Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie jechać na wakacje – najtańsze i najlepsze kierunki

112 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102118 postów

Napisano 17 lipiec 2014 - 04:08

Gdzie jechać na wakacje, gdzie będzie najtaniej? Kierunków jest wiele. W Europie do tańszych na pewno możemy zaliczyć Chorwację, w Afryce Tunezję. Jedne z tańszych kierunków to także Turcja, Bułgaria i Grecja.

Powrót do artykułu: Gdzie jechać na wakacje – najtańsze i najlepsze kierunki

#2 Guest_HotelCarpatia

Guest_HotelCarpatia
  • Goście

Napisano 01 październik 2014 - 13:20

Tunezja! - świetny wybór, grecja też ładna - chociaż teraz do grecji to tak średnio... :) Jest też wiele innych ciekawych zakątków na świecie - tutaj to chyba takie najbardziej znane :)

#3 Guest_naew3

Guest_naew3
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2014 - 16:02

Ja się w ostatnie wakacje wybrałem na wycieczkę wraz ze zwiedzaniem do Portugalii z biurem Wycieczki z nami i ich mogę polecać z całego serca. Mieliśmy rewelacyjneg pilota, który o wszystko dbał. Zwiedziliśmy wiele magicznych miejsc, Lizbonę, Porto przede wszystkim. Na stronie wycieczkiznami.pl masz ich aktualną ofertę. Najlepiej napisać lub zadzwonić wypytać o szczegóły konkretnych pakietów.

#4 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 421 postów

Napisano 06 styczeń 2015 - 11:16

Moim zdaniem wszyscy pchają się gdzieś za granice a w Polsce większość nie widziała tego co najpiękniejsze. Znajomi w zeszłym roku urządzili sobie przejazd po Polsce i zwiedzali wszystkie największe i najstarsze miasta. Byli po powrocie zachwyceni i mówili, że żałują, że dopiero teraz. Na pewno jest to tańsza opcja i nie trzeba się jakoś szczególnie do tego przygotowywać. Są różnego rodzaju portale takie jak Q-mapa np. tutaj jak byli we Wrocławiu znaleźli koncerty jakie się odbywały w tym czasie i na dwa się wybrali. W naszych miastach naprawdę dużo się dzieje, a sama Polska jest piękna, tylko trzeba umieć, lub chcieć to dostrzec. Takie jest moje zdanie. 

#5 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 28 styczeń 2015 - 20:07

Dokładnie zgadzam się w Polsce jest najlepiej, np., na Mazurach świeże powietrze, jeziora, lasy, ryby, grzyby, jest naprawdę pięknie i nawet w deszczowe dni jest co robić szczególnie w takich znanych miejscowościach jak np. Mrągowo :) Pełno ładnych hoteli jak http://hotelanek.pl/ ale też pensjonatów, campingów czy pól namiatowych...

#6 kazik-kazik

kazik-kazik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 21 luty 2015 - 12:27

warto tez wyszukiwac okazji na stronach biur podrozy bo czasem mozna wyjechac w egzotyczne miejsce za psie pieniadze :) ja czesto wykupuje wycieczki w panturze - maja duza oferte i wycieczki przebiegaja bezproblemowo:)

#7 Guest_andrzej_szopa

Guest_andrzej_szopa
  • Goście

Napisano 26 luty 2015 - 12:35

Najbardziej nie lubię podczas wakacji dzikich tłumów dlatego od dłuższego czasu wynajmujemy domki w różnych miejscach, gdzie jeździmy z żoną. Ostatnio to byliśmy w Pieninach, domek znaleźliśmy na stronie htp://naogrodach.com.pl. Dobry standard za jeszcze lepszą cenę, a do tego idealna lokalizacja jak ktoś lubi piesze wędrówki ;-)

#8 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 26 luty 2015 - 12:48

w tytule stwierdzenie "najtańsze" wyklucza Polskę sad.png wakacje w Chorwacji w bardzo fajnych warunkach są tańsze niż byle jaki domek drewniany nad morzem.

#9 Guest_marek.L

Guest_marek.L
  • Goście

Napisano 09 marzec 2015 - 15:32

Podobało mi się w domku w Falsztynie nad Zalewem Czorsztyńskim. Lokalizacja bardzo wygodna, można było sobie robić wycieczki bez problemu, albo na nogach, albo samochodem. Wynajmowaliśmy domek ze strony www.naogrodach.com.pl. Dobry kontakt, atrakcyjna cena, domek czysty i wyposażony.

#10 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1678 postów

Napisano 11 marzec 2015 - 16:56

U nas w tym roku całkowicie inny pomysł, całkiem inny kierunek, mianowicie - http://www.namorzu.p...jsy-wycieczkowe Pierwszy raz, to będzie rejs po stolicach europejskich, hotel z wyższej półki. Zapowiada się fajna przygoda - kwestia tego jak zareaguję na bujanie.

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 marzec 2015 - 19:09

Bieszczady, byle pogodę trafić.

#12 Guest_micek888

Guest_micek888
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2015 - 11:22

Ja bardzo przyjemnie wspominam www.przymorzu.pl/leba . Co prawda byłam tam dawno ale miasto dobrze zapadło mi w pamięci. Jest gdzie pospacerować jak również wyjść wieczorem z przyjaciółmi i posiedzieć w jakiejś fajnej knajpce. No i do tego ta piękna plaża…

#13 Guest_Henryk77

Guest_Henryk77
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2015 - 12:24

Hej! Szukam właśnie jakiegoś ciekawego miejsca na wakacje. W zeszłym roku byłem w hotelu Irena w Darłowie nad polskim morzem i śmiało polecam, ale w tym roku chciałbym pojechać w jakieś inne ciekawe miejsce w Polsce, morze góry, mazury? No nie wiem, mam nadzieję, że ktoś mi coś ciekawego podsunie. Dodam, że jadę z synem lat 8 więc dobrze jakby był to wypad dostosowany do możliwości dziecka:) Pozdrawiam!

#14 Guest_hertt

Guest_hertt
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 12:20

Dobre zdanie mam na temat obsługi w biurze Odlotowepodroze.pl( odlotowepodroze.pl). Uczciwie mówią o warunkach hotelowych, o tym co się zawiera w cenie, a za co trzeba dopłacić. Nie ma później jakiś ukrytych kosztów i niedomówień.

#15 aragz

aragz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 28 kwiecień 2015 - 11:39

Jak jedziecie w moje rejony (czyt. Pomorze) to polecam tak:

- jezioro Wdzydzkie i tu miejscówek fajnych jest sporo np. Borsk(nieco podupadły ośrodek za to miejsce świetne) czy Półwysep Lipa - http://www.pomorskie...l/polwysep-lipa/ (całkiem nowy ośrodek)

- jeśli bardziej morze to np. Jarosławiec i Marina Green bardzo blisko morza

- hotelowo - Faltom Rumia

- kajakowo - KajakiMłyn w miejscowości Korne (ok. 60 km od Trójmiasta)

- jeśli windsurfing to tylko i wyłącznie Jastarnia lub Kuźnica (półwysep helski)

#16 Guest_antoni

Guest_antoni
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2015 - 18:04

czasem zaglądam na stronę alfa staru i tam znajduję ciekawe promocje. Ale i tak najbardziej lubię pójść do oddziału i pogadać z agentką, stary, sprawdzony sposób na wybór właściwej oferty.

#17 Guest_kredytykPL

Guest_kredytykPL
  • Goście

Napisano 07 maj 2015 - 17:21

Pożyczka na Dowód bez Zaświadczeń www.kredytyk.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Pożyczki na Dowód - kredyty dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie!

#18 Guest_kostka

Guest_kostka
  • Goście

Napisano 28 maj 2015 - 15:36

Ja nad morze do ośrodka Bajkowy Zakątek w Rusinowie ( pamiętacie reklamę z radia Panorama Morska w Jarosławcu? to bardzo blisko to Rusinowo)  - super ośrodek przystosowany dla dzieci , wiele atrakcji sportowych i dziecięcych, baseny, ładnie, przerstwonnie i bezpiecznie

#19 Guest_Afalion

Guest_Afalion
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2015 - 21:15

W całej Europie jest tanio, jeżeli wie się gdzie szukać lotów www.warszawa.naszemiasto.pl/artykul/weekend-w-europejskiej-stolicy-city-break-w-modzie,3393102,art,t,id,tm.html Polecam korzystać z wyszukiwarek, bo czasem można zaoszczędzić tysiące złotych.

#20 Guest_DariaMM

Guest_DariaMM
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2015 - 12:51

wg mnie warto jedzic po Polsce, bo wychodzi taniej a mamy duzo pieknych miejsc, w tym roku z rodzinka nad morze do Darłowa jedziemy do hotelu Lidia, duzo atrakcji dla dzieci, w dodatku młodszy syn ma gratis pobyt (5 latek) a corka 11 lat ma specjalne rabatyJwg mnie warto jedzic po Polsce, bo wychodzi taniej a mamy duzo pieknych miejsc, w tym roku z rodzinka nad morze do Darłowa jedziemy do hotelu Lidia, duzo atrakcji dla dzieci, w dodatku młodszy syn ma gratis pobyt (5 latek) a corka 11 lat ma specjalne rabatyJ

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy