Skocz do zawartości

testy na biegłego rewidenta

testy na biegłego rewidenta

wróć do serwisu Księgowość 2393 odpowiedzi w tym temacie

#2381 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 13:38

czy na egzamin z ekonomii wystarczy książka Zawiślińskiej? bo Begg to jednak dużo większa kobyła jest ...

Wystarczy

#2382 Guest_monika

Guest_monika
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 20:35

z jakich materiałów najlepiej się przygotować do audytu i kontroli wewnętrznej??

#2383 Guest_monika

Guest_monika
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 08:35

czy egzamin z ekonomii trwa 3 godziny czy dłużej? i jak sensownie rozplanować - pół na pół czy jednak któraś część wymaga więcej? 

#2384 prokurator33

prokurator33

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 wrzesień 2018 - 15:26

Myślę, że warto ten temat zostawić specjalistom z tego obszaru tematycznego.

Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie – Mahatma Ghandi

#2385 MartynaŁobo

MartynaŁobo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 wrzesień 2018 - 17:01

Witam, 
czy wnioskował ktoś może o zaliczenie przedmiotu na podstawie zajęć na studiach?
Czy widnieje gdzieś lista uczelni, na podstawie których można wnioskować o zaliczenie przedmiotu? 
Pozdrawiam

#2386 Guest_Jakub

Guest_Jakub
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 17:47

Jeżeli coś Ci to pomoże to miałem na swojej uczelni spotkanie z Regionalnym Prezesem PIBR, na którym była poruszona tylko kwestia zwolnienia z egzaminów bez szczegółów. Napisałem do dziekanatu w tej sprawie i oni nie mają zielonego pojęcia na te tematy. Dostałem odpowiedz, że PIBR to organizował i oni decydują. Próbuj z nimi się skontaktować, ale pewnie nie pomogą żebyś wysłała pismo z pieniędzmi.

#2387 MartynaŁobo

MartynaŁobo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 wrzesień 2018 - 18:25

Jeżeli coś Ci to pomoże to miałem na swojej uczelni spotkanie z Regionalnym Prezesem PIBR, na którym była poruszona tylko kwestia zwolnienia z egzaminów bez szczegółów. Napisałem do dziekanatu w tej sprawie i oni nie mają zielonego pojęcia na te tematy. Dostałem odpowiedz, że PIBR to organizował i oni decydują. Próbuj z nimi się skontaktować, ale pewnie nie pomogą żebyś wysłała pismo z pieniędzmi.

Właśnie kiedyś do nich pisałam w tej sprawie i otrzymałam odpowiedź, że komisja decyduej co jest zaliczane a co nie  <_<  także raczej nie są pomocni...

Ukończyłąm licencjat w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy, a magisterkę na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Wydaje mi się, że WSB nie biorą pod uwagę, ale wolałabym się upewnić  :P

#2388 Guest_Jakub

Guest_Jakub
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 18:47

Ja kończę WSB w Poznaniu i wątpię by brali pod uwagę, chociaż UEP z tego co pamiętam był na liście, ale chyba tylko licencjat. Jak coś znajdę to Ci napiszę.

#2389 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 19:04

czy egzamin z ekonomii trwa 3 godziny czy dłużej? i jak sensownie rozplanować - pół na pół czy jednak któraś część wymaga więcej?

3 godziny. Czas to pewnie indywidualnie, ale raczej pół na pół

#2390 MartynaŁobo

MartynaŁobo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 wrzesień 2018 - 19:28

Ja kończę WSB w Poznaniu i wątpię by brali pod uwagę, chociaż UEP z tego co pamiętam był na liście, ale chyba tylko licencjat. Jak coś znajdę to Ci napiszę.

Okej, dzięki! :) 

#2391 Guest_Zofia

Guest_Zofia
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 12:06

Witam, 
czy wnioskował ktoś może o zaliczenie przedmiotu na podstawie zajęć na studiach?
Czy widnieje gdzieś lista uczelni, na podstawie których można wnioskować o zaliczenie przedmiotu? 
Pozdrawiam

nie uczelnia sie liczy a sylabus - musi byc zgodny z programem PIBR

#2392 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano wczoraj, 17:42

Jak po rachunkowości finansowej, trudna była?

#2393 MartynaŁobo

MartynaŁobo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano wczoraj, 19:30

nie uczelnia sie liczy a sylabus - musi byc zgodny z programem PIBR

Można gdzieś znaleźć te sylabusy? Bo niestety nie widzę tego... 

#2394 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano wczoraj, 20:57

Jak po rachunkowości finansowej, trudna była?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: testy na biegłego rewidenta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych