Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy warto przejąć leasing?

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102727 postów

Napisano 07 lipiec 2014 - 14:39

Na portalu aukcyjnym znalazłem interesujące ogłoszenie o możliwości przejęcia leasingu. Czy warto się tym zainteresować? Na co uważać?

Powrót do artykułu: Czy warto przejąć leasing?

#2 Guest_Lebets

Guest_Lebets
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 20:21

Dobrze wiedzieć jak szybko pozbyć się leasingu - idealnym miejscem są portale ogłoszeniowe takie jak OLX czy OT OMOTO ale też specjalistyczne takie jak cesjeleasingowe.pl

#3 Hannneczka

Hannneczka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 30 wrzesień 2019 - 20:35

Nie warto, gdyż spłacasz pełną wartość auta a od poprzedniego właściciela odkupujesz już używany samochód. Lepiej wziąć auto zupełnie nowe i spłacić cały leasing od początku

#4 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 467 postów

Napisano 16 październik 2019 - 07:50

O super, że znalazłem taki temat, bo własnie mam taką zagwozdkę. Moje auto jest już ledwo na chodzie i zastanawiam się nad kupnem nowego. Ostatnio mój znajomy brał auto w leasing, ale raczej bez zamiaru wykupienia go po zakończenia leasingu, a ja własnie mam odnośnie takiej sytuacji pytnaie. Czy wzięcie auta w leasing w ostatecznym rozrachunku jest tańsze niż zakup od razu z acałą kwotę, czy to bardziej jak kredyt z b. niskim oprocentowaniem i potem wykupuje za róznicę wartości samochodu i kwot, które do tej pory spłaciłem ? Jeżeli leasing sie opłaca to proszę o jakieś dodatkowe wskazówki. Obecnie zastanawiam się nad ofertą https://www.scmultir...operacyjny.html

czy ktoś może ma jakieś doświadczenia z tą firmą ? Oferta mi się bardzo podoba, szczególnie to , że moge sobie dobrać usługi dodatkowe jak na przykład kartę do płatności na stacji za paliwo i usługi. Sorki za długi post, ale mam dużo pytań i mało odpowiedzi :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych