Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie jechać na wakacje – najtańsze i najlepsze kierunki

186 odpowiedzi w tym temacie

#41 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 19 marzec 2016 - 20:58

Ja uważam, że polskie góry są niezawodne. Ja lubię Bieszczady, no i Tatry. Często jeździmy do Zakopanego. Z noclegami w tym mieście nie ma problemu, np. w Smrekowej Polanie http://www.smrekowapolana.pl/ . Pełno restauracji i rozrywek.

#42 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 21 marzec 2016 - 13:58

Ja polecam np. Pragę. Bardzo ładne miasto, jest co zwiedzać, a noclegi to żaden problem. Tanio można znaleźć coś np. na bookapart.com :)

#43 Guest_jolcia

Guest_jolcia
  • Goście

Napisano 30 marzec 2016 - 12:04

Dobrze wspominam pobyt nad Piasecznem, koło Łęcznej. Obsługa bardzo pomocna, szybka rezerwacja pokoju online, dobre stawki, zwłaszcza poza sezonem. Cały ośrodek jest bardzo duży, ma nawet własną plażę przy jeziorze. Dużo alejek do spacerowania, dobre miejsce dla zakochanych. Dobrze widać jak to wszystko wygląda na fotkach na ich portalu -www.resortpiaseczno.pl.

#44 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2215 postów

Napisano 11 kwiecień 2016 - 11:04

Przede wszystkim bezpieczne. Jeszcze nie mamy rezerwacji, ale na pewno wybieramy Europę. Chcę zrobić rezerwację przed majem. Po prostu spodziewamy się, że Europa szybko zniknie. Pomysłów mamy kilka - ja jestem za Wyspami Kanaryjskimi. Nie jest drogo, a są piękne i gwarantują pogodę. Macie jakiś hotel na dowolnej z tych wysp?

#45 Guest_lucasss

Guest_lucasss
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2016 - 11:18

Ciekawą rzeczą jest i dla mnie nie do końca zrozumiałą, ale często oferty niemieckich biur są tańsze niż tych Polskich, ktoś mi to może wytłumaczyć?! Co do takich stron ze zbiorczymi ofertami różnych organizatorów to mi się podoba jak działa serwis dreamtours.pl. Brakowało czegoś takiego w necie, w końcu jakaś rzeczowa, obiektywna, aktualizowana porównywarka.

#46 Guest_Marekk

Guest_Marekk
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 14:25

Bardzo dużo właśnie zapytań jest o biura Niemieckie, nie wiem, nie korzystałem nigdy. Ale i u nas jest sporo biur, mniejszych oczywiście, gdzie również można tanie wycieczki znaleźć, nie tylko po terenach naszego kraju. Ja np w ubiegłym roku korzystałem z biura Grześkowicz, w porównaniu do tych wszystkich świetnych zasłuchanych w telewizji ceny mają o niebo niższe, a standardy wcale nie są gorsze. 

#47 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 maj 2016 - 12:17

Ja kocham Kołobrzeg, zawsze jeździmy do hotelu Maxymilian. Jest bardzo blisko promenady, położony w klimatycznym, zacisznym miejscu. Hotel i okolica są piękne,  jedzenie jest przepyszne, obsługa na wysokim poziomie,  atrakcje zarówno dla dzieci i dorosłych. Polecam każdemu to niezwykłe miejsce.

#48 Guest_lucasss

Guest_lucasss
  • Goście

Napisano 20 maj 2016 - 10:31

Autentyczną przygodę swojego życia przeżyłem na wycieczce zorganizowanej przez Wild Wind Safaris. Spędziłem w Afryce jedenaście nocy, a co dzień budziłem się w jeszcze piękniejszym miejscu – przejechaliśmy razem z grupą i przewodnikiem tysiące kilometrów, a celem były wodospady Wiktorii, które zapierają dech w piersiach!

#49 rachela27

rachela27

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 31 maj 2016 - 14:46

Zagraniczne wczasy mają oczywiście swoje niepowtarzalne walory, ale na pewno warto chociaż tydzień spędzić nad polskim morzem ze względu na klimat. Powietrze w naszym kraju jest mocno zanieczyszczone, a nad morzem jest jednak lepiej i taka dawka świeżego powietrza z jodem bardzo pozytywnie wpłynie na samopoczucie i ogólnie na zdrowie. W tym roku podjadę do Łeby pod koniec czerwca i już znalazłam bardzo fajny nocleg na Łeba noclegi - cena niewygórowana i jeszcze z promocją, bo poza sezonem.

#50 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów

Napisano 03 czerwiec 2016 - 16:42

U nas zagraniczne wczasy odpadają. Przynajmniej jak na razie. Złotówka jest słaba, euro drogie tak więc nie jest tanio. Poza tym nieco zniechęca mnie to co się dzieje w tv ;)

Zarezerwowaliśmy już sobie tydzień w Polańczyku w Bieszczadach. Planujemy jeszcze w czerwcu ( może pod koniec) do Poznania. Długa wyprawa ale jeszcze tam nigdy nie byliśmy a żona bardzo chciałaby zobaczyć to miasto.

Odsyłam również do ciekawego bloga, na który natrafiłem jakiś czas temu:

http://szerokiej-drogi.pl/- jest tam sporo opisów ciekawych kierunków. 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#51 muse12

muse12

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 09 czerwiec 2016 - 13:31

Wiele razy z żoną byłem na wakacjach na Mazurach przez ofertę http://www.marinanawigator.pl/Mocno romantyczny i jednocześnie bezpieczny pobyt. W apartamentach było nawet ogrzewanie podłogowe, ogromny telewizor, internet. Ogólnie, jak w hotelu, a nawet lepiej i taniej :)

#52 Guest_tygasss

Guest_tygasss
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2016 - 14:39

Uważam, że na dzień dzisiejszy spokojnie możesz skorzystać z oferty sprzedaży voucherów pobytowych na Wyspach Kanaryjskich przygotowanej przez Holiday Resorts. Firma świadczy naprawdę profesjonalne i sprawdzone przeze mnie usługi, które polecam. Ofertę voucherów znajdziesz na stronie pod adresem www.holidayresorts.com.pl .

#53 Guest_lucasss

Guest_lucasss
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2016 - 10:07

Mam mega ilość zdjęć, filmów i wspomnień z pobytu w Namibii. W taką podróż wyjechałem dzięki ofercie biura Wild Wind Safaris - wildwindsafaris.com. Oni działają na miejscu i muszę powiedzieć, że wszystko było domknięte na tip top jeśli chodzi o organizację. Z takich miejsc, które szczególnie pamiętam to na pewno park Etosza – tyle dzikiej zwierzyny naraz to nawet na filmach przyrodniczych czytanych przez panią Czubówną nie widziałem!

#54 Guest_lucasss

Guest_lucasss
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2016 - 13:19

Nie wiem jakich standardów noclegów szukasz ale ja szczerze polecam schronisko w Szczawnicy, z którego ofertą możesz zapoznać się na stronie pod adresem WWW.ORLICA.COM. My byliśmy tam zimą w długi weekend majowy a teraz wybieramy się w sierpniu. To dobrze wyposażony obiekt położony w wyjątkowo pięknej okolicy. Bardzo dużym plusem jest kuchnia regionalna.

#55 Guest_trusku

Guest_trusku
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2016 - 22:53

Ośrodek Jałowce koło Dębicy moze być fajną opcją - i ceny spoko, i jest naprawdę fajnie. Bez tłumów, zazwyczaj, czysto i bezpiecznie. Z rodziną spokojnie można się wybierać - atrakcji na tyle dużo, że dzieciaki będą miały co robić. Przynajmniej raz w roku na kilka dni tam jesteśmy i zawsze jest naprawdę fajnie !!!!

#56 NinA888

NinA888

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 lipiec 2016 - 08:05

nie wiem sama, chyba w tym roku wybiorę się do Norwegii, może nietypowo, bo to nie gorąca Hiszpania, czy Włochy, ale nie byłam tam a myślę że krajobrazy mnie zachwycą, niestety urlop dopiero we wrześniu, więc jeszcze sporo czasu, powiecie gdzie znajdę tanie loty? mam póki co loty za 59 zł do Oslo http://www.promocjel...e-wrzesniu.html

#57 NinA888

NinA888

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 13 lipiec 2016 - 07:14

jeśli chodzi o tanie kierunki, jest ich trochę, dzięki nim podróżowanie nie rujnuje budżetu i można poznawać ciekawe zakątki, co prawda w sieci jest wiele takich zestawień tanich miast i nie do końca wiadomo, które są najlepsze i rzeczywiście najtańsze, ale znalazłam takie zestawienie, które wydaje się być zgodne z prawdą :) zerknijcie, co myślicie o tym? http://londynek.net/...news_id=4219378

#58 marysiabiz

marysiabiz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 18 lipiec 2016 - 22:53

Ja uważam, że polskie góry są niezawodne. Ja lubię Bieszczady, no i Tatry. Często jeździmy do Zakopanego. Z noclegami w tym mieście nie ma problemu, np. w Smrekowej Polanie http://www.smrekowapolana.pl/ . Pełno restauracji i rozrywek.

O tak, polskie góry sa niezawodne i cenowo wypadają tez przystepnie ;) chociaz to zalezy od okolicy. My zeszle wakacje spedzalismy w świeradowie, hotel byl w bardzo fajnym standardzie a za noc placilismy chyba ok.140 zl ( to byl dokladnie dom wypoczynkowy Kaja). jak na miesiace typowo turystyczne to byla naprawde dobra cena!

#59 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2215 postów

Napisano 21 lipiec 2016 - 15:59

Tam gdzie pogoda gwarantowana, gdzie jest co zwiedzać i są atrakcje dopasowane pod was. My szukamy zawsze hoteli pod dzieci i tak jeździmy od kilku lat. Wypasione atrakcje dla dzieci, animacje i raczej hotele z all. Zazwyczaj robimy tak, że sobie wybieramy jakieś kierunek, a dalej obserwujemy Travelplanet i po prostu czekamy na zniżki. Nie rezerwujemy z góry, na każdy kierunek pojawia się w końcu jakaś promocja. No chyba że wcześniej sprzedadzą całość.

#60 Guest_lucasss

Guest_lucasss
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2016 - 12:52

Możesz śmiało sprawdzić ofertę na vouchery hotelowe na Wyspach Kanaryjskich, która zamieszczona jest na stronie pod adresem holidayresorts.com.pl . Często korzystam z usług tej firmy i popierając się własnym doświadczeniem nie mam do jej usług żadnych zastrzeżeń więc polecam!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych