guest_bersss

Guest_bersss
  • Goście

Napisano 12 luty 2017 - 11:43

W zeszłe wakacje to się zdecydowałem na wyjazd do Afryki i teraz każdemu polecam. Rewelacyjne miejsce, aż szkoda, że tak mało jest tam robionych wyjazdów. Ja korzystałem z obsługi biura lokalnego w Namibii (ich nazwa -Wild Wind Safaris). Zadbali o naszą grupę fachowo, niczego nam nie brakowało. Dobre jedzenie, wygodny nocleg, cała lista atrakcji i zwiedzania.

#85 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 781 postów

Napisano 13 luty 2017 - 06:27

Proponuję wybrać się w tym roku nad nasze morze.Nie dość,ze zapłacicie o wiele mniej niż za granicą ( zobaczcie sobie jak wysoki jest aktualnie kurs euro - nie opłaca się zupełnie jechać za granicę). To jeszcze jestem zdania,ze nad Bałtykiem można się tak samo dobrze bawić co w kurortach zagranicznych....
Sugeruje zabukować sobie coś na tej stronie:

Jest tutaj możliwość zarezerwowania sobie własnego apartamentu nad morzem. W Sopocie czy w Gdańsku Co wbrew pozorom nie jest droższe od pokoju w hotelu. 

#86 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 276 postów

Napisano 16 luty 2017 - 22:02

Jeżeli chodzi o wakacje w Polsce i do tego z naszymi pociechami to warto tutaj poszukać http://www.wakacjezdzieckiem.pl/są hotele i noclegi dostosowane do wyjazdów rodzinnych. My od 2 lat z tej porównywarki korzystamy :)

#87 Tosca

Tosca

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 21 luty 2017 - 11:42

Nie tylko tam. Itaka ma Klub Przyjaciół Itaki i pobyty z czasem zorganizowanym dla dzieci. Mają klubiki, polskie animacje, zabawy z rówieśnikami, więc i rodzice mają chwile dla siebie. :) 

#88 Guest_Tomekk

Guest_Tomekk
  • Goście

Napisano 25 luty 2017 - 22:06

Szczerze polecam Chorwację. Byłem z biurem volare w małym miasteczku Jelsa i bardzo mi się podobało. Klimatyczne, nie jest zatłoczone. Ma zaledwie 3 tysiące mieszkańców. Piekne widoki, dużo piasku i wody, a jesli mamy tego dosyć to są skaliste urwiska i zabytki. Sama kultura jest ciekawa i inna niż ta nasza

#89 Guest_magda44

Guest_magda44
  • Goście

Napisano 27 luty 2017 - 11:17

W tamtym roku odwiedzałam z synem i mężem ośrodek chomiczowkaleba.pl. Ośrodek typowo rodzinny, dlatego się zdecydowaliśmy. W cenie noclegu bardzo dużo dodatków, w tym śniadanie, dostęp do krytego basenu, animacji dla dzieci, konkursów. Po prostu mnóstwo rzeczy w pakiecie podstawowym, a jak odpowiednio wcześniej podejdziesz do rezerwacji to i ciekawe promocje się trafią.

#90 zazdra

zazdra

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 03 marzec 2017 - 20:10

Cześć. Ja się podłączę z nieco innym tematem. Mianowicie, czy znacie może jakieś sprawdzone środki na chorobę lokomocyjną? Moje dzieci na nie cierpią i bez tego raczej nie da rady się nigdzie wybrać... Czy sądzicie, że coś z tego byłoby skuteczne https://www.zaufane-...lokomocyjna-67/

Łatwo być samemu, kiedy jest to twój własny wybór, znacznie trudniej, kiedy człowiek jest do tego zmuszony.

#91 Guest_martinka434

Guest_martinka434
  • Goście

Napisano 07 marzec 2017 - 09:54

My z mężem spędziliśmy majówkę w Hotelu Przedwiośnie koło Kielc. Namiary dala nam znajoma i jesteśmy jej bardzo za to wdzięczni. Za całkiem konkurencyjne pieniądze można dobrze wypocząć w samym sercu Gór Świętokrzyskim. Z ofertą hotelu można się zapoznać odwiedzając firmową stronę pod adresem hotelprzedwiosnie.pl.

#92 miiisiek

miiisiek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 08 marzec 2017 - 12:07

Otoczenie ma rzecz jasna olbrzymie znaczenie. Najlepiej odpoczywamy na łonie przyrody w czystym otoczeniu. Potrzebujemy natury. Dlatego właśnie wiele osób szuka miejsc, gdzie można odpocząć od cywilizacji, skorzystać z kojącego wpływu dzikiego lasu, odgłosów zwierząt, szumiącej rzeki... . Dla wielbicieli dzikiej przyrody zdecydowanie polecam zainteresowanie się puszczą białowieską. Oczywiście sama puszcza rozciąga się aż do Białorusi, niemniej w Polsce można znaleźć noclegi zlokalizowane w Puszczy.

Bo któż z nas nie chciałby zobaczyć na własne oczy na przykład takiego widoku:

thumb_IMG_2609.JPG

Więcej takich zdjęć znajdziecie klikając na obrazek!

#93 Formala

Formala

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 15 marzec 2017 - 12:58

Grecja jest niewątpliwie jednym z tańszych kierunków , który dodatkowo daje gwarancje pogody. Dodatkowym atutem tego miejsca jest możliwość z jej od strony morskiej -  czarter jachtów grecja . W zeszłym roku korzystałam z tej opcji naprawdę warto :)

#94 Guest_Doim

Guest_Doim
  • Goście

Napisano 16 marzec 2017 - 22:30

Ja mam prosty plan - SPA z przyjaciółkami! Nie trzeba jechać daleko aby sobie wypocząć i przy okazji o siebie zadbać! Uderzamy do Mielna, do SPA unitral, w tamtym orku też tam byłyśmy, rewelacja po prostu wink.png Niby były pomysły na zagraniczne wypady, ale jakoś nie mogłyśmy się dogadać gdzie i pomysł umarł sam 

#95 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 411 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 10:25

A my w te wakacje z polecenia przyjaciółki całą rodzinką wybieramy się do Dziwnowa http://www.morskachatka.pl/. Podobno bardzo blisko morza, domki zadbane i dobrze wyposażone z kuchnią. Do tego ceny bardzo zadowalające. 

#96 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 711 postów

Napisano 22 marzec 2017 - 14:58

Czarnogóra kwatery - http://www.czarnogor...ery.com/pol.htmtam można wynająć pokoje w Czarnogórze, piękne miejsca, godne odwiedzenia, niezapomniane chwile do końca życia. 

#97 Guest_Fionkaa

Guest_Fionkaa
  • Goście

Napisano 23 marzec 2017 - 22:06

Jeśli chodzi o Unitral, to SPA jak najbardziej godne polecenia, sama byłam tam dwa razy, raz z przyjaciółkami, którym też bardzo przypadł do gustu, zwłaszcza termy w klimacie morza martwego! Czy jest to najtańsza opcja? Pewnie znajdą się tańsze, ale moim zdaniem kobieta od czasu do czasu na kilka dni na dobre SPA pozwolić sobie... musi! 

#98 Garamond

Garamond

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 15:47

Jak pogoda tylko dopisuje, to nawet polskie morze jest wspaniałym miejscem do wypoczynku. Inna sprawa, że niestety ceny są niewiele mniejsze niż zagranicą.

#99 maciej44

maciej44

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 marzec 2017 - 11:36

Ostatnio byliśmy na wyjeździe w Karpaczu- tanie Pokoje mieliśmy do tego z pełnym wyżywieniem. Po przyjeździe przywitali nas bardzo miło , pensjonat czysty, zadbany, ludzie mili. Jedzenie nawet bardzo dobre, wybraliśmy się na Śnieżke a po powrocie trafiliśmy na małą imprezę w pensjonacie. Ogólnie było naprawdę fajnie , do tego właściciel firmy kontaktował się z nami czy wszystko jest w porządku i czy jesteśmy zadowoleni. nocleg znalezliśmy na http://www.karpacz.net/noclegi/

#100 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 411 postów

Napisano 01 kwiecień 2017 - 21:49

My obieramy cel Dziwnów http://www.morskachatka.pl/tym razem lato będzie nasze i na pewno trafimy na mega pogode bo fajne miejsce już jest :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy