Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

testy na biegłego rewidenta

testy na biegłego rewidenta

wróć do serwisu Księgowość 2914 odpowiedzi w tym temacie

#2901 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2021 - 18:16

Tak dokładnie, o tą książkę mi chodzi. Wydaje mi się że to jest ta sama książka ale została zmieniona nazwa? Jest ona dostępna w sklepach i Allegro. Zastanawiam się czy zagadnienia w niej opisane wystarcza do znadnia egzaminu z Rachunku kosztów..

Ja szukając tej książki "Rachunek kosztów i rachunkowość zarządcza" znalazłam informację, że nakład wyczerpany, no chyba że gdzieś jest dostępna w bibliotece ale nie szukałam. Z teraz dostępnych tej autorki jest "Controlling kosztów i rachunkowość zarządcza" wydanie drugie, zmienione i rozszerzone z 2017 r. O tej książce mówisz?

#2902 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2021 - 11:16

Tak dokładnie, o tą książkę mi chodzi. Wydaje mi się że to jest ta sama książka ale została zmieniona nazwa? Jest ona dostępna w sklepach i Allegro. Zastanawiam się czy zagadnienia w niej opisane wystarcza do znadnia egzaminu z Rachunku kosztów..

Ja nie wiem, dopiero będę przystępowała do tego egzaminu a chodziłam na kurs i stamtąd mam materiały. Trzeba pewnie porównać zagadnienia z książki i zakres z przykładowymi egzaminami ze strony PIBR. Ale chyba też tą książkę sobie kupię.

#2903 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2021 - 22:22

Ta książka wystarczy. Jak zdawałam, to było bardzo dużo zadań, więc książka wystarczy merytorycznie, ale zapierdziel przez 3 godziny, ciężko było. A kiedyś to był podobno jeden z lżejszych egzaminów.

#2904 Guest_Guest_ABC

Guest_Guest_ABC
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2021 - 13:32

Witaj, mam pytanie kiedy zdawałeś egzamin rachunkowości zarządczej i z jakiej wersji książki uczyłeś się ? Jest wydanie z 2010 roku oraz wydanie rozszerzone i poprawione z 2017. Pytam gdyż zastanawiam się czy nadal wystarczy ta jedna książka do zdania tego egzaminu. 

Ja zdawałem w 2018 roku. Książka w zupełności wystarczyła, nie miałem innych materiałów. 

Miałem najnowsze wtedy wydanie.

#2905 Guest_Gosia

Guest_Gosia
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2021 - 09:13

Mam pytanie do osób, które zdawały egzamin z Prawa cywilnego, prawa pracy... itd i przygotowywały się do niego same: 

wiadomo że do poszczególnych zagadnień podstawa to ustawy, ale czy ktoś mógłby polecić jakieś książki/ opracowania/ strony do pierwszego punktu z zakresu czyli: 

- Źródła prawa

- Systematyka prawa

- Wykładnia prawa 

- Obowiązywanie prawa... 

- Norma prawna a przepis prawa? 

Z góry dziękuję 

#2906 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2021 - 06:46

Wystarczy z Internetu

#2907 Guest_tom`

Guest_tom`
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2021 - 10:06

kto się wybiera na Rewizję we wrześniu? ile trwa ten egzamin? szukam właśnie noclegu bo mam fatalne połaczenie ...

#2908 piotrek_1

piotrek_1

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 12 sierpień 2021 - 16:17

Cześć,

poszukuję osób, które odbywały lub odbywają praktykę na podstawie umowy cywilnoprawnej. Chciałbym wiedzieć jakie mieliście wyobrażenia o czasowym zaangażowaniu, jakie oczekiwania miały firmy audytorskie i jak to w praktyce wyszło :) Wiadomo, że to sprawa mocno indywidualna, zależna od ustaleń, ale i tak będę wdzięczny za podzielenie się spostrzeżeniami. 

#2909 Guest_Ela

Guest_Ela
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2021 - 17:57

Witam. Pisałam dziś egzamin z ekonomii - drugi blok słabo mi poszedł. Jakie macie wrażenia?

#2910 Guest_Sylwia

Guest_Sylwia
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2021 - 08:50

Witam. Pisałam dziś egzamin z ekonomii - drugi blok słabo mi poszedł. Jakie macie wrażenia?

Ja podobnie... bardzo kiepsko... może uzgodnimy wyniki?

#2911 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2021 - 09:58

Ja podobnie... bardzo kiepsko... może uzgodnimy wyniki?

Mi drugi blok też słabo poszedł. Może wyniki porównamy na e-mail żeby nie zasypywać forum? (kasiawrze@wp.pl)

#2912 Guest_Sylwia

Guest_Sylwia
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2021 - 10:38

Mi drugi blok też słabo poszedł. Może wyniki porównamy na e-mail żeby nie zasypywać forum? (kasiawrze@wp.pl)

Ok wysłałam maila.

#2913 Guest_Ela

Guest_Ela
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2021 - 21:15

ok. to ja też poproszę. na drugim zadaniu z drugiego bloku kompletnie poległam. ela.rewident@interia.pl

#2914 Guest_Ela

Guest_Ela
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2021 - 15:51

Kupię materiały do bloku II - Ekonomia i kontrola wewnętrzna ela.rewident@interia.pl

#2915 Guest_Matek

Guest_Matek
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2021 - 07:21

Ktoś ma sposób jak się przygotowywać do tych egzaminów, jakieś porady ? Byłbym bardzo wdzięczny

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: testy na biegłego rewidenta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy