Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie jechać na wakacje – najtańsze i najlepsze kierunki

189 odpowiedzi w tym temacie

#61 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2262 postów

Napisano 29 lipiec 2016 - 10:49

Oferty sprawdzam zawsze u tego samego agenta, który po prostu ma u siebie w bazie wszystkie sensowne BP i mam ubezpieczenie na wypadek bankructwa tych biur. Jazda na własną rękę mija się z celem - nie da się taniej, chyba że w dużej grupie, gdzie wywalczycie rabaty. Ale to musicie sobie wszystko tutaj zorganizować na własną rękę. Tak jest znacznie wygodniej.

#62 Guest_kamil

Guest_kamil
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2016 - 18:50

My mamy wieddzieć, gdzie chcesz jechać? Może Rimini? Taki 10-dniowy wyjazd organizuje częstochowskie biuro podróży bpwesley.pl wink.pngbiggrin.png

#63 Guest_olka89

Guest_olka89
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2016 - 08:54

Ja polecam z pełną odpowiedzialnością schronisko Orlica w Szczawnicy na pobyt w Pieniach o każdej porze roku. Korzystaliśmy ze znajomymi z jego usług zarówno zimą jak i latem i za każdym razem jesteśmy zadowoleni z obsługi i smacznej, regionalnej kuchni.

#64 Kiulu

Kiulu

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 08 sierpień 2016 - 12:02

Też polecam polskie góry! Piękne widoki, dużo zieleni, można pochodzić, popływać jeśli jakieś jeziorko w pobliżu... Woda czysta. Jakby ktoś się bał, że przez pogodę będzie się nudzić, to polecam poszukać domku w Zakopanem :) Nie musi być wcale drogo, na nocujznami są tanie domki i pensjonaty, można na zdjęcia zobaczyć, jak to wygląda. W domku ze znajomymi nie da się nudzić, nawet przy deszczu ;) Dlatego polecam gorąco. 

#65 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 374 postów

Napisano 09 sierpień 2016 - 15:18

Ja się w tym roku wybieram do Niemiec. Znalazłam sobie naprawdę tani hotelik przez neta. Teraz przeglądam jeszcze busy do polski z niemiec i odwrotnie. Polecacie jakiegoś dobrego przewoźnika? 

#66 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2262 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 10:50

No... Niemcy super kierunek na wakacje hehe...

W tym roku najmodniejsza zrobiła się Bułgaria - po prostu na tle innych kierunków europejskich jest zdecydowanie najtańsza, ma dobre hotele. Mnóstwo naszych znajomych było w Złotych Piaskach czy w Słonecznym brzegu. Zresztą - prześledźcie oferty. Na Travelplanet pojawiały się lasty nawet za 1000 zł. Oczywiście ze śniadaniami, ale bez wyżywienia, ale to też mega dobra oferta.

#67 marines555

marines555

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 22 sierpień 2016 - 15:22

Dzisiaj znalazłam specjalne wczasy organizowane przez Primaverę. Jest to taki wyjazd dla aktywnej mamy i dziecka nad morze w terminie 18-24 września 2016 r. Wypoczynek jest połączony z ćwiczeniami na brzuch, pośladki, uda i zabiegami ujędrniającymi ciało. Możecie o tym poczytać tutaj: http://www.primavera...-aktywnych-mam/. Co ciekawe, jest też specjalny pakiet dla tatusiów icon_e_smile.gif Ćwiczenia połączone są z zabawami dla maluszków więc jest to świetna okazja, żeby zabrać dzieciątko na pierwsze wakacje.

#68 Guest_robertss

Guest_robertss
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2016 - 09:03

Można się zregenerować i wyciszyć w schronisku Orlica, to jest w Szczawnicy niedaleko jest końcowa przystań flisaków i szlak na Sokolicę. Warto tutaj też wpaść na pstrąga czy jakiś deser z dziećmi. Moje maluchy bardzo lubią ich ciasto czekoladowe ;)

#69 Guest_Kajtoo

Guest_Kajtoo
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2016 - 17:06

Tak, góry, zdecydowanie sie zgadzam, od najmłodszych lat to góry u mnie wygrywają. W tym roku byliśmy w Zakopanem w malowniczej, cichej dzielnicy Olcza, w domu wczasowym Tulipan. Bardzo tam ładnie, hotel pięknie umiejscowiony, z ogrodem, można sobie robic grille do północy smile.png

#70 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2262 postów

Napisano 20 wrzesień 2016 - 10:51

Po co jechać w Polskę, skoro pogoda jest tragiczna i równie dobrze można spędzić cały czas nie wychodząc z pokoju hotelowego? Gdzie w tym logika? Dla mnie na wakacjach poza fajnymi miejscami do zwiedzania kluczowe znaczenie ma ładna pogoda i ciepła woda w basenie/morzu. Nasze ostatnie wakacje w Polsce wyglądały tak, że ich większość spędziliśmy w pokojach - musieliśmy chodzić w kurtkach. Żadne z nas nie wyszło do wody. Poważnie.

#71 Guest_Kamil Rogala

Guest_Kamil Rogala
  • Goście

Napisano 03 październik 2016 - 21:19

Polskie morze, góry oraz piękne jeziora to oczywiście murowany faworyt dla wielu rodzin, ale może od czasu do czasu warto pokusić się o coś ciekawszego? Wbrew pozorom ceny nie zawsze są dużo wyższe, ale widoki, wspomnienia i fakt, że pojechaliśmy gdzieś dalej - nie do podrobienia smile.png Wakacje co prawda już za nami, ale we wrześniu ofert Last Minute nie zabraknie, a i ceny są niższe. Kolejną zaletą jest mniejsza ilość turystów. Nic tylko się pakować i w drogę! smile.png

#72 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2262 postów

Napisano 20 październik 2016 - 10:45

Na jeziora nigdy wcześniej się nie zdecydowaliśmy i pewnie prędko się nie zdecydujemy. Po prostu wolimy latać za granicę, dla warunków pogodowych. Zresztą - w tym momencie mnóstwo kierunków można zaliczyć za bardzo małe pieniądze - długo by wymieniać. Chorwacja, Bułgaria, Turcja, a nawet Włochy. Turcja w tym roku na Travelplanet wisiała nawet za 1000 zł. I mowa o naprawdę fajnych hotelach.

#73 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 październik 2016 - 11:02

Na jeziora nigdy wcześniej się nie zdecydowaliśmy i pewnie prędko się nie zdecydujemy. Po prostu wolimy latać za granicę, dla warunków pogodowych. Zresztą - w tym momencie mnóstwo kierunków można zaliczyć za bardzo małe pieniądze - długo by wymieniać. Chorwacja, Bułgaria, Turcja, a nawet Włochy. Turcja w tym roku na Travelplanet wisiała nawet za 1000 zł. I mowa o naprawdę fajnych hotelach.

Za 1000 zł bo z dodatkiem strzelających terrorystów. Fajne, co?

#74 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 792 postów

Napisano 20 październik 2016 - 11:08

Bez przesady. Wydaję mi się, że Chorwacja to jednak dobry kierunek. Chociaż Turcję bym omijała.

#75 Guest_Kamil Rogala

Guest_Kamil Rogala
  • Goście

Napisano 02 listopad 2016 - 21:37

Jeśli Chorwacja, to murowanym faworytem jest Zlatni Rat na wyspie Brac. To niepowtarzalnie piękna, żwirowa plaża obecna we wszystkich folderach reklamujących Chorwację. Znajduje się w miejscowości Bol. Ma wyjątkowy kształt języka wysuniętego w morze, a ponadto zmienia wygląd w zależności od kierunku wiatru i fal. Minusy? Spora ilość turystów, ale to akurat zrozumiałe smile.png Oferty polecam porównać na www.Wycieczka.pl - możesz sprawdzić które biuro podróży oferuje najatrakcyjniejsze warunki.

#76 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 648 postów

Napisano 14 listopad 2016 - 12:20

Jeśli ktoś wybiera się do zimowej stolicy Polski, to polecam odwiedzić aqua park blisko Zakopanego . Naprawdę fajne miejsce na relaks. Oczywiście jest tam wiele atrakcji nie tylko dla dzieci, ale również i dla dorosłych.

#77 Aska.89

Aska.89

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 listopad 2016 - 13:01

To zależy, kto co lubi. Jak osoba jest zorganizowana to sama będzie w stanie przygotować wycieczkę nawet do Chin. Kwestia podejścia. To samo dotyczy lokalizacji. Ja osobiście lubię Polskę, ale nie byłabym załamana gdybym miała wyjechać za granicę. Kwestia tego jakie atrakcje ktoś lubi i jaki sposób spędzania czasu go satysfakcjonuje :) Ofert jest teraz tyle, że nie pozostaje nic innego, jak oszczędzać i podróżować ;P

#78 Guest_martisss

Guest_martisss
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2016 - 11:26

Oj, dopiero parę miesięcy temu wróciłem z wyprawy po Afryce i już planuję kiedy znowu tam polecę. Uczestniczyłem w autentycznym safari, gdzie przejechaliśmy spokojnie kilka tyś km po południowej Afryce. Całość zorganizowała firma Wild Wind Safaris. Firma jest polskojęzyczna, bo prowadzona przez Polaków, którzy mieszkają w Afryce na stałe. Chyba największe wrażenie poza wodospadami Wiktorii zrobił na mnie meteoryt Hoba i park Chobe, który jest domem dla 40 tyś słoni!!

#79 Guest_Mikołaj

Guest_Mikołaj
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2016 - 17:36

Ja też jestem fanem dalekich wyjazdów, regularnie jeżdżę z Kiribati Club. W styczniu planujemy z nimi Sri Lankę, rok temu byliśmy wczesną wiosną w Indiach i to była zdecydowanie najlepsza nasza wycieczka, Indie są niesamowite, te kolory, zapachy, smaki, ten kraj działa na wszystkie zmysły.  Świat jest taki piękny, tyle do zobaczenia no i miło czasem zmienić perspektywę. Dlatego cały rok odkładamy i raz do roku jedziemy w daleką podróż. 

#80 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 531 postów

Napisano 23 styczeń 2017 - 13:51

Nie każdego stać na takie dalekie zagraniczne podróże. Sama marzę kiedyś aby wybrać się w takie miejsce. Jak na razie jednak nie jest to mozliwe jak na moje warunki finansowe. Może w przyszłości.

Lubimy jechać całą rodzinką nad morze. Odwiedziliśmy wiele miejscowości nad morzem. Ale od jakiegoś czasu najczęsciej decydujemy się na Sopot. Z kilku względów. Jest wiele atrakcji. Wieczorami jest co robić. Poza tym możńa zorganizować sobie czas nawet wtedy kiedy pogoda jest kiepska. Wprawdzie mamy szczęście i zawsze jak jeździliśmy to świeciło słońce. Zdarza się jednak dzień, w którym jest pochmurnie. Albo po prostu dzień, w którym nie ma się ochoty na prażenie się po plaży. Można się wtedy wybrać na jakąś wycieczkę.

Noclegów szukajcie juz teraz ponieważ w sezonie zarezerwowanie czegoś porządnego będzie graniczyło z cudem.... Zerknijcie sobie na stronę:

http://sanhaus-apartments.pl/

W zeszłym roku rezerwowaliśmy tam mieszkanie w Sopocie. Bardzo dobry standard. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych