Skocz do zawartości

testy na biegłego rewidenta

testy na biegłego rewidenta

wróć do serwisu Księgowość 1790 odpowiedzi w tym temacie

#1781 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2017 - 19:30

No to chyba jakaś podpucha, po co ci egzamin dyplomowy, jak nie zdałeś/nie zdałaś jeszcze większości egzaminów

#1782 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2017 - 09:21

cześć, jakie ustawy polecacie na egzamin z ekonomii i kontroli wewnętrznej ? 

#1783 Guest_Guest

Guest_Guest
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2017 - 14:29

No to chyba jakaś podpucha, po co ci egzamin dyplomowy, jak nie zdałeś/nie zdałaś jeszcze większości egzaminów

Stosunkowo proste wyjaśnienie - egzaminy zdawane przez różne osoby. Tym niemniej, gratuluję dedukcji.

#1784 Guest_Ola

Guest_Ola
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2017 - 20:30

Cześć! Z czego uczycie się do rynków finansowych i kontroli wewnętrznej?

#1785 Guest_Dawid

Guest_Dawid
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2017 - 20:39

Cześć. W tym roku zaczynam zdawać egzaminy na biegłego. Jakie możecie polecić książki i materiały do dwóch pierwszych egzaminów tzn. "Teoria i zasady rachunkowości" oraz "Ekonomia i kontrola wewnętrzna". Z tego co słyszałem to do pierwszego z rachunkowości:

- "Teoria i zasady Rachunkowości" Pfaffa

- "Rachunkowość finansowa cz. I Podstawy rachunkowości" Messner, Pfaff

i oczywiście Ustawa o Rachunkowości

Natomiast do Ekonomii "Ekonomia w zarysie" Zawiślańskiej

Czy coś jeszcze polecacie do któregoś z tych egzaminów? Z góry dziękuje bardzo za odpowiedz

#1786 Guest_Daria

Guest_Daria
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2017 - 11:25

Dawid- uczyłam się z tych samych książek co Ty za wyjątkiem "Rachunkowość finansowa cz.1 Podstawy..."

Do egzaminu z ekonomii kupiłam jeszcze z jakąś granatową (nie pamiętam tytułu, coś tam "Funkcjonowanie przedsiębiorstw....". Sama zawislinska to za mało. Potrzeba jeszxze coś o kontroli wewnętrznej.

#1787 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2017 - 13:29

Dawid- uczyłam się z tych samych książek co Ty za wyjątkiem "Rachunkowość finansowa cz.1 Podstawy..."

Do egzaminu z ekonomii kupiłam jeszcze z jakąś granatową (nie pamiętam tytułu, coś tam "Funkcjonowanie przedsiębiorstw....". Sama zawislinska to za mało. Potrzeba jeszxze coś o kontroli wewnętrznej.

Daria i na prawdę ten egzamin z teorii i zasad rachunkowości jest tak łatwy ? Jutro ostatni termin żeby zapisać się na 1 Termin, a ja nadal się waham czy dam rade ;( 

#1788 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2017 - 15:01

Czy ktoś mógłby się "podzielić" aktualnymi materiałami do egzaminu Prawo Podatkowe cz.II?

Proszę o informacje na maila: marta_m.1990@wp.pl

#1789 Guest_Daria

Guest_Daria
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 21:54

Magda - teoria i zasady rachunkowości czy łatwa, to zależy jakie masz podstawy. Osoba po studiach rachunkowości i pracująca w księgowości na pewno będzie miała łatwiej. Nie nastawiaj się że łatwy - też trzeba przysiąść i pouczyć się.

Zapisałas się czy nie?

#1790 Guest_Weronika

Guest_Weronika
  • Goście

Napisano wczoraj, 13:40

Cześć,
W tym roku zaczynam zdawać egzaminy na białego. Rozumiem że wpłata za egzamin jest równoznaczna z zapisaniem się? Jak szybko powinnam otrzymać informację o zakwalifikowaniu się do egzaminu? :)

#1791 Guest_Beata

Guest_Beata
  • Goście

Napisano wczoraj, 14:18

czy te kursy CEE to są online? Czy ktoś się będzie starał o zaliczenie 15-letniego okresu doświadczenia? Tylko co oznacza dodatnie w ustawie dopisku; rewizji finansowej, czyli 15 lat doświadczenia w zakresie prawa, finansów i rachunkowości i rewizji finansowej. czy ktoś będąc głównym księgowym zostało mu zaliczone doświadczenia, by być zwolnionym z aplikacji?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: testy na biegłego rewidenta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych