Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Zasiłek dla bezrobotnych


wróć do serwisu INFOR.pl 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Infor.pl

Admin Infor.pl

  Nowy użytkownik

 • Administratorzy forów
 • 0 postów

Napisano 05 lipiec 2014 - 23:08

Osoby, które zostały zwolnione z pracy, często znajdują się w trudnej sytuacji materialnej. Bezrobotnym przysługuje prawa do zasiłku dla bezrobotnych. W okresie pobierania świadczenia nie mogą jednak zaprzestać poszukiwania pracy. 

Powrót do artykułu: Zasiłek dla bezrobotnych

#2 Guest_Anna

Guest_Anna
 • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 16:29

Zasiłek dla bezrobotnych to droga przez mękę, proponuję aby Urzędnicy dostawali takie same kwoty na swoje utrzymanie jak osoby , którymi się "opiekują "sadzę ,że wystarczyłoby im 150 zł jak będą chorzy a 300 dla zdrowych....bo tyle właśnie przyznają bezrobotnym i wyżywienie GMO, z odpadów Unii......lepsze rzeczy zabieraj ci z samochodami !#3 Guest_Gość

Guest_Gość
 • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 17:01

Zasiłek dla bezrobotnych to droga przez mękę, proponuję aby Urzędnicy dostawali takie same kwoty na swoje utrzymanie jak osoby , którymi się "opiekują "sadzę ,że wystarczyłoby im 150 zł jak będą chorzy a 300 dla zdrowych....bo tyle właśnie przyznają bezrobotnym i wyżywienie GMO, z odpadów Unii......lepsze rzeczy zabieraj ci z samochodami !


To idź do pracy leniu zamiast żyć na mój koszt

#4 nanzop

nanzop

  Nowy użytkownik

 • Członkowie
 • Pip
 • 1 postów

Napisano 19 październik 2018 - 06:33

Mało tego, że zasiłki są niskie to jeszcze łatwo je stracić. Wystarczy nie zgłosić się na proponowane stanowisko i już, a te proponowane stanowiska to .... szkoda się wyrażać. 

 

 

________________

https://poznanhydraulik.pl#5 Guest_Bogdan

Guest_Bogdan
 • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 06:53

To powtórzę za poprzednikiem: IDŹ DO PRACY!

Nic tylko brać i brać, daj coś od siebie, a nie jęczysz, co stanowisko ci nie pasi? dyrektorem by się chciało być? załóż własną firmę i zatrudniaj tych swoich kumpli bezrobotnych proponując im same lukratywne posady

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych