Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wolontariat międzynarodowy

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672280 postów

Napisano 17 lipiec 2014 - 01:42

Wolontariusz to osoba fizyczna, która dobrowolnie i bez wynagrodzenia wykonuje świadczenie na rzecz korzystającego. W Polsce taką działalność, poza obywatelami naszego kraju, mogą także podejmować cudzoziemcy. Ponieważ wolontariat to świadczenie odpowiadające świadczeniu pracy (a nie świadczenie pracy), od cudzoziemca nie wymaga się uzyskania zezwolenia do wykonywania świadczeń wolontarystycznych.

Powrót do artykułu: Wolontariat międzynarodowy

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2020 - 12:48

Od 22 lat jestem szczęśliwym posiadaczem stwardnienia rozsianego Mieszkam w Berlinie mam 49 lat jeszcze na dzień dzisiejsz y nie potrzebuje pomocy osoby trzeciej ale w przyszłości Moja choroba rozwija się już dzisiaj szukam kogoś kto mi zrobi herbatę i ją poda zrobi obiad ja go zjem jeżeli będzie ktoś przyjezdny ktoś kto się zdecyduje mam do zaoferowania pokój i wszystkie warunki na dzień dzisiejszy jeżeli ktoś się zgłosi może pójść do pracy bo ja potrzebuję pomocy tylko 75% ten ktoś kto się zdecyduje może u mnie mieszkać i może pójść do pracy ale też nie zapominam o sobie i chciałbym żeby był pomocny mi jeżeli się ktoś decyduje Będę wdzięczny zostawiam mój numer telefonu to jest 0048 579 409 609 Pozdrawiam serdecznie

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2020 - 12:48

Od 22 lat jestem szczęśliwym posiadaczem stwardnienia rozsianego Mieszkam w Berlinie mam 49 lat jeszcze na dzień dzisiejsz y nie potrzebuje pomocy osoby trzeciej ale w przyszłości Moja choroba rozwija się już dzisiaj szukam kogoś kto mi zrobi herbatę i ją poda zrobi obiad ja go zjem jeżeli będzie ktoś przyjezdny ktoś kto się zdecyduje mam do zaoferowania pokój i wszystkie warunki na dzień dzisiejszy jeżeli ktoś się zgłosi może pójść do pracy bo ja potrzebuję pomocy tylko 75% ten ktoś kto się zdecyduje może u mnie mieszkać i może pójść do pracy ale też nie zapominam o sobie i chciałbym żeby był pomocny mi jeżeli się ktoś decyduje Będę wdzięczny zostawiam mój numer telefonu to jest 0048 579 409 609 Pozdrawiam serdecznie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych