Skocz do zawartości

W jakim kolorze wykończyć kuchnię?

kuchnia wykończenie wnętrz remot kuchni remont wnętrza

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 YokoOno

YokoOno

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 luty 2016 - 14:57

Drewniana podłoga do kuchni jest świetnym wyborem. Polecam ten artykuł o atutach takiej podłogi https://komfiro.pl/k...nianej-podlogi/

#22 alamala

alamala

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 08 luty 2016 - 12:22

Ja osobiście myślę o czerwieniach i szarościach. Według mnie to prawdziwy symbol klasy :) 

#23 Namdu

Namdu

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 09 luty 2016 - 10:36

Ja mam wykończoną w pastelowym żółtym z czarnym marmurem. Ale moja przyjaciółka ma bordową i też pięknie wygląda. 

#24 Guest_Qinger

Guest_Qinger
  • Goście

Napisano 31 marzec 2016 - 15:30

Widzialam u kolezanki kuchnie w czerni i bieli...super nowoczesnie i ponadczasowo. Mowila ze Ona chciala bardziej spokojniej, niebieski np ale korzystala wtedy z designoff.com.pl i zaproponowali Jej takie i rozwiazanie i nie zaluje, bo swietnie wyglada to zestawienie kolorow

#25 krystyna123

krystyna123

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 05 kwiecień 2016 - 05:52

Czerń i biel to świetny pomysł. Dla mnie kuchnia idealna to kuchnia z białymi meblami, czarnym szkłem pomiędzy dolnym i górnym rzędem szafek, białe ściany i jedna z nich czarna - pomalowana farbą tablicową. Na podłodze natomiast szare płytki imitujące beton.

#26 Guest_lukrecja

Guest_lukrecja
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2016 - 19:54

To wszystko zależnie od tego jakie meble się ma. U nas będą meble zielone z jasnym blatem, a do tego zostawiamy białe ściany, drewniany stół.

#27 Guest_sim

Guest_sim
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2016 - 20:20

A to już zamówiliście ? Fajnie to wygląda na projekcie?

#28 Guest_lukrecja

Guest_lukrecja
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2016 - 20:30

Mw. wyglądać będzie tak deccoria.pl/galeria/foto,id,41481,901450,1,kuchnia.html tylko u nas wszystkie szafki w fiolecie. A szafki będą tylko na jednej ścianie

#29 Guest_lukrecja

Guest_lukrecja
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2016 - 20:33

A dokładnie tak jak na tym projekcie tprinwestycje.pl/nieruchomosc/mieszkania/mieszkanie-48b tylko może bez tego baru

#30 Barbara78

Barbara78

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 kwiecień 2016 - 07:17

Może jakieś pastele?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kuchnia, wykończenie wnętrz, remot kuchni, remont, wnętrza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych