Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mieszkanie obok linii wysokiego napięcia – czy jest bezpieczne?

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102484 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 11:10

Mieszkanie obok linii wysokiego napięcia wydaje się mniej uciążliwe niż mieszkanie w pobliżu lotniska, autostrady, drogi szybkiego ruchu czy oczyszczalni ścieków. Mimo to niektórzy nie decydują się na zakup nieruchomości zlokalizowanej niedaleko linii wysokiego lub średniego napięcia. Jakie są zalety i wady mieszkania w pobliżu linii wysokiego napięcia?

Powrót do artykułu: Mieszkanie obok linii wysokiego napięcia – czy jest bezpieczne?

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2016 - 11:12

mateusz

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2017 - 06:27

mieszkanie koło linii WN to proszenie się o kłopoty zdrowotne, nie polecam nikomu, moi znajomi sprzedali dom z powodu częstych bólów głowy i rozdrażnienia, pole elektromagnetyczne to nie zabawa i ma wpływ na funkcjonowanie naszego mózgu!

#4 Guest_anne

Guest_anne
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 09:45

Mieszkanie w pobliżu linii wysokiego napięcia do 200 metrów to wcześniej czy później choroby na tle neurologicznym i rakowym, znam miejsce gdzie przez miasteczko biegnie linia takiego wysokiego napięcia i w jej rejonie, odcinek 7 km , dziwnym trafem jest największa umieralność młodych ludzi na raka. Jeżeli ta energia byłaby nieszkodliwa to dlaczego w Niemczech , w domach są montowane automaty wyłączające na noc całkowicie energie elektryczna. Prąd jest tylko do lodówek, instalacji alarmowych. Ameryka to wie od dawna. Dlatego tam napięcie jest 110 volt, dziwne, no nie. A przecież Ameryka, wszystko wielkie, więc i napięcie mieliby w domu 350 V a tu 110V.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych