Skocz do zawartości

Rozówd i eksmisja męża alkoholika - dobry prawnik Poznań

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Marianna

Guest_Marianna
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 19:51

Mam męża alkoholika i chcę złożyć pozew o rozwód i eksmisję. Czy ktoś może mi polecić jakiegoś dobrego prawnika?

#2 Guest_lilka

Guest_lilka
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 21:33

Możesz się przejść do adwokata do Pawła Żywieckiego. Z tego co wiem to zajmuje się właśnie takimi sprawami. Tu jest jego strona www http://www.adwokatzywiecki.pl Nie wiem czy wiesz, że te dwie kwestie mogę być rozpatrzone na jednej sprawie. Nie trzeba pisać 2 pozwów.

#3 Guest_Maria

Guest_Maria
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2014 - 13:59

Polecam adwokata Michała Walczak. Przemiły młody i skuteczny adwokat, który z pewnością pomoże rozwiązać wszystkie problemy z mężem. Adres strony www.kancelaria-ww.pl

#4 Guest_olga.k

Guest_olga.k
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2015 - 12:32

Polecam!Grzybkowski Guzek Jackowski Zanim prawnicy z tej kancelarii zajęli się moją sprawą, dokładnie zbadali to zagadnienie konsultując się ze specjalistami, to sprawiło że byli bardzo dobrze przygotowani do jej przeprowadzenia i osiągnęli wynik, który bardzo mnie satysfakcjonował.

#5 AlaK

AlaK

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 23 wrzesień 2015 - 11:52

Mec Siwek, jest świetny w trudnych sprawach rozwodowych, wiem bo moja taka była. Potrafi dużo załatwić nie tylko na sali sądowej. Odbył z moim mężem rozmowę w cztery oczy, po czym ten zrezygnował z części roszczeń. Jest bardzo rzeczowy i skuteczny. Gdybyś się zdecydowała to podają adres strony: www.kancelariasiwek.com

#6 Ryszard123

Ryszard123

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 17 listopad 2016 - 11:43

Też polecam mec. Siwka! To na prawdę  dobry prawnik

#7 Guest_Ruta

Guest_Ruta
  • Goście

Napisano 21 listopad 2016 - 15:10

A słyszeliście o mecenasie Sangowskim? Ma kancelarię na Taczaka. Koleżanka mi go kiedyś poleciła, ona była u niego z jakąś sprawą spadkową, a ja potrzebowałam prawnika, który pomoże mi z odszkodowaniem po wypadku. Okazało się, że to strzał w dzesiątkę - człowiek jest przesympatyczny, na dodatek bardzo pomocny. To świetny prawnik więc polecam się z nim skontaktować.

#8 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2016 - 12:32

Mecenas Sangowski to naprawdę jeden z lepszych prawników w Poznaniu. Prawie wszyscy moi znajomi do niego chodzą i są bardzo zadowoleni z usług, które świadczy. To prawnik z wieloletnim doświadczeniem więc na pewno poradzi sobie z najróżniejszymi sprawami.

#9 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2018 - 15:06

Jak taka sprawa to tylko Pani Chróścielewska w Łodzi. Zdecydowanie najlepsza kancelaria od spraw związanych z rozwodami i ogólnie od szeroko pojętego prawa rodzinnego. 

#10 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2018 - 03:19

Z kolei nt. m. in. alkoholizmu, ale w kontekście kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam na mój blog, do artykułów moich na Tymże Portalu

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

#11 Guest_Jelonek83

Guest_Jelonek83
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2018 - 15:53

Wybrałbym kancelarie Pani Chróścielewskiej. Rzadko się zdarza spotkać tak zaangażowanego i bezinteresownego prawnika. Jestem bardzo zadowolony, że tam trafiłem i uważam, że taka pomoc warta jest każdych pieniędzy!

#12 Guest_Kijianka

Guest_Kijianka
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2018 - 16:07

Ja zdecydowałem się na Panią Magdę Chróścielewskim - użytkownicy wielu forum które czytałem, pisali o niej bardzo dużo dobrego i rzeczywiście jak na razie jest świetnie. Nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się być u tak profesjonalnego, sumiennego prawnika jak ona. Cieszę się, że to jej powierzyłem prowadzenie mojego rozwodu.

#13 AlaK

AlaK

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 12 luty 2018 - 15:15

Ja miałam szczecie w nieszczęściu ;) Po prostu nie miałam kasy po rozwodzie na apelacje, walkę o alimenty itd. więc poszłam do początkującego prawnika, który był tani.  I to było najlepsze, co mogło mi się przydarzyć. Mec. traktował sprawę ambicjonalnie ;) Nie mylił jej z inną, co nagminnie zdażało się mojej poprzedniej prawniczce i co ważne dużo z nim ugrałam. Teraz wiem, że mec. rozwinął swoją kancelarię http://kancelariasiwek.com/ co mnie nie dziwi, bo jest po prostu dobry w sprawach rodzinnych. Do dziś pamiętam jak zimno punktował prawniczkę byłego męża, nie wiedziała gdzie ma się podziać!

#14 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17906 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 12 luty 2018 - 15:19

Jak taki dobry to chyba nie powinien liczyć na nędzną twoją reklamę na Forum? Dobrzy nie mogą podołać z terminami i taka byle jaka reklama im nie jest potrzebna

#15 Guest_n

Guest_n
  • Goście

Napisano 13 luty 2018 - 06:42

coś brakuje że tak najeżdżasz, chyba psa

#16 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17906 postów

Napisano 13 luty 2018 - 08:54

coś brakuje że tak najeżdżasz, chyba psa

Brakuje - rozwagi reklamodawców, kto jest dobry nie musi szukać byle jakiego marketingu :D

#17 Guest_x

Guest_x
  • Goście

Napisano 13 luty 2018 - 11:49

brakuje chopa aż jęzor wywaliła na zdjęciu

#18 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17906 postów

Napisano 13 luty 2018 - 11:56

brakuje chopa aż jęzor wywaliła na zdjęciu

To ON

#19 Guest_x

Guest_x
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 03:27

ale nie ty taka owłosiona, no jeszcze nie ma cię na necie?

#20 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 351 postów

Napisano 18 marzec 2018 - 17:57

Może warto byłoby spróbować pomóc swojemu mężowi zerwać z nałogiem i dopiero, gdy nie przyniesie to pozytywnych efektów, starać się o rozwód? Skąd jesteś? Jeśli z Krakowa, to proponuję udać się do Centrum Dobrej Terapii. Jest ono właścicielem serwisu http://ograniczpicie.pl/ całkowicie poświęconego tematowi uzależnienia od alkoholu...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych