Skocz do zawartości

testy na biegłego rewidenta

testy na biegłego rewidenta

wróć do serwisu Księgowość 2530 odpowiedzi w tym temacie

#2521 Guest_Przemek

Guest_Przemek
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 11:34

Cześć,

czy ktoś posiada przykładowe zadania i pytania testowe na pierwszą i drugą część prawa podatkowego? Bardzo chętnie odkupię ;-) Pozdrawiam!

Ja coś tam mam przemyslaw.93rkmalpagmail.com

#2522 Guest_moni

Guest_moni
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 10:50

kupię materiały do egzaminu z finansów moni.1983@o2.pl

#2523 Guest_D_Wroc

Guest_D_Wroc
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 08:57

Dzien dobry,
na stronie PIBR jest informacja, ze od teraz nabor do postepowania kwalifikacyjnego bedzie prowadzony w sposob ciągły przez caly rok, czy to oznacza, ze nie bedzie juz podawanego terminu rekrutacji, ze trzeba skladac zgloszenia tylko w określonym czasie, tylko mozna caly rok? i drugie pytanie, jak kliknelam 'wypełnij zgłoszenie' i wypelnilam do druku mam tylko 2 strony tego kwestionariusza osobowego, a gdzies na innych stronach czytalam ze przy zgłoszeniu trzeba jeszcze napisac zyciorys, dodac zdjecia itp. a tutaj tego nie ma, nie ma zadnych zalacznikow. Nastepnie sam kwestionariusz trzeba wyslac do nich i wniesc oplate 800 zl. Czy to sie zmienilo na tyle, ze najpierw tylko kwestionariusz osobowy, czy zawsze tak bylo reszte dosyla sie jak juz sie jest zakwalifikowanym?

#2524 AliceMorgan

AliceMorgan

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 11 grudzień 2018 - 14:38

Dzien dobry,
na stronie PIBR jest informacja, ze od teraz nabor do postepowania kwalifikacyjnego bedzie prowadzony w sposob ciągły przez caly rok, czy to oznacza, ze nie bedzie juz podawanego terminu rekrutacji, ze trzeba skladac zgloszenia tylko w określonym czasie, tylko mozna caly rok? i drugie pytanie, jak kliknelam 'wypełnij zgłoszenie' i wypelnilam do druku mam tylko 2 strony tego kwestionariusza osobowego, a gdzies na innych stronach czytalam ze przy zgłoszeniu trzeba jeszcze napisac zyciorys, dodac zdjecia itp. a tutaj tego nie ma, nie ma zadnych zalacznikow. Nastepnie sam kwestionariusz trzeba wyslac do nich i wniesc oplate 800 zl. Czy to sie zmienilo na tyle, ze najpierw tylko kwestionariusz osobowy, czy zawsze tak bylo reszte dosyla sie jak juz sie jest zakwalifikowanym?

1) Teraz można składać przez cały rok. 

2) Ja składałam tylko ich formularz i dowód wpłaty wpisowego. Niczego nie kazali mi dosyłać.

#2525 Guest_D_Wroc

Guest_D_Wroc
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 14:51

Dziękuję ☺

#2526 Guest_kami

Guest_kami
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 21:33

Cześć

Czy ktoś z was uczestniczył w kursie on-line przygotowującym do egzaminu? Jakie wrażenia?

#2527 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2018 - 13:58

Cześć

Czy ktoś z was uczestniczył w kursie on-line przygotowującym do egzaminu? Jakie wrażenia?

W jakim kursie i do jakiego egzaminu?

#2528 Guest_Julia

Guest_Julia
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2018 - 14:09

Jak wyniki z egzaminu rachunek kosztów? 😃

#2529 Milame

Milame

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 12 grudzień 2018 - 22:40

kupię materiały z CEE z rachunku kosztów i rachunkowości zarządczej oraz prawa podatkowego część I i II. Proszę na maila: milame@wp.pl

#2530 Guest_duduś

Guest_duduś
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2018 - 22:07

Puściłem przelew za egzamin z ekonomii 10 stycznia i w profilu kandydata wpłacona kwota pojawiła się na koncie. Czy powinienem otrzymać jakieś potwierdzenie zakwalifikowania się na egzamin od pibr?

#2531 Guest_Jakub

Guest_Jakub
  • Goście

Napisano wczoraj, 08:11

Dostaniesz potwierdzenie mailem do kilku dni po ostatnim dniu możliwym do zapłaty za egzamin. W tym potwierdzeniu również będzie zaproszenie na egzamin co kiedy i gdzie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: testy na biegłego rewidenta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych