Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie oświetlenie przy pracy z komputerem?

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102488 postów

Napisano 15 lipiec 2014 - 10:51

Prawo nakazuje pracodawcom chronić zdrowie zatrudnionych osób z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. W pracy biurowej zalecenie to może być najskuteczniej realizowane poprzez rozwiązania oświetleniowe. Jakie oświetlenie należy zapewnić pracującym przy komputerze?

Powrót do artykułu: Jakie oświetlenie przy pracy z komputerem?

#2 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2014 - 10:55

No dobrze, ale co zrobić, żeby takie oświetlenie było stosowane w pracy w biurze? Jak wyegzekwować to od pracodawcy? Czy potrzebna jest kontrola inspektora pracy?

#3 Guest_Madelaine

Guest_Madelaine
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2018 - 22:33

No własnie często jest tak,że szef wymaga i na tym sie kończy. A nie dba o pracownika . Patrzy bardziej za tym jak tu zaoszczędzić. Mój kierownik akurat jest taki, że zalezy mu na uśmiechniętych twarzach, dobrej wspołpracy i na tym byśmy wychodzili zadowoleni. Co do oświetlenia, to dokładnie takie od firmy Trilux mamy w biurze. Jest ogromna różnica między tym oświetleniem, które było a które jest teraz. Komfort pracy jest. I to duży.

#4 GrzegorzWet

GrzegorzWet

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 17 lipiec 2018 - 02:36

Bardzo fajne światła. 

#5 bobo98

bobo98

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 17 lipiec 2018 - 15:43

Przy pracy przed komputerem oprócz tego, że niezbędne będzie mocne oświetlenie górne to nie można zapomnieć o lampce biurkowej. Dzięki niej nasze oczy nie będą zmęczone  ;) do swojego biura kupiłam w sklepie mlamp.pl mają duży wybór i rabat  ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych