Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie jechać na wakacje – najtańsze i najlepsze kierunki

187 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_marek.l

Guest_marek.l
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2015 - 12:18

Proponuję wykupić pakiet rodzinny tutaj unityline.pl . Sama zawsze marzyłam o takim rejsie i w końcu się udało. W szczególności mogę polecić Ci Szwecję. Atrakcji jest wiele więc z pewnością nie będziecie się nudzić. Zawsze to jakaś odmiana od tych krajów obleganych przez turystów.

#22 Guest_Beata44

Guest_Beata44
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2015 - 10:39

Byłam z moją firmą na imprezie integracyjnej nad Soliną. Mieszkaliśmy tutaj domki-bieszczady.pl. Domki pierwsza klasa. I super atrakcje, Spływ pontonami a wieczorem pieczenie świniaka.

#23 Malinka76

Malinka76

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 07 lipiec 2015 - 15:04

Po co jeździć za granicę jak w naszym kraju jest wiele fajnych miejsc. Ja wam polecam Kaszuby. Świetne miejsce na rekreację. Lasy, jeziora, plaża, a i do zwiedzania coś się znajdzie. Ja byłam z dzieckiem w ośrodku, gdzie było wiele atrakcji. Dzieciaczek miał radochę:) Zobaczcie sami i oceńcie, może warto  http://www.choszczog...omki-letniskowe

#24 Guest_adas

Guest_adas
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2015 - 10:54

Byłam z moją firmą na imprezie integracyjnej nad Soliną. Mieszkaliśmy tutaj domki-bieszczady.pl. Domki pierwsza klasa. I super atrakcje, Spływ pontonami a wieczorem pieczenie świniaka.

#25 Guest_veee

Guest_veee
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2015 - 10:31

W wakacje skorzystaliśmy z oferty Unity Line – unityline.pl. Zaplanowaliśmy zwiedzanie Szwecji na rowerze. Przewoźnik oferuje tzw. „Rowerowe środy” w naprawdę atrakcyjnych cenach. Świetny wypad dla całej rodziny. Naprawdę warto skorzystać. Marzy się nam jeszcze wyprawa na Bornholm, ale to dopiero za rok.

#26 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 330 postów

Napisano 08 wrzesień 2015 - 12:20

Ja uwielbiam wyprawy rowerowe. Dolina Baryczy i największy w Europie rezerwat ornitologiczny, gdzie żyje najwięcej gatunków ptactwa w jednym miejscu w Europie - Stawy Milickie na Dolnym Śląsku, gdzie nie można niczym innym jak tylko rowerem bądź piechotą przemierzać kilometry ścieżek oraz trasy rowerowe Sudetów z widokami zapierającymi dech w piersiach!

#27 Guest_Odetta

Guest_Odetta
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 08:24

Polecam Szczawnicę więcej info www.szczawnica.nrs.pl kierunek nie doceniany mało popularny dzięki czemu ceny noclegów nie są wygurowane jak np. w Zakopanem.

#28 Ludwika22

Ludwika22

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 14 wrzesień 2015 - 11:57

Ja wróciłem właśnie z Kirgistanu skorzystałam z oferty http://czajkapodroze.pl. Raczej nie należy do typowych miejsc wycieczkowych, ale za to można bardzo dobrze poznać ten kraj śpiąc u zwykłych ludzi, jedząc lokalne dania, zwiedzając okolice konno. Świetne widoki, można oderwać się od rzeczywistości i zapomnieć o swoich problemach. Ludzie są bardzo życzliwi, dużo się uśmiechają. Człowiek z takich wakacji wraca spokojny i zrelaksowany smile.png

#29 Guest_Roksana

Guest_Roksana
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2015 - 07:57

A wziął ktoś pod uwagę wycieczki objazdowe i to jeszcze w ofercie last minute? Wychodzi naprawdę tanio a można zobaczyć dużo ciekawych miejsc. Moim zdaniem to świetna opcja. Np biuro podróży Rego Bis oferuje takie wycieczki. Ja byłam w Chorwacji. Wspaniałe przeżycia:)

#30 Guest_Dariusz oooo

Guest_Dariusz oooo
  • Goście

Napisano 03 listopad 2015 - 15:37

Ja w tym roku byłem w Rowach z rodziną w hotelu Kormoran. Co prawda Bałtyk nie może się równać z wodami Morza Czarnego czy Egejskiego, ale nasz hotel jak najbardziej. Hotelowe SPA, masaże, sauny, basen i przepyszne jedzenie. Ja to chyba najchętniej wróciłbym dla tego ostatniego. wink.png Moja żona natomiast - dla wizyty w SPA i malowniczej okolicy. 

#31 Guest_sdwd

Guest_sdwd
  • Goście

Napisano 20 listopad 2015 - 12:12

Apartament był rewelacyjny, w pełni wyposażony i w samym centrum, a wcale nie za wygórowaną cenę. Obsługa miła i pomocna. Można było poczuć się tam swobodnie. Polecam! Wyobraźcie sobie najsłabszą stronę internetową, chyba najlepszych apartamentów w Sopocie, w tym przedziale cenowym. Coś takiego: www.bogdansopot.pl

#32 Guest_Kantynka

Guest_Kantynka
  • Goście

Napisano 26 listopad 2015 - 22:25

Ja byłam w www.mazurska-arkadia.pl. Sliczne miejsce na mazurach koło orzeszkowa :) i nie zdzieraja fortuny z człowieka. 
Bardzo fajna okolica, mnostwo atrakcji dla ludzi lubiacych sport i dla dzieciaków :) Co dla mnie akurat bardzo wazne bylo. Pokoje zadbane, czyste, obsluga tez przemiła :)

#33 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 639 postów

Napisano 30 listopad 2015 - 16:27

Moje zdanie jest takie, że najlepiej wybrać się w Tatry i wykupić nocleg z widokiem na góry. Oczywiście ja osobiście szerokim łukiem omijam Zakopane, ponieważ tam są zawsze tłumy i wybieram bardziej spokojne miejsca. Jeśli ktoś chce się wybrać w tamtym kierunku, to mogę polecić apartamenty w Kościelisku. Można spać w luksusowych warunkach za rozsądną cenę.

#34 Guest_PiotrekJanik

Guest_PiotrekJanik
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2015 - 10:38

Czy to wakacje czy ferie zawsze jedziemy z rodziną w góry bo lubimy wypoczywać czynnie, nie odpowiadają nam plaże i leżakowanie.

W tym roku w ferie jedziemy do Zakopanego nocleg na stycznia tu domekzakopane.info/blog/domek-goralski-do-wynajecia/ już zaklepany.

#35 AgnieszkaD

AgnieszkaD

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 10 grudzień 2015 - 20:33

Ja jestem wielką fanką spędzania wczasów w Polsce, jest tyle pięknych zakątków, że czasami nie chce się wracać do domu. Teraz upodobałam sobie Kaszuby, jedziemy tam na święta z rodziną, mam nadzieję, że będzie śnieg, wtedy wybierzemy się na kaszubski kulig .

#36 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1008 postów

Napisano 17 grudzień 2015 - 15:14

Jak tak czytam o urlopie w Zakopanem na toczytam.pl to mam ochotę pojechać tam choćby zaraz. Szkoda tylko, że urlop jest w przyszłym roku.

Always look on the bright side of life!

#37 Guest_bendii44

Guest_bendii44
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2015 - 14:04

Powiem tak - w zeszłym roku byłem z Sigmą Travel w Etiopii, ale niestety musiałem wracać po trzech dniach do domu. Pracownik firmy zajął się mną, wszystko zorganizował, nic nie musiałem dopłacać, więc jestem im dozgonnie wdzięczny. W innych biurach podróży pewnie nie byłoby tak kolorowo.

#38 rohus

rohus

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 31 grudzień 2015 - 09:38

Mam dziwne wrażenie, że ciągle niedoceniane są mazury, podczas gdy jest to fantastyczne miejsce na wakacje. Kto lubi historię, ma tam co zwiedzać (np. ruiny, bunkry), kto lubi wypoczywać, znajdzie tam ciszę i spokój, kto lubi sporty wodne, lepszej miejscówki ze świecą przyjdzie mu szukać (pełne jachtów żaglowych przystanie na mazurach - piękny widok). Nie bez kozery mówi się, że cudze chwalicie, swego nie znacie.

#39 Juras

Juras

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 94 postów

Napisano 14 marzec 2016 - 11:26

Ja co roku jeżdżę w góry. Właśnie tam najbardziej wypoczywam. W tym roku znalazłem bardzo fajnie wyglądające noclegi Karpacz. Już nie mogę się doczekać aż spędzę tam dwa tygodnie mojego urlopu w lipcu :)

#40 Guest_narrio

Guest_narrio
  • Goście

Napisano 16 marzec 2016 - 12:03

Wyprawy organizowane przez www.4challenge.org to prawdziwy majstersztyk. Szczególnie doceni to ten kto był na wyprawach organizowanych przez inne biura, nie chce mi się podawać jakie... Liderzy 4challenge wiedzą gdzie co i jak. Potrafią sobie poradzić nawet w razie problemów. Polecam wszystkim bo naprawdę warto.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy