Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy wiesz jak wziąć kredyt przez Internet?

wróć do serwisu Moja Firma 27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102118 postów

Napisano 08 lipiec 2014 - 22:38

Coraz większą popularność zyskują szybkie kredyty zaciągnięte przez Internet lub telefon. Jak wziąć kredyt on-line, jakie warunki trzeba spełnić i na co uważać, decydując się na zaciągnięcie kredytu przez sieć.

Powrót do artykułu: Czy wiesz jak wziąć kredyt przez Internet?

#2 Guest_fdhtryutr

Guest_fdhtryutr
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2015 - 09:40

Pożyczka na dowód w 15min bez zaświadczeń www.pozyczkobank.pl

#3 Guest_sonia

Guest_sonia
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2015 - 17:19

wystarczy złożyć wniosek na szybkigrosz.pl można tam dostac prywatną pożyczkę

#4 Guest_marta

Guest_marta
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2015 - 13:39

ja pożyczałam ostanio na szybkigrosz.pl prywatne pożyczki są faktycznie bardziej opłacalne

#5 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2015 - 17:42

to nic trudnego wystrczy złożyć wniosek na stronie szybkigrosz.pl mozna tam znaleźć prywatnego inwerstora i pożyczyć pieniądze na dobrych warunkach

#6 Guest_kaja

Guest_kaja
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2015 - 18:02

szybkigrosz.pl tylko pośredniczy w udzialaniu pożyczek a pożyczki udzielane są przez osoby prywatne to są tzw póżyczki społecznościowe

#7 Guest_justyna

Guest_justyna
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2015 - 14:31

dużo jest teraz ofert pożyczek internetowych ja jednak wolę podpisać papierową umowę ostanio korzystałam z prywatnych pożyczek z szybkigrosz.pl polecam jest taniej niż w tradycyjnych chwilówkach warunki można negocjować nie sprawdzają bik i nie ma wielu formalności

#8 Guest_marta

Guest_marta
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 15:37

szybkigrosz.pl polecam tam można szybko i tanio pożyczyć

#9 Guest_danuta

Guest_danuta
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2015 - 16:05

też pożyczałam na szybkigrosz.pl poszło sprawnie i po kilku dniach miałam już pieniądze na koncie polecam

#10 Guest_KredytykPL

Guest_KredytykPL
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2015 - 09:02

Pożyczka na Dowód bez Zaświadczeń www.kredytyk.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Pożyczki na Dowód - kredyty dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie!

#11 Guest_kontak

Guest_kontak
  • Goście

Napisano 15 maj 2015 - 11:09

Ja teraz brałem kredyt i wszystko, oczywiście oprócz podpisania umowy, odbywało się przez neta. Muszę powiedzieć, że nie było żadnych problemów, a brałem przez strone offerunt.  To, co odróznia tą strone od innych to fakt, ze nie trzeba podawac swoich danych osobowych – ja wpisałem tylko kod pocztowy i poszlo. No i oferty przygotowują doradcy, nie robot, czy jakiś automat. 

#12 Guest_marcin

Guest_marcin
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2016 - 20:27

A musieliscie robic autoryzacje konta czy jakos tak przy braniu kredytu przesyłac 1zł na konto banku zeby dostac kredyt????

#13 Guest_Konrad

Guest_Konrad
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2016 - 01:27

Z mojej wiedzy obecnej to przez internet warto korzystać z usług serwisów, które pozwalają na wypełnienie jednego wniosku przeza internet, a złożenie go do kilku banków jednocześnie. Oczywiście te serwisy, jak choćby akredo.pl mają certyfikaty bezpieczeństwa i umowy z bankami, tak że wszystko dzieje się w pełni bezpiecznie. Tutaj klient otrzymuje już ofertę od banków zgodną ze swoimi możliwościami,historią kredytową itp.. Bardzo bym przestrzegał przed niezaufanymi firmami, to jest jakaś plaga z tym cowidzę.

#14 Guest_Agata80

Guest_Agata80
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 19:33

Mi się wydaje, że taki kredyt przez internet to nic strasznego. Sama już nie raz korzystałam z ofert rożnych instytucji pozabankowych. W najbliższym czasie będzie mi potrzebna gotówka i znów prawdopodobnie będę korzystać z kredytu w internecie. Mam upatrzoną firmę Kredyt123, korzystał ktoś z Was z ich oferty? Generalnie mają jasne zasady ale chętnie poradzę kogoś, kto miał z nimi do czynienia.

#15 Guest_miro54

Guest_miro54
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 11:04

Ze swoich różnych doświadczeń z doradcami to bym polecał Easy Finance (easy-finance.pl). Opiekują się firmami, ale ja z ich pomocy korzystałem prywatnie akurat. Kredyt właśnie kończę spłacać i co do kosztów to było dokładnie tak mi tłumaczono gdy podpisywałem umowę. Bez niespodzianek, kompleksowo i uczciwie.

#16 Guest_Filon

Guest_Filon
  • Goście

Napisano 12 marzec 2017 - 11:48

Ja tam przez Internet bym nie ryzykował. Wolę udać się do jakiejś stacjonarnej placówki, na Śląsku, w Myszkowie (niedaelko Częstochowy) jest np. www.lombardmyszkow.pl, tam dają kredyty na korzystnych warunkach.

#17 Guest_IVANA LUKA

Guest_IVANA LUKA
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2017 - 12:41

Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby spłacić dług, czy potrzebujesz pożyczki, aby poprawić Twoją firmę? Czy potrzebujesz kredytu konsolidacyjnego lub kredytu hipotecznego? Czy zostałeś odrzucony przez banki i inne instytucje finansowe? Nie szukaj więcej, ponieważ jesteśmy tutaj, aby wszystkie problemy finansowe były przeszłością! Udzielamy pożyczek firmom, podmiotom prywatnym i osobom z niską i przystępną stopą procentową w wysokości 2%. Możesz skontaktować się z nami przez e-mail: (ivanaluka04@gmail.com) ZASTOSOWANIE DANYCH 1) Nazwa ........................... 2) kraj ....................... 3) Adres ...................... 4) Płeć ........................ 5) Stan cywilny ............. 6) Zawód ................ 7) Numer telefonu ........... 8) miejsce w miejscu pracy ..... 9) miesięczne dochody .................... 10) Kwota kredytu ......... 11) czas trwania kredytu ..... 12) Cel pożyczki .................. 13) Data urodzenia ........................ Dziękuję Ci.

#18 Guest_marianno65

Guest_marianno65
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 11:00

Jest w Zabrzu taki pośrednik finansowy jak Copik, wart tam popytać. Ja się kontaktowałem w sprawie pożyczki telefonicznie -735 490 024. szybka realizacja, pieniądze dostałem ekspresowo bez większych formalności i przeciągania w czasie. Wiadomo, że często finansowania potrzebuje się w zasadzie na wczoraj i tutaj są w stanie takie szybkie pieniądze zorganizować.  

#19 Guest_Nurliana Novi

Guest_Nurliana Novi
  • Goście

Napisano 05 maj 2017 - 01:46

Cześć, I Nurliana Novi Chcę dzielić się dobrą robotą Boga w moim życiu z moimi ludźmi, którzy szukają pożyczek w Azji i innych częściach słowa, ponieważ w niektórych krajach gospodarka jest zła.  Obecnie mieszkam w dżakarcie w Indonezji. Jestem Wdowa z czterema dziećmi i zatrzymałem się w sytuacji finansowej w lipcu 2016 r. I muszę refinansować i płacić rachunki Byłem ofiarą oszustwa pożyczkodawcy z 4 kredytodawcami, straciłam tyle pieniędzy, ponieważ szukałem pożyczek od swoich firm. Prawie umarłem w tym procesie, ponieważ zostałem aresztowany przez ludzi z własnych długów, zanim zostałem uwolniony z więzienia i że moi przyjaciele wyjaśniłem moją sytuację, a następnie przedstawili mnie firmie z pożyczkami, którą ELINA JOHNSON LOAN FIRM reliabl. Dla tych, którzy szukają pożyczek? Więc powinieneś być bardzo ostrożny, ponieważ wiele firm pożyczkowych w Internecie oszustwo, ale nadal są bardzo realne w fałszywych firmach pożyczkowych.  W ciągu 24 godzin otrzymałem pożyczkę z firmy ELINA JOHNSON LOAN FIRM Rp500,000,000, więc postanowiłem podzielić się dobrą pracą Boga poprzez ELINA JOHNSON LOAN FIRM w moim życiu rodzinnym. Proszę o radę, jeśli potrzebujesz kredytu, skontaktuj się z ELINA JOHNSON LOAN FIRM. Skontaktuj się z nimi za pośrednictwem poczty elektronicznej:. (elinajohnson22@gmail.com) Możesz też skontaktować się ze mną za pośrednictwem mojego poczty elektronicznej pod adresem (nurliananovi96@gmail.com), jeśli trudno Ci znaleźć procedurę uzyskiwania pożyczek.

#20 Guest_peterpliz

Guest_peterpliz
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 01:26

Witam, Szukasz wolności finansowej? Jesteś zadłużony, trzeba pożyczkę na rozpoczęcie nowej działalności gospodarczej? Ty lub katastrofa finansowa, trzeba wykupić kredyt samochodowy lub domowy? Twój bank nigdy Finansów zaprzeczyć? Chcesz poprawić swoje finanse? muszą pożyczać swoje rachunki płacą? Nie chcesz więcej, zapraszamy szansę do wszystkich typów pożyczek na stopach procentowych bardzo przystępne 2% dla innych Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt poprzez e-mail: (aircastlelimited @ gmail.com) Czy potrzebujesz pożyczki biznesu? Czy potrzebujesz pożyczki osobiste? Chcesz kupić samochód? Czy chcesz refinansować? Czy potrzebujesz kredytu hipotecznego? Czy potrzebny jest ogromny kapitał, aby rozpocząć swoją propozycję biznesu lub ekspansję? Czy straciłeś nadziei i uważasz, że nie ma wyjścia, a twoje obciążenia finansowe nadal występuje? Nazwa: aircastlelimited Firma Email aircastlelimited@gmail.com NMLS firma ID: 315276 Nie wahaj się z nami skontaktować w celach biznesowych i współpracy mogą kontaktować się z nami poprzez e-mail: (aircastlelimited@gmail.com) najlepiej, peterpliz

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych