Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

testy na biegłego rewidenta

testy na biegłego rewidenta

wróć do serwisu Księgowość 2967 odpowiedzi w tym temacie

#2941 Guest_Magda K.

Guest_Magda K.
  • Goście

Napisano 11 październik 2021 - 22:35

:)

#2942 Guest_Anita

Guest_Anita
  • Goście

Napisano 13 październik 2021 - 13:58

Czy ktoś z Państwa w tym roku podchodził do egzaminu dyplomowego i może się podzielić doświadczeniami ? 

#2943 Guest_Martyna

Guest_Martyna
  • Goście

Napisano 15 październik 2021 - 16:28

Czy ktoś z Państwa w tym roku podchodził do egzaminu dyplomowego i może się podzielić doświadczeniami ?

Tak, ja się wybieram w listopadzie.

#2944 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 18 październik 2021 - 08:26

pytanie do egzaminu ze sprawozdań z 30.09 - czy tam przy konsolidacji w 2 zadaniu była zmiana ze stowarzyszonej na zależną czy nie? i w 3 zadanie - robiłam wyłaczenia ale z pktów wychodzi ze chyba jednak miało byż bez korekt ... 

#2945 Guest_Kris

Guest_Kris
  • Goście

Napisano 22 październik 2021 - 13:03

Cześć,

Z czego sie uczycie do egzaminu z rewizji?

Które akty prawne są kluczowe?

#2946 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 październik 2021 - 21:20

Cześć,

Z czego sie uczycie do egzaminu z rewizji?

Które akty prawne są kluczowe?

Głownie z życia - z roboty. Jak przerobisz kilkanaście razy program badania spółki, to się można z tematem oswoić. KSB, ustawa o biegłych, kodeks etyki, UoR, MSRy. Zdawałam w maju. Część druga trudniejsza. Dużo pisania, nie miałam czasu na napisanie odpowiedzi na jedno zadanie, chociaż znałam temat. Dużo opisowego pisania. Moim zdaniem egzamin był trudny. 

#2947 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 25 październik 2021 - 09:08

rewizja we wrześniu była łatwa - wiadomo ustawa o br, kodeks etyki plus KSB to podstawa; trzeba przejrzeć KSB i mieć w miarę dobrze oznaczone co gdzie jest żeby szybki znaleźć odpowiedni 

#2948 Guest_Ela

Guest_Ela
  • Goście

Napisano 29 październik 2021 - 12:24

Witam. Z czego uczycie się do Prawa? czy są do tego jakieś książki czy po prostu ustawy czytacie?

#2949 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 30 październik 2021 - 15:03

Jak wrażenia po egzaminie z Rach Fin ?

#2950 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 30 październik 2021 - 15:03

Jak wrażenia po egzaminie z Rach Fin ?

#2951 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 02 listopad 2021 - 23:22

Kupię materiały do bloku II - Ekonomia i kontrola wewnętrzna - rrewident@gmail.com

#2952 Guest_Julia

Guest_Julia
  • Goście

Napisano 03 listopad 2021 - 08:33

😀

#2953 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 03 listopad 2021 - 09:08

Jak długo przygotowywaliście się do egzaminu z rewizji ? tydzień wystarczy ?

#2954 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 21849 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 03 listopad 2021 - 09:10

Przecież to indywidualna sprawa.

#2955 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 04 listopad 2021 - 19:38

Cześć, jak oceniacie dzisiejszy egzamin z PPII? Czy odbiegał poziomem trudności od poprzednich?

#2956 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 12 listopad 2021 - 08:32

osobiście uważam ze pibr sie nie popisuje organizowaniem egzaminów tylko w warszawie - trochę chamsko że przy takiej kase za egzamin wszystkich zganiają do stolicy - przecież łatwiej egzaminatorom podjechać do innych miast a nie zganiać wszystkich do stolicy; i jeszcze żeby egzaminy były w jakimś sensownym miescu - to nie - a wszyscy pamiętamy co się działa na bobrowieckiej w ub. roku podczas pandemii ... może mają jakoś tanio ale miejsce obleśne ...

#2957 Guest_tom

Guest_tom
  • Goście

Napisano 22 listopad 2021 - 13:10

ja też wszystkie egzaminy pisałem w warszawie - i zgadzam się że za takie pieniądze to powinni organizować w jakimś lepszym miejscu... w ogóle po tylu latach widzę że jest coraz gorzej - totalna olewka zdających - raz przy 35 stopniach w lecie szarpnęli się na butelkę wody ... a najlepsze - 750 zł na egzamin i nawet nie potrafili policzyć chętnych na egzamin bo brakło miejsc ... - musieli jakieś stare stoliki dostawiać - no żenada; pibr tak strasznie się ceni i że taki zawód ą i ę dla wybrańców a traktowanie na egzaminie jak ubogich krewnych ...

#2958 Guest_Anita

Guest_Anita
  • Goście

Napisano 23 listopad 2021 - 16:33

Tak, ja się wybieram w listopadzie.

Byłabym mega wdzięczna za możliwość rozmowy po egzaminie. Mam plan aby podejść w marcu. 

#2959 Guest_moni

Guest_moni
  • Goście

Napisano 24 listopad 2021 - 11:52

sprawozdania zaliczone juhu!! mam sporo materiałów bo to mój ostatni egzamin więc jak ktoś coś to zapraszam moni1(a)gazeta.pl

#2960 Guest_mon

Guest_mon
  • Goście

Napisano 29 listopad 2021 - 14:25

sprzedam podręcznik Sprawozdania finansowe i ich analiza - red. B.Micherda moni1(a)gazeta.pl

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: testy na biegłego rewidenta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych