Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak szukać mieszkania w Internecie?

portale ogłoszeniowe nieruchomości

39 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Kluska

Guest_Kluska
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2015 - 12:12

Na początku grudnia były też dni otwarte w Wola Park. To fakt - fajna miejscówka, park, infrastruktura itp - super.

#22 Guest_malwa

Guest_malwa
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2016 - 15:47

Najlepiej szukać już gotowych mieszkań, Arkadia Łomianki jest już gotową inwestycją, mieszkania o wysokim standardzie, a okolica spokojna, blisko jezioro i rzeka.

#23 Guest_pasut

Guest_pasut
  • Goście

Napisano 05 luty 2016 - 11:35

wiem z doswiadczenia ze zamiast w internecie szukac lepiej udac sie do biura nieruchomosci, oferty sa po prostu ciekawsze i przy okazji mozna zaoszczedzic sporo czasu. trafilem do nowodworski estates, w sumie szybko znalezli mi mieszkanie takie jak chcialem

#24 Guest_mirr

Guest_mirr
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 09:28

Jeżeli idziesz do biura nieruchomości aby znaleźć nieruchomość dla siebie trzeba brać pod uwagę to że faktycznie może i wygodniej ale prowizje które otrzymują to wliczone są w koszta Klienta. Jak dla mnie to strata pieniędzy tylko.

#25 Guest_Wiktoria

Guest_Wiktoria
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 10:11

Szukałam osobiście, i źle jakoś nie idzie. Warto poprzeglądać na stronach, zajrzeć na targi mieszkaniowe, umówić się osobiście i przejść do biura inwestycji. Najlepiej i tak samemu wybrać zobaczyć.  

#26 Guest_mrs

Guest_mrs
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 10:18

Coś konkretnego wybrałaś czy może pozostało na szukaniu?

#27 Guest_Kluska

Guest_Kluska
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 12:57

Pewnie, że najlepiej najpierw zorientować się w necie, a potem wybrać do biura sprzedaży. Przy okazji można obejrzeć osiedle, zobaczyć plac budowy - w zależności od tego czy to nowa inwestycja czy kolejny etap inwestycji.

#28 DOM.COM

DOM.COM

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 14 kwiecień 2016 - 20:26

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Specjalizujemy się w inwestycjach mieszkaniowych i sprzedaży mieszkań BEZ POŚREDNIKÓW. W obecnej chwili trwa sprzedaż mieszkań na Osiedlu "Słoneczny stok" w Sygneczowie (8 km od Krakowa, 1,5km od Wieliczki)

Strona internetowa inwestycji: www.sygneczow.pl
Strona internetowa dewelopera: www.dom.com.krakow.pl

Kontakt:
Wojciech: 698 269 035
Artur: 609 189 316
dom.com@sygneczow.pl

#29 Guest_Wiktoria

Guest_Wiktoria
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2016 - 10:47

Wybrałam mieszkanie na nowych żernikach na osiedlu rodzinnym. Zależało mi by mieszkać we Wrocławiu, nie chcę dojeżdżać do miasta.

#30 aga2320

aga2320

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 październik 2016 - 09:26

Szkoda tylko że w tych ofertach na necie nie ma za dużo promocji pokazanych, bo potem trzeba negocjować u dewelopera.

#31 JKN

JKN

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaŻywiec

Napisano 22 listopad 2017 - 07:48

Czy korzystaliście z portali internetowych (ogłoszeniowych) przy poszukiwaniu nieruchomości. Chodzi o mieszkanie. Szukacie po prostu przez gogle czy konkretne portale? 

Drogi Kamilu,

Przy poszukiwaniu nieruchomości warto korzystać ze wszystkich możliwych rozwiązań. Mamy tutaj na myśli ogólnopolskie i lokalne portale ogłoszeniowe, serwisy informacyjne, strony administracji państwowej oraz również strony biur nieruchomości.

Jeżeli interesują Cię mieszkania w Beskidzie Śląskim to możesz sprawdzić oferty nieruchomości m.in. tutaj: https://www.jkn.com....rty/mieszkania/

Warto również przeglądać prasę drukowaną. Tę formę publikacji ogłoszeń często wybierają osoby w starszym wieku lub nie korzystające z komputerów lub usług biur nieruchomości.

#32 MonikaMonika

MonikaMonika

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 55 postów

Napisano 30 grudzień 2017 - 23:52

Hmm, najłatwiej chyba jest korzystać po prostu ze zwykłej wyszukiwarki :) W ten sposób znalazłam mieszkania w Walendowie, kiedy pomagałam ciotce znaleźć lokum dla jej syna :) Wystarczy zerknąć: http://www.walendowpark.pl/

#33 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 207 postów

Napisano 02 styczeń 2018 - 16:44

Nie rozumiem, dlaczego tylu sprzedawców nieruchomości jest nieuczciwych. Przecież wszystkie informacje o nieruchomości można szybko uzyskać na https://www.homescanner.pl Przed nimi nic się nie ukryje. Pracownicy przygotowują dokładny raport o mieszkaniu lub domu i masz wszystko czarno na białym. Wiesz już jak naprawdę wygląda budynek, jaka jest infrastruktura, jakie są problemy z okolicy. Oni rozmawiają nawet z sąsiadami i mieszkańcami osiedla. Nieuczciwość sprzedawcy zawsze się wydaje.

#34 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 23 styczeń 2018 - 13:55

Są targi, dni otwarte i biura sprzedaży. Wystarczy poszukać w necie i się wybrać, czyli generalnie ruszyć pupę z domu :) Kupno mieszkania to nie nowe ciuchy czy buty. A wybierając dewelopera warto wybrać spółkę akcyjną!

#35 bozi38

bozi38

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 16:53

Są portale, które prezentują aktualne inwestycje. Ja akurat, jak kupowałam mieszkanie, szukałam informacji bezpośrednie na stronach deweloperów, których oferty brałam pod uwagę - finalnie kupowaliśmy od http://www.apm-development.com.pl, więc tam znalazłam wszystkie informacje, które mnie interesowały. 

#36 Kaczmar

Kaczmar

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 176 postów

Napisano 30 styczeń 2018 - 10:49

Najlepiej chyba od razu kupic mieszkanie bo wynajmy sa strasznie drogie a mieszkania drożeją i raczej juz tanieć nie będą.. Bardzo ladna okolica jest w Wawrze, podoba mi sie nowe osiedle Miasteczko Wawer, mieszkania z widokiem na las, świetne miejsce do życia sam sie zastanawiam juz powaznie nad kupnem tam mieszkania

#37 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 23 marzec 2018 - 11:55

Widzieliście: Dużo zakończone, w trakcie oraz w planach :)

#38 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów

Napisano 05 lipiec 2018 - 22:06

Jak szukać w internecie? Wziąć miesiąc wolnego i cały czas siedzieć przed ekranem sprawdzając kazdy z portali, forów itd.. A tak szczerze to nie ma jakiejś najlepszej metody, to jest strasznie żmudne, czasochłonne i po jakimś czasie ma się serdecznie dosyć bo powiem szczerze że właściciele są naprawdę różni i nie każdy przyjemny.. Takie sprawy jednak lepiej przez biuro nieruchomości załatwić, jest bezpieczniej, pewniej i zdecydowanie szybciej. Mogę wam nawet namiar na takiego dobrego agenta z Warszawy zostawić pana Eugeniusza Jaworskiego tel. 603 195 624 . Naprawdę porządny facet, z głową na karku i z doświadczeniem

#39 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 01 październik 2018 - 08:51

Bardzo zachęcająco wygląda Willa Międzylesie w Wawrze (info o mieszkaniach: http://www.willa-miedzylesie.pl/).Jakbyśmy mieli większe fundusze to dłużej pewnie nad zakupem tego 82 metrowego lokalu byśmy się nie zastanawiali....a tak...jest nad czym myśleć.

#40 Guest_Wikto

Guest_Wikto
  • Goście

Napisano 28 luty 2020 - 14:22

Ja nie umiem szukać, strasznie mnie to męczy, więc się poddałem i zleciłem to Krupie Nieruchomości – to bardzo dobre biuro, które znalazło moje mieszkanie. Mieszkam w nim już dwa lata :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: portale ogłoszeniowe, nieruchomości

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych