Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy warto przejąć leasing?

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102844 postów

Napisano 07 lipiec 2014 - 14:39

Na portalu aukcyjnym znalazłem interesujące ogłoszenie o możliwości przejęcia leasingu. Czy warto się tym zainteresować? Na co uważać?

Powrót do artykułu: Czy warto przejąć leasing?

#2 Guest_Lebets

Guest_Lebets
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 20:21

Dobrze wiedzieć jak szybko pozbyć się leasingu - idealnym miejscem są portale ogłoszeniowe takie jak OLX czy OT OMOTO ale też specjalistyczne takie jak cesjeleasingowe.pl

#3 Hannneczka

Hannneczka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 30 wrzesień 2019 - 20:35

Nie warto, gdyż spłacasz pełną wartość auta a od poprzedniego właściciela odkupujesz już używany samochód. Lepiej wziąć auto zupełnie nowe i spłacić cały leasing od początku

#4 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 479 postów

Napisano 16 październik 2019 - 07:50

O super, że znalazłem taki temat, bo własnie mam taką zagwozdkę. Moje auto jest już ledwo na chodzie i zastanawiam się nad kupnem nowego. Ostatnio mój znajomy brał auto w leasing, ale raczej bez zamiaru wykupienia go po zakończenia leasingu, a ja własnie mam odnośnie takiej sytuacji pytnaie. Czy wzięcie auta w leasing w ostatecznym rozrachunku jest tańsze niż zakup od razu z acałą kwotę, czy to bardziej jak kredyt z b. niskim oprocentowaniem i potem wykupuje za róznicę wartości samochodu i kwot, które do tej pory spłaciłem ? Jeżeli leasing sie opłaca to proszę o jakieś dodatkowe wskazówki. Obecnie zastanawiam się nad ofertą https://www.scmultir...operacyjny.html

czy ktoś może ma jakieś doświadczenia z tą firmą ? Oferta mi się bardzo podoba, szczególnie to , że moge sobie dobrać usługi dodatkowe jak na przykład kartę do płatności na stacji za paliwo i usługi. Sorki za długi post, ale mam dużo pytań i mało odpowiedzi :D

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 09:39

Myślę, że warto zaznajomić się z ofertami cesji leasingu. Bardzo często zdarzają się, że leasingobiorca jest postawiony pod ścianą. Stracił płynność finansową i co dalej. Cesja daje mu możliwość odzyskania przynajmniej części wpłaconych środków. Dlatego pewnie pójdzie na ustępstwa. Może nawet odda leasing bez odstępnego. Znalazłem takie oferty na CesjaLeasingu.pl Dodatkowo jeżeli Firma leasingowa stawiałaby dodatkowe warunki to zawsze da się wykupić taki sprzęt i po prostu odsprzedać osobie zainteresowanej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych