Skocz do zawartości

testy na biegłego rewidenta

testy na biegłego rewidenta

wróć do serwisu Księgowość 2760 odpowiedzi w tym temacie

#2701 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 10:29

Witam, mam do sprzedania książkę i zbiór zadań Ekonomia w zarysie pod red. Izabeli Zawiślińskiej - pomocne do 2 egzaminu - proszę o kontakt na mail 21piciu1994@gmail.com

#2702 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 16:56

Szukam wspólnika do nauki na pp2, byłam już 3-krotnie ale brakuje zawsze paru puntków. soczewka1972@wp.pl

#2703 Guest_Dorota

Guest_Dorota
  • Goście

Napisano 17 listopad 2019 - 12:24

Gacadorota@wp.pl
Mam do odsprzedania materiały na egzamin dyplomowy. Jak ktoś byłby zainteresowany proszę o podanie maila.

#2704 Guest_Konrad

Guest_Konrad
  • Goście

Napisano 19 listopad 2019 - 14:06

Gacadorota@wp.pl
Mam do odsprzedania materiały na egzamin dyplomowy. Jak ktoś byłby zainteresowany proszę o podanie maila.

Witam

Jestem zainteresowany. Proszę o więcej informacji o materiałach na email: radrecki (małpa) gmail.com

#2705 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 21 listopad 2019 - 07:45

Proszę o informację z czego uczycie się na rachunkowość finansową ? 

#2706 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 28 listopad 2019 - 09:10

Odkupię materiały z rachunkowości finansowej, info na email: bartosz.kobylas@onet.pl

#2707 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2019 - 15:11

Jakie ustawy oraz książki należy przerobić do egzaminu z prawa?

#2708 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2019 - 16:18

Czy dziewiąty egzamin "Sprawozdania finansowe i ich analiza" da się zdać bez materiałów Centrum Edukacji Ekspert? Czy to niemożliwe? 

#2709 Guest_Gość ana

Guest_Gość ana
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2019 - 20:47

Witam,
Chętnie odkupie materiały do nauki z prawa. Nie chodzi mi o ustawy ale jakieś praktyczne przykładowe zadania. Albo jakieś namiary na literaturę, która pozwoliła Wam zdać egzamin. Proszę o kontakt na maila:aburas@interia.eu

#2710 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2019 - 07:42

Jestem zainteresowana materiałami o egzaminu z ekonomi i kontroli wewnętrznej. Bardzo proszę o kontakt na aga_mielec@interia.pl

#2711 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2019 - 07:44

Cześć,

szukam materiałów do egzaminu z rewizji finansowej - preferowana wersja online materiałów. Posiadam materiały do wszystkich innych egzaminów, więc mogę się zamienić. Zainteresowanych proszę o kontakt:
prawiebiegly@gmail.com

#2712 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 13:05

Witam,

Proszę o podpowiedź z jakich materiałów korzystać w trakcie nauki do egzaminu Finanse i zarządzanie finansami. Z góry dziękuję!

#2713 Guest_moni

Guest_moni
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2020 - 14:14

szukam materiałów do egz. z Finansów z 2019 r.

moni1@gazeta.pl

#2714 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2020 - 22:34

Witam

Jakie ustawy są potrzebne na egzamin podatki II?

#2715 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 08:21

Cześć,

szukam materiałów do egzaminu z rewizji finansowej - preferowana wersja online materiałów. Posiadam materiały do wszystkich innych egzaminów, więc mogę się zamienić. Zainteresowanych proszę o kontakt:
prawiebiegly@gmail.com

#2716 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2020 - 11:31

Szukam wspólnika do nauki na pp2, byłam już 3-krotnie ale brakuje zawsze paru puntków. soczewka1972@wp.pl

co masz na mysli pisząc wspólnika, masz jakieś materiały którymi chcesz sie podzielić, albo kupić wspólnie nowe?

#2717 Guest_Anita

Guest_Anita
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 12:43

Proszę o informację z czego uczycie się na rachunkowość finansową ?  

#2718 neptude

neptude

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 styczeń 2020 - 12:36

hej,

osoby podchodzące do egzaminu z prawa w marcu/ kwietniu - jeśli chcecie się wymienić materiałami lub szukacie kogoś kto też się przygotowuje dajcie znać -  neptude@op.pl.

#2719 Guest_miszcz

Guest_miszcz
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 09:18

pytanko od biegłego rewidenta:

jestem biegłym prawie 15 lat, mam dobrych klientów, których dorobiłem się przez pierwsze powiedzmy 5 lat. zanim to nastąpiło z badań zarabiałem dużo mniej niż w księgowości. Teraz może 35-40% to dochody nierewizyjne.

skupiłem się na specyficznej grupie klientów zagranicznych wymagających współpracy z audytorem grupowym. konieczne było poznanie międzynarodowych standardów rewizji dużo wcześniej niż zostały wdrożone w Polsce i ścisła współpraca z audytorem grupy i zagranicznymi kontrolerami

Żeby zdobyć odpowiednie doświadczenie, wiedzę i biegłość językową zrobiłem jeszcze egzaminy ACCA. kolejne egzaminy, czas i spore koszty 

Teraz nie mogę narzekać, ale jestem świadom, że jak odpadnie mi klient , którego nadzoruję, to w zasadzie dalsza praca jako biegły stoi pod znakiem zapytania. I to mimo dobrych fee za badanie w granicach 2-3x średnia krajowa za zlecenie rewizji.

Niestety główny powód małej atrakcyjności zawodu to sezonowość. Większość zleceń musisz prowadzić przez 2-3 miesiące w roku. Pracy jest na 2-3 x dłużej, ale wyrobić się musisz głównie w lutym i marcu i w zasadzie te dwa miesiące wyznaczają ilość klientów, jakich jesteś w stanie obsłużyć. Coraz więcej klientów naciska na skończenie audytu przed końcem marca, więc ilość klientów których jesteś w stanie  rzetelnie obsłużyć się sukcesywnie zmniejsza. Natomiast asystentów trzeba utrzymać przez cały rok, nie tylko w sezonie.. co powoduje, że asystentów się nie zatrudnia i bada samodzielnie, bo tylko tak to się jeszcze opłaca.

Kolejna sprawa to blady strach jaki padł na biegłych ze względu na wprowadzenie nowej instytucji nadzoru - PANA w miejsce KNA i PIBR. Wiele biegłych rzuca papierami, bo wie że nie jest w stanie odpowiednio dokumentować swojej pracy.

Jakie są Wasze plany po zdobyciu kwalifikacji? Ze swojej strony obserwuje odwrót od zawodu. Nie ma w ogóle aplikantów, których kiedyś zawsze mieliśmy kilku w firmie. Nie ma praktykantów a asystenci odchodzą po 2-3 latach nie podejmując nawet egzaminów. Po prostu się nie opłaca ….

Czarno to widzę.

#2720 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 20:14

Czy dopuszczalne jest żeby posiadać na egzaminach spisy treści do każdej ustawy ?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: testy na biegłego rewidenta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych