Skocz do zawartości

testy na biegłego rewidenta

testy na biegłego rewidenta

wróć do serwisu Księgowość 1764 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Edyta

Guest_Edyta
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2014 - 06:40

witam,

czy ktoś może podzielić się  informacją ile czasu trawa egzamin rachunkowość finansowa II i ile ma bloków tematycznych.

pozdrawiam 

#2 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2014 - 07:08

Egzamin trwa 4 godziny, bloki są 3. pierwszy to rach przedsiebiorstw, drugi to banki skoki, trzeci ubezpieczenia ,ofe,ofi,budżet

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2014 - 07:34

dziękuję za odpowiedź! 

czyli trzeba się raczej nastawić na zadania, zadania i jeszcze raz zadania, 

ps. dziwne bo funkcjonujący od 2009 roku na forum temat  - testy na biegłego rewidenta - jest zamknięty?  a może  tylko mi taka informacja na ekranie się pojawia. 

#4 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2014 - 09:08

dziękuję za odpowiedź! 

czyli trzeba się raczej nastawić na zadania, zadania i jeszcze raz zadania, 

ps. dziwne bo funkcjonujący od 2009 roku na forum temat  - testy na biegłego rewidenta - jest zamknięty?  a może  tylko mi taka informacja na ekranie się pojawia. 

Niestety, naprawdę jest zamknięty

#5 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2014 - 10:14

Witam,

odsprzedam komplet materiałów do pierwszej sesji. Zainteresowanych proszę o kontakt: caty123@poczta.onet.pl

#6 Guest_Edyta

Guest_Edyta
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2014 - 11:53

nie pozostaje nam zatem  nic innego

jak zacząć tworzyć temat od nowa

bo ma dużą wartość poznawcząsmile.png

#7 Guest_fsf

Guest_fsf
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2014 - 19:02

Witam,

W nawiązaniu do poniżej korespondencji, uprzejmie informuję, iż forum zostało zamknięte na postawie zgłoszenia, które otrzymaliśmy od Centrum Edukacji Ekspert.

Pozdrawiam oraz życzę miłego dnia
Anna Błaszczak

INFOR PL Spółka Akcyjna

Witam,

Jestem użytkownikiem forum internetowego Infor.pl. Do tej pory funkcjonował wątek pod linkiem

http://forum.infor.p...identa/page-298

Od niedawna nie można dodawac nowych postów – przy temacie widnieje ikonka „kłodeczka” i opis – „temat jest zamkniety”.

Czy można wiedziec z jakiego powodu temat zostal zamkniety? Czy nie można go z powrotem aktywowac?

Dziekuje i pozdrawiam,

#8 Guest_fsf

Guest_fsf
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2014 - 19:03

Pani Anno,

Dziekuje za informacje, aczkolwiek nie bardzo mogę zrozumiec na jakiej podstawie watek zostal zamkniety? Jakiego typu zarzuty przedstawilo CEE, ze zdecydowaliście się Panstwo zamknąć watek?

CEE jest to firma prowadzaca kursy dla kandydatów na bieglego rewidenta i chciałaby, żeby poprzez brak możliwości wymiany poglądów na forum internetowym zdobyc wiecej kandydatow na swoje drogie kursy, dlatego dziwie się Panstwu, ze zdecydowaliście się zamknąć watek – wg mnie nie znajduja się tam żadne zakazane tresci, a wrecz przeciwnie jest miejscem wymiany informacji nt egzaminow prowadzonych przez Krajowa Izbe Bieglych Rewidentow. Oczywiście pojawiaja się na nim oferty sprzedazy materiałów CEE, ale chyba nie będziecie Panstwo stoswac odpowiedzialności zbiorowej? Jest to sprawa CEE, żebydotrzec do ludzi nielegalnie handlujących ich materialami, tym bardziej ze na forum zamieszczaja co najwyżej adres mailowy pod którym można się znimi skontaktowac, wiec ja nie widze w tym nic niestosownego.

Proszę o ustosunkowanie się do powyższego i wytłumaczenie na jakiej podstawie zamknęliście Panstwo watek.

#9 Guest_Edyta

Guest_Edyta
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2014 - 07:00

Witam,

całkowicie popieram stanowisko wyrażone w  odpowiedzi skierowanej  do Pani Anny Błaszczak INFOR PL.SA.  i również w tej sytuacji   powód zamknięcia tematu jest dla mnie niezrozumiały.   

pozdrawiam   

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2014 - 15:30

bardzo proszę o podanie inf. nt. prawa podatkowego I - ile trwa godzin i ile jest bloków, z góry dziękuję

#11 Guest_fsf

Guest_fsf
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2014 - 23:01

3h 2 bloki tematyczne.

#12 Guest_fsf

Guest_fsf
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 16:16

czy ktos moze napisac, jakie zadania byly na dwoch poprzednich terminach Prawa Podatkowego I, ktore odbyly sie w tym roku? Wybieram sie 10 lipca na egzamin, a poprzednio bylem jeszcze w 2013 i jestem ciekawy, co KIBR wymyslil, bo czesto sie zdarza, ze zadania sie powtarzaja, albo sa tego samego rodzaju. W zeszlym roku mialem takie przerabane zadanie z akcyzy za 20 pkt, ktorego nie tknalem - cos o ubytkach naturalnych, ale nie pamietam dokladnie...

Bylo tez jedno podchwytliwe zadanie z podatku od gier, odnosilo sie do czynnosci, ktora miala miejsce zanim zaczela funkcjonowac ustawa. Takie perfidne w stylu KIBRu - ale do tego juz zdazylem sie przyzwyczaic smile.png

#13 szymon880717

szymon880717

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 06 lipiec 2014 - 16:16

Witam, 

mam do sprzedania 2 książki do I egzaminu z teorii i zasad rachunkowości:

Rachunkowość Finansowa część I Z. Messner, J. Pfaff SKwP 

Pytania testowe z rachunkowości Finansowej SKwP Warszawa 2012

Polecam, sprzedam tanio,

Info: szymon.karczewski88@gmail.com 

#14 Guest_TCT

Guest_TCT
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2014 - 09:55

Odkupię materiały do egzaminu dyplomowego.

tomoll@wp.pl

#15 Guest_Iwonka

Guest_Iwonka
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 08:11

Gdzie odbywa się egzamin z finansów 17?Wybiera się ktoś?

#16 Guest_Miłosz

Guest_Miłosz
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 00:10

Gdzie odbywa się egzamin z finansów 17?Wybiera się ktoś?

W Warszawie, jak idzie Ci nauka?

#17 Guest_Iwonka

Guest_Iwonka
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 10:17

Byłam na obu terminach zabrakło mi kilka pkt nie mam za bardzo weny do nauki już.

Nie dostałam jeszcze zaproszenia na egz z reguły zdaję w Katowicach

#18 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 12:19

a dzis na PP 2 jak było? jakie zadania? W Warszawie oczywiscie był ten egzamin?

#19 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 22:04

Byłam na obu terminach zabrakło mi kilka pkt nie mam za bardzo weny do nauki już.
Nie dostałam jeszcze zaproszenia na egz z reguły zdaję w Katowicach

Zaproszenia były juz wysyłane...zadzwoń lepiej dowiedzieć sie czy cię wpisali na egzamin..

Ja byłem na ostatnim podejściu i oglądałem prace i...czuje sie oszukany...te same odpowiedzi w tych samych zestawach u rożnych sprawdzających -diametralnie różna punktacją.

#20 Guest_D

Guest_D
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 14:41

Witam

Czy moglibyście podać jakie akty prawne są obowiązujące do I sesji ?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: testy na biegłego rewidenta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych